Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

satine...

Zaczęły się wakacje i dużo zwierząt zostaje porzuconych. Czemu???

Polecane posty

Ludzie sa tacy podli. Powybijałabym ich jak kaczki. Czasem aż nie mogę uwierzyć jak ktoś mi mówi, że widział psiaka przywiązanego do drzewa, lub porzuconego przy trasie, że są tacy popaprańcy, którzy tak traktuja swoje zwierzęta. Przecież jest rodzina są sąsiedzi, u których można zostawić psa. Można wziąć go ze sobą na wakacje, jaki to kuźwa problem, są hotele dla zwierząt, tyle możliwości. Ale ćwoki wolą skrzywdzić zwierzaka, maja w dupie wszystko. Ludzkie skurw...wo, inaczej tego nazwać nie można :-( Ja mam psa i biorę go na urlop ze sobą, nigdy nie zostawiłabym go samego, a co dopiero porzucić, czy przywiązać do drzewa na pewna śmierć. Skąd te potwory się biorą i kto ich chował. Patologia pieprzona...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację, takie postępowanie jest podłe (chociaż podłe to i tak za łagodne słowo). decydujac się na psa niektórzy chyba nie zdają sobie sprawy, że to żywa istota, nie tylko chwilowa przytulanka, ale i obowiązki. nie wyobrażam sobie jak można zostawić psa przywiązanego gdzieś w lesie :( przecież są schroniska ... też mam psa (właśnie taką kudłatą znajdę), zabieram go na urlop, a jeśli nie można - oddaję pod opiekę mamie lub znajomym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unijny liberal
no bo jasnie panstwo jadzie we wielki swiat . i sie tam wstydzi zwierzat zabrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to czyste skurwysynstwo!!! sorry ale nie moge spokojnie o tym pisac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś niedaleko mnie, znaleziono psa powieszonego na drzewie. Dziś znajomy widział psaka przy trasie, który rozpaczliwie rozglądał się za samochodami, prawdopodobnie szukał własciciela, który go : wysadziła\" daleko od domu, co by przypadkiem nie wrócił... Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×