Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gljkhbg

!!

Polecane posty

Gość gljkhbg

Witam Mam 14 lat i musze sie komuswygadac bo juz nie daje rady:( Ostatnio w moim zyciu nic mi nie wychodzi,straciłam przyjaciółke,przestałam sie uczyc.Mam doła juz od lutego.A na dodatek zauroczyłam sie w chłopaku o 2 lata ode mnie starszego,tylko ze to trwa juz 2 lata :( Nie wytrzymuje juz,codziennie rodzice mają do mnie o cos pretensje,brat ciągle mnie wyzywa:(Poradźcie cos bo juz nie wytrzymuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonce, glowa do gory!!! to sa typowe problemy dla wieku dojrzewania...tez tak mialam jak mialam 14 lat. Gdy wyskoczyl mi 1wszy pryszcz, moj swiat runal ;) jak poklocilam sie z kolezanka to plakalam przez tydzien...Dopiero jak doroslam to poznalam co to jest prawdziwe zycie i co to sa prawdziwe problemy. Nie przejmuj sie tym, ze rodzice ciagle maja pretensje o cos i krzycza. Ja mam 24 lata i tez czasem na mnie krzycza i sie czepiaja i pewnie beda krzyczeli do konca swoich dni (mimo ze juz dawno z nimi nie mieszkam). Oprocz tego to Ty jeszcze mlodziutka jestes i nie raz jeszcze sie zakochasz!!! Ja swoja pierwsza wielka milosc tez przezywalam w wieku 14 lat, a ile lez przez niego wylalam to tylko ja wiem...Pozniej przezywalam kolejna milosc (zapominajac o tym pierwszym juz po kilku dniach) i kolejna...i znow kolejna...takze kotek nie doluj sie...z reszta sama bedziesz sie z tego smiala za kilka lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×