Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość beznadziejna pani domu

perfekcyjna pani domu oglądacie ten program???

Polecane posty

Gość _czesc
dzięki za przypomnienie o odkurzaniu łózka po zdjęciu pościeli do prania - przyznam że zupełnie o tym zapominałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _natka
dziś w poniedziałek o 11.30 obejrzałam na tvn How clean is your house? Dobrze że nic akurat nie jadłam bo bym nie wytrzymała z obrzydzenia. Ogromne czarne pajęczyny na ścianach, fax tak zakurzony że strach, na dywanach kilkunastocentymetrowa warstwa kurzu - jesli ktoś nie widział "dywanu" z kurzu tam można było podziwiać. W lodówce ciemny nalot wewnątrz, kurz, w pojemnikach spleśniałe potrawy z narosłymi grzybami pleśni. W "sypialni" pajęczyny na ścianach, pościel śmierdząca zgnilizną, posłania dla psów na dywanie nieziemsko brudne, a na oknie z żaluzją pełno martwych owadów, karaluchów i innych robaków... Moim zdaniem z tymi ludżmi bohaterami odcinków jest coś nie tak. Albo ten facet rzeczywiście przez 5 lat od rozwodu nie sprzątał mając duże psy (a goście ?!!!? woleli pojechać na stację benzynową aby skorzystać z wc) albo oni wyszukują takie przypadki psychicznych, którzy niby tam mieszkają a naprawdę mają drugie mieszkania. Bo kto normalny wytrzymałby w takim syfie, z deską klozetową pokrytą smugami kału. Dla mnie dziwne jest że gdy odkręcono kran nad umywalką poleciała brązowa woda - czyli od dawna nikt nie korzystał z tego kranu? Szok, zastanawiam się co oni jeszcze wymyślą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Itrustaa
Witajcie Ja mam pytanie troche z innej beczki. Niestety nie mam w domu tvn style i szukam wszedzie w internecie czy nie ma mozliwosci zobaczenia lub sciagniecia perfekcyjnej pani domu, ale niestety nic nie znajduje. Moze ktos pomoze? Ogladac moge tylko u chlopaka ale wiadomo, ze to nie bardzo, a uwielbiam ten program. Moze ktos sie orientuje skad moglabym sciagnac lub zobaczyc w internecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobik3
od dzisiaj na tvn są nadawane powtórki perfekcynej pani domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _czesc
ale to już stare odcinki już dawno je pokazywali dlaczego nie ma nowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mitula
wtorek 03.06.2008 TVN 11:00 Wygląda mi na to, że od 3 czerwca na normalnym TVN będa to dawali, poczynając od pierwszych odcinków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobik3
od dzisiaj na normalnym :) TVN nadawne co środę będą odcinki PPD począwszy od pierwszej serii, nakrecono 3 serie, które już kilka razy były powtarzane i na tvn i tvn style. Więcej serii PPD jak narazie nie ma nagranych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobik3
mam dla Was dobrą wiadomość na stronie wydawnictwo filo jest wiadomość iż poradnik Perfekcyjnej Pani Domu ukaże się w połowie czerwca jupi!!! ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akukaraczej
Mam umyc starą boazerię drewniana. Macie jakies fajne sposoby na odswiezenie jej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAGDAK12
HEJ STARE PUDEŁKA OBKLEJCIE I MACIE PUDEŁKO NA BIRZUTERJE , KLEJE , INA BARDZO WIELE INNYH RZECZY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akukaraczej
Moze jednak ktos wie o jakiejs miksturze lub srodku, ladnie myjacym boazerie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na jakimś innym programie kazano brudasowi myć drewniane poręcze tabletką do zmywarki rozpuszczoną w wodzie. Pięknie się zmywały. Nie wiem, może dla boazerii to też będzie dobry sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akukaraczej
Perla: dziekuje. Sprobuje i doniose o efektach. Ale nie wczesniej jak za 2 tygodnie, bo jestem daleko od tej boazerii:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sensymilia
ten program jest przesadzony, znaczy sie nie pani co go prowadzi tylko te angielskie gospodynie. One sa okropne jak mozna dom doprowadzic do takie stanu, syfiary obrzydliwe!!!! Zasadniczo mieszkalam w angli i tam jest tak w wiekszoci domow, te kobiety nie potrafia dbac o dom, sa wiesniarami najwiekszymi i brudaskami. Ja osobiscie jestem lekka pedantka i balaganu w domu nie mam, z kurzem tez walcze bo jestem alergikiem i nie wyobrazam sobie doprowadzic mojego domu do takiego stanu, i zeby jeszcze tam gosci przyjmowac okropienstwo ja bym sie wstydzila. Program jest fajny i rady sa bardzo dobre, wiele z nich juz wykorzystywalam zanim ten program zaczeli puszczac na tvn style. Poprostu lubie miec ladnie i porzadnie w domu, to moja wizytowka tak jak moj ogrod, a zadbany dom swiadczy o wlascicielu zreszta lubie zapraszac gosci do siebie i nie wybrazam sobie miec blaganu jak siedizmy z przyjaciolkami na pogaduchach, musi byc ladnie i elegancko. Hehe moze jestem pedantka ale lepsze to niz zyc w brudzie. Poza tym moj dom jest dla mnie wazny tak jak i ogrod, a ze jestem architektem krajobrazu, i mam w planach zrobic studia aranzacji wnetrz wiec zaniedbany dom jest dla mnie swiadectwem o czlowieku i jesli jest tak zapuszczony jak ten w tym programie to wiecej tam nie przychodze. Tak wiem moze jestem okropna, ale cuz nie kazdy musi mie kochac :D Pozdrawiam serdecznie porzadne panie domu!!! --- Zapraszam na portal dla milosników ogrodów! www.architekturakrajobrazu.info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akukaraczej
Nie jest z toba najgorzej, przynajmniej zdajesz sobie sprawe z tego ze jestes okropna. Swiadomosc to najlepsza droga do nawrocenia sie na ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sensymilia
akkukaraczje : dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akukaraczej
kiedy bylam piekna i mloda i pedantka, to zawsze dziwilam sie ze u mojej koelzanki (4 dzieci) jest nieustajacy balagan. Potem role sie odwrocily. Tamte dzieci urosly, u kolezanki byl wersal a ja mialam 4 dzieci....;)))) Nieraz wracalam mysla do tej chwili jak sie dziwilam ze maja balagan. Łatwo jest oceniac ludzi.... poki samemu sie nie doswiadczy roznych okolicznosci. Ale fajnie jak jest czysciutko i poukladane. Zawsze milej, byle sil starczalo, no i oczywiscie by porzadek nie stal sie wazniejszym od czlowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PiotrCh.
Witam Panie serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Popieram akukaraczej
że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Też tak miałam, gdy mieszkałam w domu rodzinnym (sami dorośli). Teraz mam męża i dzieci, co prawda tylko dwoje, a mieszkanie w bloku. Raczej staramy się dbać o porządek, ale różnie to bywa. Żeby było nieskazitelnie, musiałabym się "zarobić", a nie mam na to ochoty. Wiem jak ciężko pedantce zaakceptować bałagan. Już za rok córki będą się uczyć w innym mieście i w domu będzie porządek, ale wesoło mi ztego powodu nie będzie. A co do programu, to tez nie mogę uwierzyć, że bałagan (czytaj: syf) może być aż taki w tych angielskich domach. Myślałam, że jest on robiony specjalnie dla potrzeb programu. Nawet u mnie takiego nie ma. A co do prowadzącej, to średnoi mi się podoba. Wydaje mi się jakaś sztuczna. Chyba bardziej wolę Nigellę z programu "Nigella ekspresowo" na tvn style.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądam, ale nie wszystko wykorzystuję, przekonałam się do czyszczenia umywalki sodą z wodą, ale np. próbowałam myć okna zwiniętym papierem i więcej nie będę. Generalnie mamy porządek w mieszkaniu, sprzątamy wszystko każdej soboty, natomiast dodatkowo w srodku tygodnia odkurzam. jednak jak dla mnie ta kobitka trochę przesadza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobik3
jest od wczoraj dostępny w księgarniach empik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlota56
ja bym nie sprzątała,aż by sam zauważył na nich kurz i powycierał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataluska
Czesc. Wlasnie wzielam sie za gruntowne sprzatanie pokoju. Pokoj jest wielofunkcyjny-sypialnia, miejsce pracy, "garderoba". Jestem na etapie PORZĄDKOWANIA SZAFY. I mam problem. Część ubrań wywaliłam, ale nie było tego zbyt dużo. No ale do rzeczy. Mam pytanie. Jak macie zorganizowane szafy? Ja posiadam: *jedną szafę-taką na wieszaki *jeden pawlacz-półki *dwie komody-półki I szczerze mówiąc, trudno mi wszystko pomieścić. Nie wiem na jakiej zasadzie układać ubrania, czy np. T-shirty razem, bluzki z dlugim rekawem razem, swetry razem. Ale jak tak układam to nie starcza mi miejsca. Czy może porami roku tudzież stopniem "ciepłości" ubrania-swetry letnie osobno, swetry zimowe osobno, no ale to mniej wygodne niż pierwszy sposób bo jak bede potrzebowała swetra jesienią, to jak zajrze do "swetrów", to mam możliwość wyboru czy chce sweter raczej letni czy zimowy... A tak to muszę zajrzeć do swetrów letnich i zimowych, bo leżą osobno. A może układać na zasadzie-eleganckie-codzienne? I jeszcze pytanie odnośnie szafy z wieszakami. Co tam trzymacie? Czy wszystkie bez wyjątku bluzki koszulowe, czy niektóre składacie i na półkę? Wszystkie spodnice, sukienki? I czy każda rzecz na osobnym wieszaku? Wiem, że pytania może bez sensu, ale jeśli u Was się jakiś system sprawdził to może u mnie też. Z góry dziękuję za rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlota56
przede wszystkim zimowe kurtki, swetry itp.mam pochowane w worki próżniowe naprawdę sie sprawdza i każdy ma swoją szuflade na ciuchu które nie trzeba wieszac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich :) długo mnie tu nie było.. natka1233 >> a kupiłaś może już te książke... bardzo jestem jej ciekawa.. kochani przypomnijcie mi jak sie robiło ten specyfik do czyszczenia mebli.. ocet woda.. i wydaje mi sie ze jeszcze jakiś olejek był.. ale nie pamiętam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mitula
Nataluska!Tyle pytań... Myślałam,że jak syn się wyprowadził, to będę miała dużo miejsca. Jakoś za bardzo tego nie widzę. Podoba mi się,że mogę teraz mieć po 1 rzeczy na wieszaku. Przynajmniej widze, co mam. Rzeczy staram się dzielić na trzy kategorie: wyjściowe, domowe i działkowe. Największą jednak kategorią ostatnio jest : do pozbycia się, bo nie ten rozmiar, bo znudziły się. Zimowe teraz są w pawlaczu. Na lato zostawiam niewiele cieplejszych rzeczy: spodnie, sweter, kurtka. Obecnie, przy tak ciepłych latach, nie na bardzo się przydają. A tak w ogóle, to moim ideałem jest widziana kiedyś w TV minimalistka, która miała tylko bodajże 1ciuch na zmianę. Do tego ideału jest mi jednak tak daleko, jak do Księżyca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×