Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aneta_22

Ugryzienie pająka??

Polecane posty

Witam!Dziś rano obudziłam się z wielkim bąblem na udzie, jakby komar gigant mnie ugryzł, czy to możliwe żeby to było ugryzienie pająka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka-fasolka
mnie gryzie wszystko co się rusza. Pająki gryzą, ale ponoć w tym roku z pwodu słabej zimy mamy komary mutanty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta_LDZ
wszystko mozliwe, ja tego lata juz 3 razy zostalam dziabnieta przez pajaka (na 100% byl to pajak) maly czy wiekszy nie ma znaczenia swedzi jak po komarze, czasem mocniej i babel utrzymuje sie dluzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmaryn
pierwsze słyszę żeby pająki gryzły ? :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie pogryzł ostatnio pająk, masakra nie dosc ze w kilku miejscach na ciele to jeszcze na twarzy z dnia na dzien wygladało to koszmarniej i poszłam do lekarza a ten mi przepisał masc antybiotykową i antybiotyk w tabletkach i jakies tabletki odczulające, obserwuj dobrze ugryzienie jak Ci nie zacznie blednąć po kilku dniach idz do lekarza chyba ze by sie cos działo wczesniej złego to szybciutko nie zwlekaj, mnie na twarzy zaczelo sie dziac cos niedobrego dopiero po 4 dniach :O ale juz mi przechodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmaryn
zawsze mi się wydawało, że pająki kąsają a nie gryzą :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gryzą czy konsają nie wazne, wazne ze są w stanie wywołac reakcje alergiczne i trzeba sie pilnowac bo kazdy organizm inaczej reaguje na jad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmaryn
no tak, ale zawsze mi się wydawało, że w Polsce ze względu na klimat nie ma pająków, które zagrażają zdrowiu czy też życiu ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka-fasolka
rozmaryn- jak przeprowadziliśmy si e na śląsk pierwsza much, która mnie ugryzła... wywołała taką reakcję alergiczną, że na pogotowie jechaliśmy. Osy czy prszczoły ponoć też nie zagrażają życiu... a niektórzy umieraja. Na tym polega reakcja alergiczna, że człowiek choruje od rzeczy pozornie obojętnych, jak pyłki czy roztocza. Mnie pajaki i owady gryzą wyjątkowo chętnie, dziady jedne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka-fasolka
miało być oczywiście "mucha"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za wszystkie opinie, naszczęście juz czerwony plac schodzi i jest coraz bledszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×