Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Pchelka

Domowe sposoby na WZMOCNIENIE PAZNOKCI

Polecane posty

Gość petekers
Potwierdzam. Stosując na odpowiednich zasadach odżywkę, zdołacie przywrócić paznokciom zdrowie w bardzo krótkim okresie, ale nie oczekujcie jednak, że istotna zmiana sytuacji nadejdzie natychmiast. To wymaga solidnego działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paznkocie wzmacnia też wapń, wiec warto zadbać by było go odpowiednio dużo w diecie. ja np. pije tylko wode wysokozmieralizowaną, najczęściej Piwniczankę. własnie takie wody dzieki wysokiej zawartości wapnia i innych minerałów pozwalają dbać o zdrowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hebral
Hmm... potwierdzam. Na odżywce wzmocniłam zdecydowanie paznokcie i doprowadziłam je do zdrowia. Od razu idealnie nie było, ale stopniowo je wzmacniałam i w tym momencie wygląda to tak, jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorter
New nails, używane systematycznie pomaga, ale przecież wiadomo, ze jeśli nie dbacie odpowiednio o paznokcie, to nie ma szans, aby były one zdrowe, a płytka odpowiednia. Systematyczność w tym wszystkim jednak pozytywną odmianę przyniesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twarda płytka będzie utrzymana wyłącznie przy jakościowej pielęgnacji - nie zrobicie tego na pewno kiepskimi kosmetykami, wszystko wymaga poświęcenia czasu i systematyczności, ale tak da się uzyskać fajne efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wprowadź sobie new nails na dłuższy czas. Paznokcie będą wzmacniane stopniowo. Docelowo powinno się udać dać im normalność w kilka tygodni. Płytka mocna i twarda, paznokcie totalnie odmienione. Dało radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli to jest coś porządnego i stosowanego systematycznie to nie ma problemów z efektami. Odżywki stopniowo zmieniają paznokcie, nie natychmiast, ale docelowy efekt jest super, co dokładnie widzę po sobie, po prostu działajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luizkaaaa
ja po prostu maluje paznokcie i dzieeki temu sa troche grubsze no i oczywiscie nie zapuszczam ich zebyb były jakies super długie bo wiadomo że się beda szybciej łamać, do tego też zaczełam brak merz spezial dragees na paznokcie i to chyba od tego tak zdecydowanie się poprawiła kondycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiednie stosowanie odżywki robi dużą różnicę , wiem jak to wyglądało u mnie, ile udało się zrobić i jak pozytywnie odmienić sytuację. Pewnie, że wszystko trwało, ale w tym momencie ta płytka jest w optymalnej kondycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wzmocnienie paznokci wystarczy new nails i dbałość o systematyczność. Pewnie, że płytka może być w dramatycznym stanie, ale też bez przesady - z każdej postaci można dojść do normalności, trzeba tylko chcieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wzmocnienie płytki wystarczą podstawy. Docelowo powinno być o wiele lepiej, wiem jak było u mnie. Paznokcie mam zdrowsze, ładniejsze, utrzymane w znacznie lepszej kondycji. Tutaj nie trzeba cudów, tylko podstaw - tak się właśnie wzmacnia płytkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Domowymi metodami cudów nie zdziałacie, ale dobra odżywka naprawdę powinna solidnie wszystko odmienić. Nie działajcie pochopnie, duża zmiana naprawdę wymaga czasu - nic nie dzieje się natychmiast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszy sposób, to picie naparu ze skrzypu. Trzeba wziąć 2 łyżki skrzypu i 2 szklanki wody i gotować na wolnym ogniu pod przykryciem 20 minut. Poprawia stan włosów i paznokci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cały czas dokładnie ta sama odzywka i nie ma żadnych problemów, ale ogólnie kluczowa jest systematyczność. Przywrócenie paznokciom normalności nie wymaga żadnych cudów, tylko podstaw. Płytka będzie stale zyskiwala na jakości - zapewniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Włosy i paznokcie skutecznie wzmacnia olej z wiesiołka (kapsułki, firma Gal). Przy regularnym stosowaniu wiesiołka włosy nie wypadają, odrastają nowe, paznokcie się nie łamią, a cera wygląda ładnie i zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam po prostu stosowanie odpowiedniej jakości odzywki. W ten sposób właśnie prowadzi się do normalnośc***aznokcie. Nie twierdzę, że z dnia na dzień będzie cudownie - poprawa powinna nadechodzić stopniowo, ale na bank wszystko doprowadzicie do normalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używasz systematycznie new nails - będzie lepiej. Paznokcie potrzebują czasu dla uzyskania normalności. Nie jest przecież tak, że nagle z niczego płytka się zrobi idealna. Stopniowo będzie robiła się coraz zdrowsza - zakładane efekty na pewno uzyskacie. Powodzenia.c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aruna w
Moim sposobem może nie domowym jest hard semilaca świetnie wzmacnia moje paznokcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malanita
No właśnie ja sobie ten zestaw zamówiłam i czekam z niecierpliwością ;) Na co dzień noszę hybrydy Semilaca, ale raz na jakiś czas warto sobie zrobić przerwę na takie paznokciowe SPA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salurkaaa
domowymi sposobami to nie wiem, ale wiem ze suplement diety Look Up znacznie mi pomogl do tego jeszcze specjalne produkty w diecie chce tylko powiedziec ze dbanie o paznokcie wcale nie jest tak trudne jak mogloby sie wydawac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na mnie domowe sposoby nie działały 😕 mnie to tylko ratują odżywki i preparaty do paznokci. Najczęściej stosuje te z eveline, ostatnio używam takiego bio sos do skórek i paznokci z eveline. To taki preparat co się wchłania szybko. Efekty są boskie i szybko je widać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem trzeba pamiętać o kremowaniu dłoni, które w obecnej sytuacji są mocno przesuszone. Myjemy je naprawdę często, później dezynfekujemy. Nic dziwnego, że skóra jest sucha a paznokcie osłabione. Ja nawet zaczęłam korzystać z odżywki do paznokci biotebal, żeby je wzmocnić. Dzięki temu nie są już łamliwe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej nie napiszę nic odkrywczego. Po prostu stosuję odżwykę Eveline SOS z wapniem i kolagenem bo jest tania i szybko widać efekty. Ze dwa tygodnie i paznokcie są niemal jak nowe. A bądźmy szczerzy, na efekty domowych sposobów to trzeba i czekać kilka miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

odżywka do paznokci SOS z wapniem i kolagenem z Eveline 🙂 To jest mój domowy sposób 😉 Poważnie! Odżywka kosztuje gorsze, a po dwóch tygodniach już widać różnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×