Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość beznadziejna pani domu

perfekcyjna pani domu oglądacie ten program???

Polecane posty

Figazmakiem-powiedz Męzowi że ma sam sobie ścierać kurz z tych pierdółek :-) może się mu odechce? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meble z wystawką
tzn. półki za szybą, kurzx wolniej się zbiera - i faktycznie, niech sam odkurza - powiedz mu, że od kurzu się zniszczą.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdnvn
Dokładnie, dla mnie najwiekszy problem to nauczenie rodziny, zeby po sobie sprzątała (2 dzieci). Program swietny, szczególnie rada z koszykami, pojemnikami. Miałam zawze problem ze składaniem koszu i pomysł z szablonem a4 okazał sie dobry. Poza tym sól do czysczenia kubków i ocet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a o co chodzi z
szablonem a4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdnvn
Jak chcesz złożyć koszulę, to podkładasz jakiś płaski przedmiot o formacie a4 (blok, zeszyt, tekturę) i składasz koszulę, a póxniej wyciągasz. Bardzo proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a o co chodzi z
dzięki :D skorzystam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beznadziejna ... a o plyty szklanej na kuchence nie mozna octem? No bo szyby chyba mozna, prawda? A kubki czyscic sola w jakis sposob? Rozcienczyc z woda czy szorowac na sucho? jesli mozna, prosze o odpowiedz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timbim
beznadziejna pani domu, też miałam problem z lodówką ze stali w przypływie "geniuszu" pokryłam ja taką specjalną oliwką i za cholerę nie mogłam niczym usunąć. Udało mi się to Cifem pomarańczowym w sprayu, tym do kuchni. Teraz powierzchnie ze stali czyszczę jedynie płynem do szyb i ściereczką z mikrofibry Stella. Te ściereczki są dość drogie ale rewelacyjnie sprawdzają się także do szyb, luster. Ważne tylko by przy praniu ich nie używać płynu do płukania tkanin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filipka >> wydaje mi sie że można octem jak jakis kamień sie zrobił albo co... ja nie wpadłam na to zeby octem i czyszcze ajaxem do szyb :D ... ale wydaje mi sie że można ... spróbuje i zdam relacje.. :) timbim >> hi hi to widze że my obie takie zdolne jesteśmy... ja zmyłam proszkiem takim do szorowania... i tez jestem fanką ścierek z mikrofibry zwłaszcza że nietrzeba żadnych płynów do nich wystarczy zmoczyć wodą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeczytaj
Ja widziałam tylko kawełek jednego odcinka... O co chodzi z tą solą do czyszczeenia kubków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeczytaj
a,dzięki... ja to czyszczę druciakiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khkjsdhjksaf
ja nie jestem az tak zachwycona tym programem. w/g mnie zbedne sa te momenty w któych pani porzadnicka daje uczennicom zadanie do wykonania...strata czasu.... program były lepszy i ciekawszy gdyby wiecej było praktycznych rad.............np. jak rozplanowac front robót - kiedy masz balagan w calym domu/mieszkaniu......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khkjsdhjksaf
z poza tym...jakto trafnie jedna z pan-brudasek ujela.......przeciez normalni ludzie tak nie mieszkaja....... miec pefekcyjnie wysprzatany dom - to znaczy byc wiezniem swojego domu ! no chyba, ze sa osoby dla ktorych jednym z glownych priorytetow w zyciu jest blysk w mieszkaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeczytaj
Ja właśnie dlatego nie oglądałam.Rady nie wydały mi się specjalnie odkrywcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akukaraczej
Ja nie ogladam tego programu, bo w ogole , hym.... rzadko kiedy zalaczam tv i nie mma orientacji co tam jest, ale sam pomysl rozmowy o sosobach na sprzatanie uwazam za swietny. Mysle ze wiele kobietek ma wspaniale doswiadczenia i moze sie nimi podzielic. Moim ostatnim odkryciem jest wychwalany przez was ocet, ale uzywam go do prania zamiast plynow do plukania tkanin. Po prostu wleewam do bebna. Pranie pachnie swiezoscia i nie jest twarde. Zachecily mnie wasze wypowiedzi i mam zamiar sprobowac uzywac go do mycia w kuchni i w lazience. Co do zapachu octu - dla mnie on pachnie!!! Uzywam go do plukanek po kapieli jako tonic ( na litr wody 1-2 lyzeczki octu jabkowego - i tylko tego bez zadnych dodatkow). Poza tym do plynow do mycia podlogi dodaje zawsze kilkanascie kropel olejku herbacianego. W ogole chetnie go uzywam przy sprzataniu, takze przy przy scieraniu kurzu i czyszczeniu tapicerki. Nie mozna przesadzic bo zapach bardzo intensywny, ale ponoc tlucze roztocza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timbim
Szczerze mówiąc jak dla mnie ta cała Anthea czy jak tam jej na imię jest lekko mówiąc nawiedzona. Rozumiem, że fajnie być taką supergospodynią i znać się na etykiecie, nakrywaniu do stołu, układaniu bukietów, dobieraniu win do potraw itp, ale czasem się zastanawiam czy w tym całym jej idyllicznym świecie jest jeszcze czas i miejsce na bycie żoną i matką, bo mam wrażenie że jej życie mija na sprawdzaniu biała rękawiczką czy gdzieś przypadkiem nie ma kurzu niż na "realnym życiu". Myślę że każdy normalny na umyśle facet by zwiewał gdzie pieprz rośnie po jednym dniu spędzonym z taką kobietą. Wydaje mi się że ona ma przesadę wpisaną w każdą dziedzinę życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z jednej strony masz rację
ale ja na miejscu faceta jeszcze szybciej bym uciekała od takich brudasów, jakie pokazują w tym programie! Szczerze mówiąc w głowie mi sie nie mieści, jak można żyć w takim syfie, no po prostu OHYDA! Absolutnie nie jestem perfekcyjna, ale nigdy w życiu nie zapuściłabym tak mieszkania jak te Angielki! Juz sobie wyrobiłam o nich zdanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) Jeśli pozwolicie przyłącze się do tematu, bo słowo ,,praktyczność,, działa na mnie niczym balsam na zmęczoną duszę. A z tym octem na usunięcie kamienia to muszę koniecznie wypróbować :) pozdrawiam wszystkich i miłej noedzieli życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i topic zdechł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) a co tu tak cicho...??? akukaraczej >> musze wypróbować ten olejek herbaciany.... gdzie go kupić??? a do wszystkich krórym sie program strasznie nie podoba... nam wcale nie chodzi żeby być perfekcyjnymi paniami domu... chcemy sie powymieniać radami bo każdy ma jakiś fajny sposób albo swoj pomysł... żeby było szybciej i lepiej... ale jak sie komuś niepodoba to przecież my nie zmuszamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akukaraczej
Olejek z drzewa herbacianego mozna kupic w aptece. Widzialam tez w carrefurze. Ponoc zdarzaja sie podroby na naszym rynku i nalezy uwazac jak sie je kupuje. Drzewo herbaciane z ktorego jest ten olejek to nie to samo co krzewy herabaciane. A tu o olejkach w ogolnosci:) Warto sie poznac. http://luskiewnik.strefa.pl/stymulatory/preview/pages/p6.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timbim
tak jakby ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej czym myjecie szafki w kuchni?? na moich pisało żeby niby nie myć płynami .. więc myje tą ścierką z mikrofibry co sie samą wode do niej daje .. ale te tłuste plamy niebardzo schodzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30-stka na karku
ja moje myję płynem do szyb lub ewentualnie jak mam jakieś tłuste plamy, to te "kawałki" przemywam płynem do naczyń, meble mam z płyty mdf, tak to chyba brzmi, mają 3 lata i nie widać, żeby moje mycie źle na nie wpływało. Może dlatego, że za rzadko to robię ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _alo
słuchajcie kobitki ja używam serii W5 z Lidla; rewelacja! do kuchni: 750 ml w spray za ok 5 zł doskonale usuwa tłuste plamy; do łazienki litr w sprayu za ok 6 zł super czyści armaturę i pachnie nawet następnego dnia, jest żel do prania W5 2l za ok 10 zł i wiele innych - polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam W5 do szyb, przelece nim też kafelki i jest naprawdę super, ale powiem szczerze, że nie patrzyłam z tej serii W5 na inne produkty to jeszcze jest co? i naprawdę WSZYSTKIE polecacie? pozdrawiam w deszczowy dzionek 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×