Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PaTtY

Marchewki na allegro! Teraz! Z Wranglera!

Polecane posty

Gość PaTtY

Siemka. Widzę, że wiele z was boryka się z problemem znalezienia marchewek czy też rurek. Mam coś dla was! Szukając rurek na Allegro trafiłam na czarne marchewki z Wranglera z najnowszej kolekcji! Mam na nie wielką ochotę jednak już mam czarne marchewki:(. No ale przecież innym trzeba pomagać:) :P. Oto adres: http://allegro.pl/show_item.php?item=210098739 Spodnie kosztują 150 zł. Uważam, że nie jest to wygórowana cena, zwłaszcza, że spodnie są prawie jak nowe. Z ciekawości sama byłam we Wranglerze i takie spodnie kosztują 270 zł! :O Pozdrawiam, EMKA:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładne, takie ponad czasowe. też bym chętnie kupiła, ale także mam juz czarne marchewki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buszujaca na polu
A moze to Ty je wystawiłaś i chcesz je sprzedac? Bo mi sie wlasnie tak wydaje...daruj sobie te kryptoreklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Cool Air> przepraszam, chodzisz w szwedach czy co ? teraz każda dziewczyna wiele by dała za takie spodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaaaa
mi sie tez nie podobają, wiec widocznie jednak nie kazda dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaTty
buszująca na polu> nie, to nie kryptoreklama. Tylko dziwi mnie podejście niektórych ludzi. Wiele osób nie może znaleźć spodni rurek czy marchewek, a jak ktoś już wystawi jakiś konkretny link to od razy kryptoreklama :/ . Ludzie darujcie sobie. Chcecie pomocy czy nie? Proszę, żeby nie było linki do innych czarnych (podkreślam) rurek czy marchewek: http://allegro.pl/item209431905_vila_nowe_czadowe_czarne_rurki_r_26_32.html http://allegro.pl/item210329099_max_czarne_jeans_rurki_biodrowki_h_m_nowe_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madelajn - staram sie chodzic w czyms co mnei nie oszpeca. To ze kazda dziewczyna itp - a co to za argument?! Zaden. Moim zdaniem - portki paskudne, moda slepa. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buszujaca na polu
Sledze tematy na bierzaco i nie widzialam ani razu aby ktos sie pytal o takie spodnie. Tak wiec dziwne jest to ze tak niby nigdy nic osoba ktora nigdy na forum nie pisala od razu proponuje spodnie z allegro w samych superlatywach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaTty
buszujaca na polu> jeżeli śledzisz 2 pierwsze tematy tylko na pierwszej stronie to się nie dziwię czemu nie widzisz osób szukających tego typu spodni. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhyyoy
ja nie marzę o rurkach czy marchewkach bo wole spódnice... więc nie pisz, że każdy marzy...wogole co to za marzenia o ubraniach... ja marzę o rejsie dookoła świata :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie marząca
marchewki to koszmar pijanego krawca ja nie marzę bynajmniej i nie zamierzam tego założyć i nie rozmawiaj sama ze sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iloverurki
te co psioczą na rurki pewnie mają za grube dupska żeby sie w nie w bić ot prawda! wstretne balerony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×