Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mmmmmmmmmmmmmmmmm

dzis pierwsza rozmowa w sprawie pracy prosze o rady co mam załozyc

Polecane posty

Gość mmmmmmmmmmmmmmmmm

czy czarne spodnie i biała bluzka to nie zbyt oficjalnie mam 21 lat i ide na rozmowe w sprawie pracy do biura rachunkowego i nie wiem co założyc mam tez pytanie kiedy zapytac sie i jak o zarobki bo mooja kolezanka tam pracujue od kilku dni i nie wie za ile pracuje a ja chciałabym wiedziec na czym stoje a nie ze na koniec miesiąca okaze sie ze zarabiam 500 zzł prosze o rady o co jescze pytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmmmmmm
hej jestem juz po rozmowie i musze powiedziec ze nie wiem co robic okazało sie ze ta kobieta chce mnie zatrudnic na staz i pensja bedzie wynosic 431 zł czy ktos był kiedys na stazu w biurze rachunkowym czy to sie opłaca bo sama nie wiem rodzice nie wiedza co mi doradzic czy jest szansa ze zatrudnią mnie do biura bez stazu miałam w szkole miesieczne praktyki ale tam niczego mnie nie nauczyli segregowałam jakies stare doumenty i to koniec tak jak ta kobieta mówiła o ze ta pensje pbedzie mi płaciło bezrobocie bo ona mnie poprostu wezmie na staz z bezrobocia no i na koniec powiedziała ze jak bede dobrze praxcowac to cos od siebie dorzuci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×