Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vinc

pomysł na ciekawą randkę?

Polecane posty

Gość vinc

Witam, Umówiłem się na czwartkowy wieczór z cudowną dziewczyną. Będzie to nasze drugie spotkanie. Ma ktoś z Was pomysł na ciekawą randkę? Pierwsza była bardzo udana - ale chciałbym, by druga była jeszcze fajniejsza Ktoś pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymyśl coś ogrinalnego
a nie taki banał jak kolacja przy swiecach, moze idźcie do zoo albo wesłoego miasteczka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vinc
na pierwszej najpierw jeżdziliśmy quadami (robila to pierwszy raz w zyciu) a potem siedzielismy w milej knajpce gadając i popijajac wino, kawe i rozne inne paskudztwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vinc
zoo odpada - ze wzgledów aromatycznych... a jest jakies fjne wesole miasteczko w wawie lub okolicach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vinc
nie, nie pytałem o quady na cafe.... a ktos pyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vinc
zreszta nie wazne - szukam inspiracji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamma
podoba mi się Twój sposób myślenia, vinc :D Na drugą randkę zabrałabym samą siebie w jakies wyjątkowe oryginalne miejsce, które zna tylko On i jeszcze nigdy nikomu tego miejsca nie pokazał, chętnie na świeżym powietrzu. Wziełabym jakieś dobre czerowne wino i symboliczną świeczkę i dwa kieliszki i w tym miejscu zaproponowałanym toast za to, że pierwszy raz to miejsce Jej pokazałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vinc
basen - nie chce jej rozbierac na drugiej randce ;) , muzeum - raczej zbyt malo emocjonujace.... ale dzieki za pomysly - moze skalki beda ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vinc
chociaz w kwestii skalek - ja nigdy nie bylem, ale zastanawiam się , czy sobie dziewcze paznokci nie polamie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chłopie wyluzuj - aż strach pomyśleć jaka będzie twoja 100-tna randka :D nie wiem gdzie mieszkasz ale może jakiś spacer w ciekawe miejsce - muzeum, galeria, zoo, lunapark, starówka, fontanna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vinc
canberra, ale jej sie te quady podobały - przynajmniej tak twierdzi :) ale sadzicie, ze tym razem cos na spokojnie? jakas randkowa klasyka w stylu kolacji, kawiarni, klubu, spaceru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NowY:)
wyjdz wczesniej do jakiegos miejsca gdzi chcesz ja zabrac zapros ja na spacer przjdzcie sie potem powiec ze to dobre miejse aby sobie odpoczac i wyciagnij z zakrzakow koc (jezeli lubi zarty to np kubusia jezeli jest powazna to wino)do tego kup cos do jedzenia badz jezeli masz talent to cos ugotuj ^^. Ten patent nie jest jeszcze sprawdzony zamiezam go wyprubowac jescze w tym tygodniu z moja kolezanka ktora znalem dlugo ale gdy sie zblizylem do niej to zobaczylem jaka jest otwarta mila i sympatyczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta z marsa
vinc mi sie wydaje ze nie ma co przesadzać i wymyślac jakis cudów...Idzcie do kina, pozniej jakaś knjapką... Jak bedziesz za bardzo wymyslał mozesz ją tym zrazić...ja uciekam od facetów którzy od początku strasznie nadskakują i nieba przychylają.. Bedzie na to czas, narazie po woli, na luzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta z marsa
kurde to jakis stary temat!!!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NowY:)
O przypomnial mi sie jeszce jeden dobry pomysl biezesz ja na wycieczke rowera/spacer biezesz plecak i nie mowisz o jego zawartosci (ktora powinna zawierac koc ,mozna poduszke najlepiej 1 :),cos do otworzenia filmu telefon z dobrym dzwiekiem badz jakies inne urzadzenie) 100% dziala na kobiety wrazliwe i uczuciowe jest to bardzo mila forma spedzania czasu z ta jedyna. Tylko spujz przytulacie sie ogladacie romantyczna komedie to jest najlepszy sposob ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubę chodzić na randki do restauracji np wloskiej , mexykanskiej czyGreckiej. Bardzo spodobała mi się restauracja Grecka www.tawernalukullus.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze swoją kobietą wczorajsze walentynki spędziliśmy w podziemnej grocie zajadając się pysznościami z kuchni restauracji www.czarciekopyto.pl i wyszło całkiem fajnie i romantycznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swoją kobietę na pierwszą randkę zabrałem do restauracji www.nad-jeziorem.czluchow.pl gdzie oprócz dobrego jedzenia mają wspaniałe widoki, idealne na randkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poznałem taką trochę "hardckorową" babkę xD Żeby jej zaimponować zabrałem ją do Speedfly (Mirosławice) i lataliśmy razem w tunelu aerodynamicznym. Tak jej się spodobało, że jutro będziemy mieli randkę nr 20 :D trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał w okularach

Dzieki za kilka ciekawych inspiracji. Dobry pomysł na randkę znalazłem na https://www.superrandka.pl mianowicie Teatr 🙂 nie pamiętam kiedy byłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał w okularach

Dzieki za kilka ciekawych inspiracji. Dobry pomysł na randkę znalazłem na <a href="https:/www.superrandka.pl/">SuperRandka.pl</a> mianowicie Teatr  nie pamiętam kiedy byłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał w okularach

Nie wiem jak to Wam zrobić żebyście mogli sobie łatwiej kliknąć

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×