Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość beznadziejna pani domu

perfekcyjna pani domu oglądacie ten program???

Polecane posty

Mnie też bardzo motywuje ten program, ale mogłoby być więcej praktycznych porad :) Wszystkiego dobrego w Nowym Roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm też bym chciała ---> tak, bo miałam zaplamiony chodnik w przedpokoju, sama nawet nie wiem czym. Usunął wszystkie plamy, bez szorowania, jedna jakaś została, ale jutro jeszcze raz spróbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale po co się tak torturować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do wlascicielek kotow i psow. Jak radzicie sobie z czyszczeniem legowisk swoich pupili? Ja np. mam problem z czyszczeniem drapaka moich kotow. Mam taki duzy z siedziskami. Usuwam siersc odkurzaczem, ale mam wrazenie, ze i tak sie brudny. Moze ktoras z Was zna jakies skuteczne sposoby? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banania
uwielbiam ten program ,ja w przeciwienstwie do bohaterek mam czysty dom bo nie cierpie balaganu ale lubie patrzec na zmagania kobiet z ich wlasnym brudem i lenistwem l. Lubie tez rady perfekcyjnej pani domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśkaaa
Czy znacie jakiś dobry sposób na brudne fugi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co poradzicie
Mam w domu jasne , skorzane kanapy i... male dziecko, czy moze znacie jakies domowe sposoby na czyszczenie skor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka1992
czy wie ktoś może gdzie można kupić ten BORAX ?? w domu by sie przydało a ja w żadnym sklepie tego jeszcze nie widzialam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość similka
Witam Was drogie Panie i dziewczęta :-) Często czytam Wasze wypowiedzi i porady na tym forum i szukam tu natchnienia do odgracenia chociaż cześci mojej chałupy - często pomagało :) Jestem fanką programu PPD a takze potencjalną bohaterka, gdyby go nagrywano w Polsce, hi hi! Bo odkryłam, że jednorazowe wysprzątanie nie wystarcza na długo, niestety, jak sie nie jest systematycznym (*to zadna nowość) wiec ciągle musze wzmacniac moją motywację. Ale do rzeczy - od nowego roku NIE MA TEGO W TVN!!jestem zdruzgotana... I jak tu sprzątać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o fugi - to z tego co pamiętam z porad PPD ponoć cuda ma zdziałać soda oczyszczona z odrobiną wody (i szczoteczką do zębów się czyści). Szczerze mówiąc jeszcze nie próbowałam ale mam to w planach. To ma pomóc jeśli twoje fugi nie są bardzo bardzo brudne (czyli podejrzewam, że jak ktoś ma takie z np 20 letnim stażem to trza może to po prostu pomalować). A jeszcze pytanko mam w ostatnią niedziele na TVN style był odcinek który już kiedyś widziałam - to co powtórki teraz będa czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luksjja
hej:)specyfik na fugi wg PPD wypróbowałam i działa:)a co do odcinków to włśnie na tvn style skończyła się trzecia seria i teraz lecą odcinki z pierwszej serii PPD,już wszystkie trzy serie zostały wyemitowane, ale ni widu ni słychu o wydaniu poradnika PPD w polskiej wersji, szkoda:( trzeba poczekać:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katowiczankaa
równie dobrze jak soda + woda fugi czyści cif ;) efekty są identyczne :) wypróbowalam obydwa sposoby, bo mi brakło sody ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wg mnie ...
to kretyński program Juz sama realizacja - nie znam domu w którym by był taki bałagan i takie "gospodynie" Może w Anglii tak jest? Poza tym nie rozumiem dlaczego to kobieta to jest ta osoba od sprzątania, gotowania, zajmowania sie dziećmi ... Coś komus sie popieprzylo i to bardzo ... mamy XXI wiek U mnie w domu jest podzial oboweiązków i tak jest w domach naszych przyjaciół, znajomych, w rodzinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wg mnie ...
to kretyński program Juz sama realizacja - nie znam domu w którym by był taki bałagan i takie "gospodynie" Może w Anglii tak jest? Poza tym nie rozumiem dlaczego to kobieta to jest ta osoba od sprzątania, gotowania, zajmowania sie dziećmi ... Coś komus sie popieprzylo i to bardzo ... mamy XXI wiek U mnie w domu jest podzial oboweiązków i tak jest w domach naszych przyjaciół, znajomych, w rodzinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest podział - owszem, również w programie. Nie pamiętam kiedy i w którym odcinku, ale coś mi się kojarzy że w programie brał udział facet. Jego żona zajmowała się pracą zawodową, on domem. Więc argument, że program jest do bani bo traktuje kobiety jak maszyny do sprzątania jest nietrafiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ....ill_
Chyba zartujesz w jednym odcinku był facet i to wg ciebie jest ten podzial obowiązków Może dla ciebie, dla mnie nie. Moim skromnym zdaniem kobieta powinna pracowac i byc niezalezna od partnera/męża, a jak kobieta pracuje to wiadomo, że musi być w domu podzial obowiązków ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marina17
bardzo lubie ten program i korzystam z porad perfekcyjnej pani domu już w kilku odcinkach Anthea mówiła o włączeniu się całej rodziny w sprzątanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaannkkaa
Ja mam dopiero 14 lat, ale oglądam ten program. ZAwsze po nim nachodzi mnie chęć sprzątania, a rodzice sa zadowoleni;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna mieszkanka
Wiecie co, kilka razy obejrzałam ten program z ciekawości. Teraz już przełączam, kiedy tylko się zaczyna, bo... nie mogę patrzeć na te MEGA-MEGA-MEGA-MEGA ZASYFIONE chałupy "gospodyń domowych" :-O:-O:-O Domy sa tak ogromnie brudne, że aż się niedobrze robi, kiedy człowiek to widzi! Ja może nie jestem przesadnie pedantyczna, ale staram się w miarę utrzymywać porządek w domu. Oczywiście, nie latam ze szmatą , i nie odkurzaczem codziennie, ale kiedy zauważam, że już najwyższy czas ogarnąć pomieszczenia, robię to. Jesli spodziewam się gości, wtedy oczywiste, że czynię to częściej;) Owszem, chciałabym mieć tak super czyściutko każdego dnia, jak Antija, ale... zwyczajnie mi się nie chce tak sumiennie i nieustannie sprzątać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieska331
ogladam ten super program wiele rad jest bardzo rozsadnych choc wszech obecnosc sody i octu mnie przeraża ale grunt ze sie sprawdza mam 2 niewielkie pokoje i lazienke kuchnie dziele z tesciowa wiec rczej tam nie sprzatam moi tesciowie to okrone homiki i wole nie widziec co ja stym domem bede miec za kilka lat do roboty ja jestem bardzo konsekwenta w sortowaniu i wyrzucaniu niepotzebnych zeczy choc zdarzylo mi sie ze tesc przynius mi cos co wywalilam do smieci ze to moze sie przydac od tego czasu maz nosi smieci prosto do centralnego maz tesz jest zbieraczem ale staram sie to komtrolowac jak mi cos nie pasi musi mi udowodnic ze to mu potrzebne ma swoje szuflady na zeczy do kompa i teko typu pierdy od czasu robie nalot problem jest jeszcze z ciuchami ma wiecej zeczy odemnie wiekszosc z lad szczuplejszych do ktorych nigdy nie wlezie cieszko mu sie z nimi rosstac bo to ciuchy markowe niestety juz raczej nie modne i za mlodziezowe do jego pracy paru czerwonych odkoszulkow sie pozbyłam i mam umowe zawarta z mezem jak cos chce kuic musi cos wywalic lub sprzedac na alegro oornie to idze ale jkos jest. Mam durzy problem z oczyszczenie kaloryfera najzyklejszy bialy obudowany ale niewiem jak sie kuzu z tamtat pozbyc nic sie nie miesci a rozkrecic sie nieda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorki ale walisztakie byki
że sie słabo robi... Kochani, wiem że to off topik, ale naprawdę nie mogę już patrzeć na błędy w PODSTAWOWYM słownictwie!!! "Duży" przez rz? "Też" przez sz? ZGROZA!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorki ale walisztakie byki
takie jest nasze społeczeństwo: markowe ciuchy + narastający analfabetyzm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sądzę że to jakiś kawał
to nie mozliwe by to ktos dorosly na powaznie napisał:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sądzę że to jakiś kawał
Jesli juz ktoś nie zna podstaw ortografii, to by chociaż wykazał swą pokorę do zachowania formy. Do tego by oddzielić jedno zdanie od drugiego wystarczą trzy klasy początkowego nauczania. Nie bardzo wypada się taką ignorancją popisywać, gdy się nie odróżnia rzeczy i żeczy. Fakt- rosnie nam pokolenie półgłówków i to wcale nie są ludzie najmłodsi. jak czytamy- własny dom, mąż, praca - ludzieeeeee. Gdzie??? W puszczy??? Nie obrażając jej mieszkańców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marchwiaczek
kurcze, szkoda, ze nie ma wyszukiwarki do konkretnego postu, nie mam za bardzo teraz czasu czytać wszystkiego, aczkolwiek mam zamiar, bo pewnie ciekawe rzeczy tu piszecie. Mam pytanie o boraks, obłaziłam prawie wszystkie apteki w moim mieście, zostały mi 2... i nigdzie nie ma boraksu, kilka chciało mi wcisnąć kwas borowy. Czy można to gdzieś jeszcze kupić? acha i np. na allegro są dostępne borax tech. a to sporządzenia tych cudownych środkó jaki potrzeba? orientujecie się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _zapytaj o boraks
w skelpie chemicznym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam takie pytanie
Czy czajnik elektryczny zżera dużo prądu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rutter
czytam i słabo mi się robi...w zasadze to miałam nadzieje,ze młode pokolenie kobiet nie da sie zamknac w stereotypie sprzataczki i kucharki..bo jest wyzwolone,pracuje zawodowo,ma ambicje.Jasne,nalezy zyc i mieszkac w ładzie,zarastanie brudem jest okropne,ale...dlaczego zawsze oskarza sie kobiete ,ze jest fleja?ze nie ugotowała,nie posprzatała,nie umyła okien,framug,muszli klozetowej?ona jedna z tego korzysta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×