Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość beznadziejna pani domu

perfekcyjna pani domu oglądacie ten program???

Polecane posty

Gość 30-stka na karku
a o co chodzi z tymi sztućcami dokładnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do czyszczenia czajnika elektrycznego rewelacyjny jest zwykły kwasek cytrynowy (ten w proszku). Nie śmierdzi i do tego ma fajny zapach. Wsypać pół opakowania na 1/2 litra. Gotować ok. 2 minut. Można dłużej jeżeli czajnik jest bardzo zabrudzony. Rewelacyjnie odchodzi kamień. Wystarczy potem opłukać. Po occie trzeba co najmniej 2 razy zagotować w czajniku wodę, bo śmierdzi. A nie ma nic gorszego niż czyszczenie czajników octem w pracy. Cały biurowiec śmierdzi. Nie sprawdzałam kwasku na tzw. czajniku z gwizdkiem. Fajna jest sól do czyszczenia łyżeczek, kubków i przypalonych garnków. Na suchą powierzchnię wsypujemy sól i pocieramy do połysku. Aby przypalony garnek łatwiej doczyścić można zagotować w nim wodę. Szybciej odejdzie spalenizna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 30-stka na karku >> no chodzi o to żeby jedną łyżke normalnie a drugą do góry nogami :D... i że woda tak lepiej dociera i lepiej sie myją.... mi sie właśnie łyżeczki niedomywają.. wczoraj tak zrobiłam i może jest troche lepiej :) Magda2007 >> spróbuje z tym kwaskiem... na zwykłym czajniku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlaczego wczoraj powtórzyli
pierwszy odcinek?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30-stka na karku
dzięki beznadziejna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez go ogladam ale moj ideal jest niedoscigniony, nie dam rady tak wysprzatac i potem utrzymac porzadek, jak poskladam a moje dziecko 20 razy to rozrzuci, eeech syzyfowa praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie się podziewacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzatamy
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luizzzza35
wode z kibelka mozna wyciagnac mopem...i wlac goracy ocet , cz cole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała czyścioszka
ja ten kwasek daję do czajnika z gwizdkiem, i gotuję później kilka minut. Po kamieniu nie ma sladu. Wszystkie zainteresowane programem zapraszam na www.perfekcyjnapanidomu.fora.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale dzisjaj było kiepsko
w zasadzie oprócz plam nic nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu stary odcinek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis po raz pierwszy ogladalam ten program. Akurat trafilam na taki sobie odcinek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała czyścioszka
jeszcze raz wszystkich zainteresowanych zapraszam na www.perfekcyjnapanidomu.fora.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Pozdrawiam obecne i przyszłe perfekcyjne panie domu :) Sposoby na plamy wykorzystam napewno, bo mam wręcz skłonność do pryskania na siebie sosem ze spaggettii lub z rybek w pomidorach :) Ale niech nie będzie że te wszystkie metody to pomysł Anthee- wiele z nich to metody naszych babc i mam. Pomysł z gazetami na szafce w kuchni jest mój!!! ;) Tylko pamiętajcie, że trzeba je przykleic z lekka taśmą bezbarwną- gdzieniegdzie- aby nie spadły z szafki, kiedy powstanie przeciąg. Jeśli polecą na kuchenkę, gdy jest zapalony palnik- może być źle! A gdzie mozna kupić plastykowe pojemniki na buty? ;) No i gdzie są fajne pojemniki na skarby? Ale może bardziej trwałe, niż kartony, bo te jak chcę odświezyć to już na mokro nie można za bardzo... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plastkiowe pojemniki na butu to widzialam w ikei ale tylko z takim okienkiem przezroczystym, ja mam puty w kartonach ale opisane, nie sprawdza sie, nie chce mi sie czytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) hata>> hi hi dobre z tymi gazetami... ale mi sie ich nawet układać nie chce :)... chociaż może sie przemoge... Elizabetaa >> ja bym miała tak samo :D.. ale ciekawy pomysł z tymi pojemnikami też takie chce...:P narzie moje buty..są upchane i to dosłownie.. w małej szafce...ehhh a jak i czym myjecie podłogi... ja mopem tym takim paskowym... ale zaóważyłam że w kuchni to sie wcale nie sprawdza mam jasne płytki i fuge... i cały brud sie tam upycha na tej fudze przez co wyglądają nie za pięknie...myje czasem szczotką do zębów... no ilez można ;)... kiedys dla testu umyłam zwykłą ścierką do podłogi i było o niebo lepiej... ale komu by sie chciało tak myć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdvkvgvfuygvuk
3/4 tego forum to ludzie za których wszystko w dziecinstwie robiła mamusia i nie potrafią sobie poradzić z najprostszymi rzeczami. Perfekcyjna pani domu :D:D:D BUAHAHAHHAHAHAHA :D Cudowne porady i pomysły dla kobiet które nie umieją posprzatac chałupy, albo zwyczajnie są leniwe :D Żal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezupełnie. Ja zawsze lubiłam porządek i u mnie w domu to ja sprzątałam, a nie moja mama. A niektóre pomysły są naprawdę dobre, w końcu człowiek się całe życie uczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ale upały nic sie nie chce :) wypróbowałam pomysł z kwaskiem i jest ok czajnik nie śmierdzi i nie trzeba pare razy gotować.... a gdzie wy sie podziewacie chyba nie sprzątacie w taki upał... jffdctdtrdjsx >> mam nadzieje ze przeżyłaś jakoś to coś strasznego co sie z mojego powodu zrobiło wewnątrz.... Słodka Poziomka >> to może masz jakieś fajne rady i sopsoby?? :) pozdrowienia dla wszystkich pań domu.. tych perfekcyjnych i tych troche mniej...i specjane dla sfrustrowanychco to potrzebują poobrażać innych żeby sie lepiej poczuć.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myje podlogwe na kolanach, najlepsza jest tetra, wszystki pieknie sciaga, zadnych psich klakow przez 5 minut nie ma, potem sie kundel przespaceruje i robote szlag trafil;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sztućce na przemian? Nie przyszłoby mi to do głowy :o Ja wszystkie wkładam \'łebkami\' do góry, mam wrażenia że jakbym włożyła np łyżkę rączką do góry to na pewno by się nie domyła. A tak to nie domywają się najwyżej po mieszaniu mąki oraz sztućce po jajkach. Acha i ważne jest żeby wrzucając sztućce do koszyczków starać się żeby nie było dużo takich samych sztućców w przegródkach, zwłaszcza łyżek i łyżeczek, bo jak się jedna przytuli do drugiej, to na pewno się nie umyją ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jidahislgcag
są specjalne proszki do czyszczenia sztućców, niedrogie, mozna raz na jakis czas takim proszkiem wymyc wszystkie sztucce, jak ci sie normalnie nie chcą domyć.. Ale nie rozumiem czemu nie chcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jidahislgcag
aha, bo w zmywarkach myjecie.. no, to sie mogą niedomywać, chociaz nie wiem, bo nigdy w zyciu zmywarki nie uzywałam, albowiem nie posiadam. Myślałam ze chodzi wam o trwałe naloty na sztućcach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cif mleczko
dobrze czyści łyżeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bpd, jakoś nic szczególnego nie przychodzi mi teraz do głowy. Co jakiś czas robię generalne porządki i wyrzucam niepotrzebne rzeczy. Staram się niczego nie \"chomikować\", chociaż przyznaję że czasami to trudne. Lubie sprzątać, ale jestem tez bałaganiarą :-)czasami. Jak mi się coś przypomni, to napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×