Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość niejędrna

Ujędrnić skórę- jak???????

Polecane posty

Gość ooo proszę
Dobrymi źródłami węglowodanów są: ˇ makarony z pełnoziarnistej mąki pszennej, ˇ chleb pszenny pełnoziarnisty, ˇ owoce, ˇ warzywa, ˇ rośliny strączkowe, ˇ nasiona, ˇ orzechy, ˇ niskotłuszczowe produkty mleczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoannaWałejko
Idę teraz na miss nastolatek polski :) heh musiałam się pochwalić :D najlepsze na ujędrnienie skóry jest sauna 30minut. Najpierw 15minut, wyjść i pod zimną wodę, następnie powtórzyć. Po 2-gim wyjściu posmarować się kremem z Eveline trochę będzie wam nieprzyjemnie zimno ale po pierwszym razie już widać ogromne efekty! Oczywiście ćwiczenia, ale tez nie można przesadzać! Ponieważ nadmiar mięśni też nie jest zbytnio piękny. Masaże! Picie dużej ilości wody. Jakieś 2 herbatki ziołowe. Hula hop na wyrobienie wcięcia w talli, marchewki na ładny koloryt skóry i w ogóle mnostwo jest sposobów na bycie pięknym, ale powracając do tematu jak juz pisałam sauna jest najlepszym sposobem na ujędrnienie skóry :D Jezeli będzie któraś chciała mi podziękować moze wysłać na mnie SMS-a konkursowego na Miss Nastolatek Polski SMS o tresci MP1288 na numer 72068. Z góry dzieki! oczywiscie zeby nie było nie zmuszam! I tak zebyscie wiedziały na kogo głosujeci znajdziecie mnie na www.fotka.pl/profil/JoannaWalejko/ albo na n-k imię: Joanna, nazwisko: Wałejko, miejscowość: Głogów wiek:17 Pozdrawiam was gorąco! I bardzo serdecznie! Jak będziecie coś chciały wiedziec a propo wyglądu możecie pisać na mój nr. GG 5568650

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeePD
Laleczki, zdecydowanie najlepszym sposobem na ujedrnienie cialka jest systematyczne cwiczenie (chocby bieganie co drugi dzien) i stosowanie przynajmniej raz dziennie dobrego balsamu - marka ma mnale znaczenie jesli dosc dlugo bedziecie masowaly cialo stosujac kremy. Sama Schudłam ponad 8 kg biegajac codziennie przez 2 miesiace i cwiczac przez 20 minut dziennie przez 4... Polecam także saune, jak pisala kolezanka wyzej - tez bralam udzial w konkursach ;) wlasnie dlatego zaczelam cwiczyc. Efekty... porazajace!! Nieskromnie przyznam sie, ze od biegania nogi tak mi sie wyrobily, ze kazdy je komplemetowal. Zatem zycze wytrwalosci i systematycznosci w dazeniu do zgrabnej sylwetki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kloe33
Tak naprawde cięzko jest tylko samym wklepywaniem kremu maksymalnie ujędrnić brzuch,np. po porodzie.Tutaj potrzebne jest już szersze działanie jak chociazby lipoliza. Zastanawiałyście sie może kiedyś nad takim rozwiązaniem? Taki zabieg,jak pytałam w gabinecie Afrodyta,modeluje ciało dzięki odsysaniu tłuszczu,ujędrnia skórę,która jest gładsza po zabiegu, oraz zauważa sie mniejsze zniekształcenia konturów sylwetki.Czy to nie brzmi rewelacyjnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja schudłam 15kg w 7 tygodni ,potem to stosowałam serum antycelulitowe EXTRA SLIM i kupiłam pas neoprenowy ,efekty z***biste mam 37lat a brzuszek jak u 20 skura na udach też jest jędrna i nie mam celulitu ,już rok jak jestem po i nie przytyłam i jem nawet czekolade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balettnica
A próbowałaś coś ćwiczyć? JAkieś przysiady, squaty itp? U mnie pomogło. Do tego dobrze używać ujędrniajacego kosmetyku. Pełno tego w drogeriach. Ja używałam Celluline i się sprawdziło. Nie zapomnij też o diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilwooo
Ja tez musze sie z Wami zgodzić. Tutaj Kolagen Medica daje swietne efekty. Warto już teraz własnie wzmacniac skóre przez wiosną. Akurat zdążymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koltto90
Nie mam pojęcia dlaczego od razu tak wiele kobiet decyduje sie na skorzystanie z zabiegów medycyny estetycznej, zwłaszcza że jest to pierwsza zmarszczka. Mysle ze można zaradzić również skuteczniej ale od wewnatrz. Ja polecam tabletki Kolagen Medica, które własnie świetnie działają na naszą skórę, wygładzają pierwsze zmarszczki, wzmacniają włosy. Ważne żeby stosować je systematycznie a na pewno zobaczycie efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na zabiegi medycyny estetycznej na pewno się nie zdecyduję. Przecież to poważna operacja pod całkowitym znieczuleniem, a do tego pozostają blizny, zawsze. Dlatego ja zdecydowałam się na krem. Akurat fajny znalazłam na vitalab.pl. Nazywa się Striagen-B Breast Firming i jestem z niego bardzo zadowolona. Moja skóra jest zdecydowanie bardziej elastyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim razie na pewno taka suplementacja Collagenem moze okazac sie rzeczywiscie bardzo dobrym rozwiazaniem. Czekam na efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto równiez wzmacniać skóre i włosy od środka. Z mojego doświadczenia naprawde suplementacja ze wspomnianym Collagenem jest bardzo dobrym rozwiązaniem i daje rewelacyjne efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyui12233
ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć. Ja też sporo schudłam, ale zmarszczki mi się pojawiły na twarzy, całe szczęście nie mam innych problemów ze skórą. Na twarz można serum stosować taki fajny wychaczyłam z bee yes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kąpiel w tej formie zmusza organizm człowieka do wzięcia intensywnego udziału w procesie mycia ciała poprzez reakcję obronną w formie pocenia się, podczas którego pory skórne otwierają się usuwając nagromadzony w nich bród jak również usuwając przez to wszystkie szkodliwe dla organizmu kwasy i toksyny. Wprowadzenie nawyku regularnej kąpieli sprawia iż uodparniamy się na przeziębienia i choroby układu oddechowego, a także daje nam oprócz fizycznego oczyszczenia ciała, przede wszystkim tak bardzo pożądaną chwilę relaksu psychicznego, swoistego wyciszenia się wewnętrznego. Osoby starsze doznają niesamowitego wręcz uczucia powrotu do młodości, na co ma wpływ intensywniejszy przepływ krwi w naczyniach krwionośnych i jej dopływ do miejsc do których w normalnych warunkach ma utrudniony dostęp, ożywia te miejsca a przez to całe ciało. Sauna powoduje m.in.: pobudzenie aktywności układu krążenia aż do poziomu naczyń włoskowatych łącznie stopniowe podwyższanie temperatury ciała, polepszając przemianę materii pobudzenie pracy serca pozytywne oddziaływanie na system nerwowo - wegetatywny ułatwia aktywność hormonalną efekt masażu mięśniowego, szczególnie na osoby narzekające na "łamanie w kościach" przyzwyczaja organizm do zmian temperatury i powoduje iż lepiej znosimy gorące lata i mroźne zimy wycisza organizm psychicznie co dzisiaj jest nam tak potrzebne jest wspaniałym lekarstwem na schorzenia reumatyczne to idealny sposób na oczyszczenie naszej skóry tak z brudu zewnętrznego, oraz odtrucie go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dustiolecpau1982dbtuy
Julita Ty tez ladnie schudlas jak diete stosujesz? Jasne http://ohh.nu/c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aclamisre1978slouy
jaka diete stosowalas? 10kg. to bardzo duzo w tak krotkim czasie ! Jasne http://min.do/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam pojęcia dlaczego od razu tak wiele kobiet decyduje sie na skorzystanie z zabiegów medycyny estetycznej, zwłaszcza że jest to pierwsza zmarszczka. Mysle ze można zaradzić również skuteczniej ale od wewnatrz. Ja polecam tabletki Kolagen Medica, które własnie świetnie działają na naszą skórę, wygładzają pierwsze zmarszczki, wzmacniają włosy. Ważne żeby stosować je systematycznie a na pewno zobaczycie efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skóra może stracić jędrność nie tylko z powodu drastycznej utraty wagi, ale i wieku. Procesy starzenia powodują bowiem spadek produkcji kolagenu i elastyny. Jeśli zaobserwuje się pierwsze objawy, nie należy zwlekać. Nic tak nie wzmocni skóry jak systematyczna gimnastyka. W czasie wysiłku fizycznego rozbijany jest cellulit, a wzrasta jędrność ciała. Warto wybrać takie sporty jak pływanie, bieganie, jazda na rowerze czy nordic walking. Świetne efekty przynosi także joga czy pillates, które dodatkowo rzeźbią mięśnie i sprawiają, że ciało staje się bardziej elastyczne. Jeśli do tego dołączy się masaże można spodziewać się naprawdę spektakularnych efektów. W domowym zaciszu warto poświęcić czas na takie zabiegi jak: masowanie ciała szorstką rękawicą lub wałeczkiem z gumowymi wypustkami czy działanie na wybrane obszary ciała naprzemiennymi natryskami wody (raz ciepłą, raz zimną). Oba te zabiegi regularnie wykonywane sprawiają, że ciało staje się gładkie i odzyskuje swój ładny koloryt. Efektem ich działania jest więc jędrna skóra. Takie metody bowiem znacznie poprawiają krążenie, co sprzyja odnowie komórkowej. Do tego dotleniają one i odżywiają naskórek. Z profesjonalnych zabiegów dobrym pomysłem jest skorzystanie z drenażu limfatyczneg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam pojęcia dlaczego od razu tak wiele kobiet decyduje sie na skorzystanie z zabiegów medycyny estetycznej, zwłaszcza że jest to pierwsza zmarszczka. Mysle ze można zaradzić również skuteczniej ale od wewnatrz. Ja polecam tabletki Kolagen Medica, które własnie świetnie działają na naszą skórę, wygładzają pierwsze zmarszczki, wzmacniają włosy. Ważne żeby stosować je systematycznie a na pewno zobaczycie efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz to nie jest problem. Polecam zrobić kuracje suplementem Kolagen naturalny Medica i na pewno zmarszczki się wygładza a skóra nabierze sprężystosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacznij teraz kuracje z Kolagenu Medica. Moim zdaniem na pewno to bardzo pomoze w kwestii ujędrnienia skóry, wygładzenia zmarszczek. Sama sie przekonasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze wiedzieć. Bo szczerze mówiąc na rynku jest bardzo dużo własnie tego typu suplementów i nie zawsze wiemy też na który z nich postawić. A tutaj mamy po prostu gotowa odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może rzeczywiscie warto potraktowac to wszystko suplementem który wpłynie na poprawę wyglądu naszej skóry. Dlatego polecam Kolagen naturalny Medica. Ja od momentu kiedy go przyjmuje zobaczyłam świetne efekty na mojej skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×