Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dfvcsdf

czy jednodniowa głodówka jest szkodliwa?bo słyszałam, ze nie

Polecane posty

Gość dfvcsdf

ze powinno sie raz na jais czas robci 1 dniowa własnie głodowke? jak myslicie..?jojo chyba po jedym dniu niejedzenia nie bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfvcsdf
czy ktoras z was stosiwałą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfvcsdf
czy schudne? cokolwiek?na 1 dniowej głodowce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfvcsdf
a co jest dobrym pomysłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest szkodliwa, jesli obrzerałaś się a zaczynasz dięte, możesz w ten sposób oczyścić organizm, ale po jednym dniu nikt nie chudnie, po kilku dniach tracisz z organizmu wodę, i toksyny i jak spada waga to nie jest to tłuszcz. To tylko pozory, na to potrzeba tygodni, miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głodówka wogóle nie jest szkodliwa, pod warunkiem że jest prawidłowo przeprowadzona. Co do schudniecia to nie sądzę, abyś cokolwiek schudła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniuszek-fartuszek
jedniodniowa głodówka nie ma większego sensu bo nie oczyści się organiżm , nie schydniesz tylko apetyt sobie wyostrzysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi zawsze ubywa
ze 2 kg po 1-dniowej glodowce. taka glodowka jest zdrowa bo jak ktos normalnie duzo je to choc na chwile da sie odpoczac organom. napewno nikomu to nie zaszkodzi a nawet moze pomoc. slyszalam ze taka 1 dniowa powinno sie robic raz w tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amellka
wlasnie chcialabym ustalic sobie jeden dzien w tyg. na samej wodzie i herbatkach ziolowych - myslicie ze to dobry pomysl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Militarna dziewuszka
Oczywiscie, ze spada waga po jednym dniu glodowki... ! Nie rozumiem czemu dziewczyny wyzej sadza inaczej... Mi zawsze zlatuje ok 1 kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak pisza. jedzien dzien w tygodniu nie zaszkodzi ale po jednym razie nie spodziewaj sie wielkich efektow. moze ci troche spadnie ale raczej woda. mysle, ze po kilku tygodniach stsowania takich jedno dniowych glodowek zobaczylabys efekty w potraci klepszej cery czy cos w tym stylu. ale zeby schudnac to musialabys chyba byc na glodowce minimum 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osóbka
Ja myślę, że jednodniowa głodówka nie zaszkodzi, chyba że będzie ona dłuższa, wtedy może być gorzej. Ja mam 175cm i chcę ważyć 55kg Co o tym sądzicie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja ciocia ma religijne hop siup i zyje na samej wodzie w kazda srode i piatek. nie jest specjalnie szczupla, powiedzialabym, ze okragla, pelne ksztalty. nie jest gruba. ale glodowka jednodniowa ma sens tylko wtedy jesli na drugi dzien bedzie sie jesc normalnie. bo jesli dzisiaj nie jemy a nic z zalozeniem ze jutro zjemy paczke chipsow to raczej nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vayamos companeros
jezeli po takiej glodowce rzucisz sie na jedzenie, to przyniesie ci ona wiecej szkody nic pozytku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po jednodniowej głodówce zemdlałam. I już za takie eksperymenty dziękuję. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja, jeśli następnego dnia nadrobisz wszystkie kalorie, to nie ma sensu. Ale stosowana umiejętnie i regularnie może oczyścić organizm :) Lady in red 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady in red 21 - zdradź, jak Ci się udało tak ładnie schudnąć przez rok? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamograf
Co do chudnięcia to nie stety ale to nie taka prosta sprawa . 1g tłuszczu jest w stanie dostarczyć 9 kcal energii organizmowi. W ciągy dnia potrzebuje się około 2000 kcal. jeżlei przejdziemy na głodówkę jednodniową to stracimy maks 222 g tłuszczu. Owszem nmożna sie ze mną kłócic że waga pokazała ale to nie jest takie hop siup.Pokazła bo nie ma kału w jelitach tresci w załądku i ubyło trochę wody. Dla tego odchudzanie jest taklie trudne. Ja mam abitny plan na 15 kG = 15 000 g. czyli musze się pozbyc 135 000 kcal energii a to nie takie proste. zaczynam od ograniczenie węglowadanów i tłuszczy (nie całkowitego odstawienia) i jednowdniowej diety wodnej w tygodniu. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paskuuuuudaaaa
moja kolezanka stosowala dietę taką że 1 dnia jadla od 300 do 500kcal. a drugiego głodówka. i przez miesiac schudla 14kg. a potem jadla jakies 600-800 i po 100tyg wiecej i nie bylo jojo. ale ja nie jestem az tak silna ;p i zdesperowana. ale mysle o 1 dniu glodowki raz na tydz. a obecnie jem po 500kcal dzienie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie czytam Twoje wypowiedzi paskudo:D i najpierw piszesz że jesz 200-400kcal dziennie, a tutaj że 500... zdecyduj się Kobieto;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paskuuuuudaaaa
no 200- 500 :> raz tak raz tak. wzaleznosci od tego jak sie czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kary722
Zakładając, że po głodówce stosowanej raz w tygodniu nie będziemy "nadrabiać" kalorii, będziemy stosować ją przez rok. To rocznie nie jemy jakieś 50 dni. Czy jest możliwe, żeby nie jedząc 50 dni nie schudnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×