Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Perffumetka

Najbardziej trwałe perfumy. Jakie???

Polecane posty

Gość Kasa dla Każdego
Jeśli chcesz sobie dorobić do wypłaty, to zapraszam Cię do panelu internautów Opinie Jest to ogólnopolska społeczność badawcza, w której uczestnicy wypełniają ankiety on-line i dzielą się swoimi opiniami na temat produktów, usług, kwestii społecznych. Za każdą wypełnioną ankietę przyznawane są punkty (z reguły po kilkaset pkt), które można wymienić na wynagrodzenie pieniężne (10 000 pkt to 50zł). Dlatego myślę, że może Ci się spodobać! Jeśli chcesz zostać członkiem panelu Opinie kliknij na poniższy link: http://rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=76215207 i wypełnij ankietę rejestracyjną (zajmie to nie więcej niż 3 min.). Ankiety wysyłane są na adres e-mail, którego uzyłeś/aś podczas rejestracji do serwisu, tak więc sprawdzaj regularnie swoją skrzynkę mailową! Pojedyncza ankieta warta jest od 100-1400 pkt (0.50-7zł). Program nie pobiera żadnych opłat rejestracyjnych, tak więc nic Cię to nie kosztuje - możesz jedynie zyskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupuję perfumy na goia.pl i jestem zadowolona z trwałości. Z damskich miałam: Lancome - La Vie est Belle, Versace - Bright Crystal oraz Hugo Boss - Orange i są super. Z męskich testowałam na chłopaku te które lubi czyli Hugo Boss - Zielony, Giorgio Armani - Code Sport oraz Chanel - Egoiste Platinum. Wybór mają duży więc każdy znajdzie coś dla siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiamy go. Może dlatego, że orgazm – ukoronowanie seksualnego zbliżenia – to nie tylko fizyczne rozładowanie napięcia. To także, a może przede wszystkim, rozkoszny wstrząs dla naszego mózgu. Psychiczne katharsis. Jesteś z kimś i nic poza tym cię nie interesuje. Napięcie twojego ciała wzrasta. Odczuwasz delikatne mrowienie. Jedni nazywają to zwierzęcym instynktem, inni fascynacją lub… miłością. Niewątpliwie istnieje w nas czynnik skłaniający do podejmowania relacji seksualnych. Libido człowieka sterowane jest hormonalnie, głównie poprzez typowo męski testosteron i typowo kobiecy estradiol produkowane przez narządy płciowe. To one, te drobne cząsteczki chemiczne, wzmagają podniecenie seksualne człowieka. Oprócz oczywistej gotowości narządów płciowych inicjują syntezę szeregu neuroprzekaźników mózgowych odpowiedzialnych za euforyczne doznania seksualne. Żeńskie-męskie Jesteście nieco podenerwowani, spięci. Stres blokuje wam dostęp do przyszłości. Aby mogło się zadziać, musicie się odprężyć, jednak tutaj wasze mózgi działają odmiennie. Kości zostały rzucone i gracie w grę wstępną. Mężczyzna błyskawicznie wyłącza jądro migdałowate mózgu odpowiedzialne za czujność i odczuwanie zagrożenia, bo na jego nastrój wpływa to, co miało miejsce nie dalej niż trzy minuty przed stosunkiem. Natomiast w nastroju kobiety odbijają się ostatnie 24 godziny jej życia, dlatego potrzeba jej więcej czasu na przesterowanie przewodnictwa mózgowego. Teraz do akcji wkraczają dwa socjalne neuroprzekaźniki. Wazopresyna i oksytocyna, tak bardzo zbliżone w budowie, a tak odmienne w działaniu – zupełnie jak wasze mózgi. Podniecony męski mózg owładnięty testosteronem uwalnia duże ilości wazopresyny, która pobudza jego organizm do walki, ale także do aktu seksualnego. Mężczyzna jest gotowy, jednak kobieta przed otwarciem musi zaufać. Odpowiada za to oksytocyna, która za sprawą estrogenów opływa mózg kobiety. Wydzielana jest już po 20-sekundowym uścisku partnera. Dlatego kobieta często już przed seksem ma nadzieję na miłość, podczas gdy mężczyzna często stawia na seks, który później zrodzi głębokie uczucie… albo nie – ewolucyjna przezorność obu stron. W międzyczasie nieustannie jesteście bombardowani dopaminą, która wydziela się podczas doznawania przyjemności, ale ta zdradliwa dama uzależnia was od siebie i seksu. Kosmiczny strzał Po kilku minutach robi się naprawdę gorąco. Wasze pożądanie błyskawicznie się rozpala. Obwody zaczynają wrzeć. Doprowadzacie się do szaleństwa. Masz wrażenie, że dotykasz nieznanego. Ba! Jesteś pewny, że trafia się to tylko tobie. Wiesz, że teraz mógłby nastąpić koniec świata. Najpiękniejszy, jedyny w swoim rodzaju. Tu już wasze mózgi aktywują się podobnie – jesteście zgrani. Naukowcy twierdzą, że osiągniecie orgazmu, paradoksalnie, jest możliwe poprzez wyłączenie. Hamowanie pewnego fragmentu kory mózgu, umiejscowionego tuż za gałkami ocznymi, kaskadowo pobudza inne ośrodki. Orgazm rozlewa się na całą korę mózgową. Narkotyczna siła endogennej endorfiny – naszej naturalnej rozluźniającej morfiny – obezwładnia umysł tak samo jak heroina. Aż 95 proc. obrazów fMRI mózgu wykonanych podczas orgazmu pokrywa się z obrazem mózgów heroinistów, zresztą aż 94 proc. heroinistów swoją pierwszą dawkę narkotyku też porównuje do orgazmu… Wyrzut oksytocyny gwarantuje uczucie rozkoszy, bliskości i jedności, ale dopamina czuwa. Uzależnia wprost proporcjonalnie do przyjemności. Po przejściu obezwładniającej fali rozkoszy leżycie nasyceni i spokojni. Statystycznie kobieta gada, a mężczyzna zasypia, bo ich mózgi znów działają odmiennie, choć u obojga za ten stan odpowiada oksytocyna. To się się opłaca! Orgazm wzmaga wydzielanie prolaktyny, która bardzo mocno nasila neurogenezę, czyli możliwość tworzenia nowych neuronów w trzech niewielkich obszarach mózgu człowieka. Pozwala ona w pewnym stopniu samoczynnie rekompensować straty tkanki nerwowej mózgu. Dowiedziono, iż seks z partnerem o 400 proc. zwiększa poziom prolaktyny w porównaniu z jednoosobowymi igraszkami, czyli seks z partnerem jest o 400 proc. lepszy. Jeszcze do dwóch tygodni po orgazmie prolaktyna utrzymuje niski poziom dopaminy, pozwalając utrzymać stan względnego zaspokojenia seksualnego. Powszechnie wiadomo, że orgazm jest również świetnym środkiem przeciwbólowym – i to nie tylko jako wynik uprawiania seksu na stojąco, co wzmaga przepływ krwi w mózgu. Studia nad aktywnością mózgu podczas orgazmu ukazują wpływ treści świadomości na stan fizjologiczny mózgu, co zmienia odczucia, tutaj znosząc wrażenia bólowe. Samo wyobrażenie pieszczot i orgazmu także aktywuje tę zależność. Daje to nadzieję na wykorzystanie myśli w kontrolowaniu bólu. Inny wymiar Seksualna miłość człowieka jest miłością osobową. Tylko człowiek kocha się en face, wzajemnie (od)dając miejsca najbardziej wrażliwe. Orgazm, będąc doświadczeniem całego mózgu, poszerza świadomość, a nawet odblokowuje jej odmienne stany. Kochankowie na doznaniowym polu sił magnetycznych ustanawiają swój nowy Gestalt – własną teorię wzajemnej percepcji. Miłość seksualna przechodzi od biologicznej energii popędu, poprzez fizjologiczną potrzebę, do psychofizycznego pragnienia. Poprzez obustronne spełnienie dochodzi do zjednoczenia samotnych jednostek. Zdolność dawania wzbogaca osobowość. Uprawianie miłości jest najpotężniejszym i najbardziej wymownym bodźcem dla emocji drugiego człowieka. Pozornie wolna miłość pozwala nam bezgranicznie dać się pochłonąć przez drugą osobę, ale przecież nie protestujemy…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z poprzedniczkami, moim zdaniem Calvin Klein - Euphoria, zamawiam je od dawna na goia.pl i jestem mega zadowolona! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawarty
obsession cavina kleina najlepsze na świecie-ciepłe cudowne o głębokim zapachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zamawiam na zapachowiec.pl, i mam dwa ulubione: Lancome - La Vie est Belle albo Hugo Boss - Orange! są przepiękne i trwałe, a wybór jest ogromny, więc na pewno coś znajdziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem zadowolona z trwałośc***erfum z zapachowiec.pl Lancome - La Vie est Belle i Hugo Boss - Orange zdecydowanie najlepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam klasyczne, kwiatowe Chloe. Wystarczy psikniecie rano a zapach utrzymuje się cały dzień. W atrakcyjnych cenach na galeriazapachow.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej trwałe perfumy tylko ze strony zapachowiec.pl oraz ze stoiska w M1 Czeladź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej trwale są te które po prysznicu nadal śmierdzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam z najbardziej trwałych perfum polecam - Naomi Campbell- Naomi Campbell ... perfumy są bardzo trwałe, ma śliczną kwiatową nutę zapachową :) używam ich od dłuższego czasu i nie mogę się przestawić na inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Lacoste- Pour Femme, bardzo lekkie perfumy i trwałe tylko na zapachowiec.pl polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Black Opium są najbardziej trwałe przekonałam się o tym kupując je na zapachowiec.pl.. polecam z czystym sumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

Jestem uzależniona od dobrych perfumow, mam sporo flaszkę i skore na ktorej za bardzo perfumy złej jakości się nie trzymają wuec się wypowiem 🙂

Jeśli chodzi o trwałość to prym wiedzie przede wszystkim

kenzo jungle, Opium ysl(klasyczny), aromatic Elixir z Clinicque, Cinnabar estee lauder, youth dew estee lauder, joop femme, lou lou cacharel, organza, Givenchy,, fendi donna(już wycofany) to w tej kategorii bezwzględny hit, poison dior,kenzo flower

To były perfumy ciężkie, orientalne ale takie najbardziej lubię. 

Teraz coś lzejszego ale trzymające się cały dzien

Sunflower, moschino cheap and chic i love love (cały dzień super na lato pachnie jak dolce gabbana light lBlue ale moim zdaniem jeszcze lepiej), leau chloe(ten z zieloną wstążeczka), euphoria ck, linstant guerlain 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie chyba ze wszystkich perfum najlepiej sprawdza się olejek Afra. Co prawa Chanel utrzymuje się długo jednak ja po 2 godzinach już jej nie czuję, a olejek Afra tak. Polecam wypróbować jest naturalny i ma piękny zapach i doskonale nawilża całe ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A zamawiał ktoś kiedyś perfumy z empiku? Mam zamiar zamówić sobie mój ulubiony zapach calvin klein, a widziałam, że mają na nie dobrę cenę teraz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosik

Mi się ze 2 razy zdarzyło zamawiać od nich perfumy i naprawdę bardzo fajnie. W zasadzie chyba bardzo szybko mi wtedy przyszły bo pamiętam, ze to był okres przedświąteczny, a dość późno zamówiłam. Mocno tym u mnie zaplusowali. Nie lubię długo czekać na przesyłki. Także empik jak najbardziej na tak 😊 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 

Używam perfum z www.testerownia24h.pl/, męskie też można dopasować. 100 ml za około 100 złotych to mi wystarczy na jakieś pół roku. Mam dość intensywny zapach Calvin Klein i jestem z niego zadowolony. Jak bierzesz 2 testery to wysyłka gratis, więc się jeszcze bardziej opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość except

Zalezy jak często danego zapachu stosujesz. Jak często sie nim psikasz. Sam jeszcze nie miałem zapachu, którego używałbym codziennie i który starczyłby mi na lata. Chociaż zgodzę się z tym,że warto jest kupić sobie coś porządnego. Nie ma sensu kupwoać sobie taniego zapachu, ktorym człowiek się popsika i który za chwilę wywietrzeje. Jesli miałbym polecić jakieś dobry zapach to kupcie sobie Love Desire. Najlepiej tę czarną wersję. Jest droższa, ale:
trzyma sie długo
całkiem fajnie wygląda na półce
i ma dużą zawartość feromonów (podoba się laskom).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twiler

Orientujesz się czy dostanę ten zapach gdzieś stacjonarnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość except

Skąd jesteś? Bo w Warszawie możesz kupić go w sklepie intymnosc. Na dworcu głównym w przejściu ( wchodzisz od hard rock cafe). Z tego co pamiętam to mają swój drugi sklep na kabackim dukcie. Czasami lepiej jest jednak zorientować się czy sa jakieś promocje w sieci bo mozna sobie zapach kupic o wiele taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, stawiaj przede wszystkim na perfumy znanych marek. One sprawdzają się najlepiej. Zrezygnuj z podróbek. Trudno doradzić mi wybór perfum, bo nie znam Twoich preferencji, ale zajrzyj sobie do AlePerfumerii - tam powinnaś coś wybrac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu się zgodzę. W aleperfumerii również zamawiam, bo mam pewność co do oryginalności, a jak wiadomo oryginalne zapachy zawsze dłużej się utrzymują. Jednak trzeba brać pod uwagę, że u każdego ten czas może być inny. Ja mam takie perfumy, które czuję jeszcze przez kilka dni na ubraniach - to jest dopiero trwałość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Perfumy Britney spears są mega trwałe o ile lubisz zapachy słodkie, Jessica Simpson też ma fajne perfumy. I Rihanna! Marki celebryckie nie są drogie a są niezłej jakości.

Można też zastanowić się nad odpowiednikiem znanych perfum w niewielkiej perfumetce:  https://www.nomiperfumetki.pl/pl/c/Inspiracja-Giorgio-Armani/19 Odpowiedniki takie ma perfumeria Nomi. Sa pięknie pachnące, trwałe i nie zajmują wiele miejsca. Możńa tam zamówić na przykład próbki perfum giorgio armani. 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×