Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamcioczek

Jazda na rowerze pomoże mi wyszczuplić nogi?

Polecane posty

Gość gość
Ja jezdze na rowerze od kilku lat i fakt swietnie robi na kondycje, ale niestety wyrobil mi ogromne miesnie w udach.. Sa widoczne, mam uda umiesnione, szerokie bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna140
tak! miałam sflaczałe uda i pośladki, wiosną zaczęłam jeździć na rowerze i jest o niebo lepiej! teraz zastanawiam się nad kupnem nowego roweru, żeby nie tylko jeździć, ale też wyglądać ^^ http://www.cyklotur.com/rowery/miejskie-city/p,rower-expression-26-cali-srebrno-niebieski-18-2014-romet,292433.html jak myślicie, warto zainwestować? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wedlug mnie to rower i tylko rower jest najlepsza metoda, nie dosc, ze wyszczuplisz sobie nogi, szczególnie lydki to jeszcze wyrobisz sobie kondycje. Proponuje sprawdzic oferte rowerow tutaj www.activsport.eu maja naprawde dobry wybor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jane, ze tak, ale musisz się też liczyć z tym, że skutecznie ci je umięśni. Ja na przykład jeżdziłąm od wiosny do póóóźnej jesieni, kupiłam sobie świetną lampkę http://lampyostrzegawcze.pl/ i powiem Ci, ze nie narzekam na jakość moich nóg .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno, ja sama tak schudłam, jakbys szukala miejsca w którym można kupic rower w dobrej cenie to sprawdzaj tutaj www.activsport.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie jazda na rowerze pomogła zrzucić zbędne kg. Faktycznie, moje uda sporo zeszczuplały, są teraz bardzo umięśnione. :) Ostatnio kupiłam sobie fajny rower w http://rowerystanles.pl/ , tym chętniej mi się teraz jeździ. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rower jest świetnym pomysłem na aktywność fizyczną. Nie tylko zgubić można zbędne kilogamy ale również, nasza sylwetka się poprawi i oczywiście ten czas spędzany na świeżym powietrzu. Ja lubię jezdzić na rowerze :D Swój świetny rower kupiłam na stronie allinside.pl, bardzo dobry do jazdy, nie jest zbyt masywny a dodatkowo za niską cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak pomoże wyszczuplić nogi ale by się doczekać tego efektu to po prostu trzeba już tak jeździć przynajmniej z pół roku : ) bo po prostu na początku nie można się tym załamywać i no wiecie nie przejmować, że się nie ma żadnych dobrych efektów. Jeśli o mnie chodzi to bardzo lubię rower bo mogę sobie szybko spalić zbędne kilogramy i tłuszczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja hi dwa tygodnie jeżdżę na stacjonarny i wydaje mi die ze schudłam troche .A jeżdżę co dziennie raz godzinę raz pól na małym obciążeniu ale fakt zapominam się rozciągać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita31
Jazda na rowerze faktycznie dobrze wpływa na nogi ale trzeba jeździć na rowerze regularnie co przy naszym klimacie jest nie do wykonania bo deszcz fatalnie wpływa na rower a w okresie zimowym jazda jest nie możliwa dlatego chodzę do Saturn fitness na Targówku i traktuję jazdę na rowerku jako rozgrzewkę przed zajęciami z zumby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erxstahm
pomoże ale tylko wtedy ,jeśli będziesz jeździć stale,a więc w celach praktycznych(do sklepu,szkoły ,pracy) w każdą porę roku i pogodę. Wyjazd raz na tydzien na 60km nic nie da.Musi być stosowany prawie codziennie.Dopiero po dłuższym czasie zaczniesz widzieć konkretne efekty i nie tylko na nogach,cały organizm się zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie że wyszczupli! u mnie zadziałało już po miesiącu, ale mam świetny rower, na którym aż chce się jeździć. poszukajcie w sklepach rowerów Indiany - nie dość że wygodne i wytrzymałe to jeszcze ceny mają w porządku. cud miód :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie pomoże. Sama jakiś czas temu kupiłam sobie rower w sklepie internetowym www.rowermot.pl żeby w końcu się ruszyć i schudnąć. Już po 2 tygodniach widziałam różnicę, ale przyznaję, że jeżdżę codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Levy40
ja od 6 miesiecy co drugi, trzeci dzien robie trasy 60-80km na twardych kadencjach z dużą intensywnością, uda rozrosły mi się strasznie, oczywiście jem dużo kurczaka, ryżu, jajek i orzechów, do tego codziennie 2 litry mleka zamiast napoi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjagodz
Jakiś dobry mtb np. polski romet i jazda w góry, na pewno pomoże a i wrażenia niesamowite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alyssawhite
jazda na rowerze ogólnie poprawia sylwetkę i pomaga spalić dużo kalorii w przyjemny sposób. Sama też niedawno kupiłam nowy rower rometa - zobaczymy ile dzięki temu zrzucę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależy z jaką intensywnoscią jeździsz ale raczej nogi się "nabijają" od jazdy na rowerze, tzn głowie uda. ale równocześnie umięśnione, ale szczupłe nogi sa świetne moim zdaniem, a jak po górskich terenach się jeździ to jeszcze posladki i ramiona sie łądnie kształtują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×