Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość beznadziejna pani domu

perfekcyjna pani domu oglądacie ten program???

Polecane posty

Gość perfekcyjny pan domu
Tak ashia, poproszę zdjęcia Twojej kuchni, jak odrestauruje swoją, to na pewno Ci prześlę zdjęcia. Pozdrawiam serdecznie i dziękuje, że odpisałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny a jak czyscicie
takie plastikowe kolorowe miotelki do kurzu? Z tym dlugim kijkiem nie wlaza do umywalki np. Poza tym to dlugo schnie. No ale przeciez trzeba to jakos odmyc. A juz calkiem nie rozumiem, jak sie czysci piórkowe miotelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perfekcyjny -> proszę sprawdź skrzynkę. Axxk -> Ty również znajdziesz u siebie maila ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki ashia efekt super mebelki jak nowe:) a ile rolek poszło ci na te mebelki? bo ja mam własnie takie same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisia ide kupic firanki i chce sie kierowac nie tylko wyglądem ale chce ułatwic sobie życie i kupić takie które sie niegniotą albo łatwo prasują poradźcie cos wiem ze dziewczyny w pracy maja firanki na ktore strasznie narzekaja ze pół dnia trzeba je prasowac potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
axxk -> wykorzystaliśmy może pół rolki. To była właśnie taka 10 mb. Dzięki za miłe słowa odnośnie mebelków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arenika
witajcie!!! I dalej do roboty:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfekcyjny pan domu
Dziękuję Ci bardzo serdecznie ashia. Ciekawie się prezentują. Owocnego dnia, oczywiście dnia pod znakiem porządków. hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jestem raczej miłośniczka długich do ziemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Perfekcyjny pan domu:)dzięki za odpowiedz. Serdecznie Was pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krupniok i żymlok
ja nigdy nie prasuje firanek :P po prostu piorę je na słabym wirowaniu (400) a potem mokre wieszam na oknie. rozprasowują się same :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no firanki zakupione juz sie obszywaja u krawcowej:) jak to dobrze gdy niema szefoweji iw godzinach pracy mozna takie rzeczy robic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, mam małą przerwę (znowu) i za 5 minut idę dalej maltretować kuchnię, 1 pokój i łazienkę i korytarz - to mój plan na dziś - tylko cholernie nie chce mi się robić - znowu ;) pozdrawiam pracujących i leniących się także ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Trzynasta stroniczka! To się dopiszę!!! A, co! :) Niech się szczęści temu topikowi! Fajnie, że pojawiają się tak różne opinie na temat prowadzącej progam oraz samego programu. Poza tym, które są obraźliwe, wulgarne i beznaczenia!!! :( Myślę, że każdy ma dystans do programu. Jest to przecież jak każdy program wyreżyserowana lepiej lub gorzej rozrywka. Każdy z niej czerpie to co chce! A nie bezwiednie naśladuje poczynania pani A. . Jeśli jednak skorzystamy z jej porad i to poprawi nasze samopoczucie lub komfort prowadzenie domu to przecież oto chodzi! Sądzę, że wiele z nas i wielu chce prowadzić dom nie tyle perfekcyjnie co łatwo i praktycznie. Dlatego stanowimy dla siebie świetną grupę wsparcia, czy pogotowie domowe. ;) Pozdrawiam Was Wszystkich i trzymam kciukasy za wyznaczone cele! Ja pokonałam ociężałość i lenia i przed paroma dniami -przed krótkim wypadem- przerobiłam regał. Wysprzątałam półki z książkami. Efekt jest taki, że przekazałam dzieciom z rodziny parenaście lektur itp. Wyrzuciłam ciut zbędnych kalendarzy ulotek i czasopism- które zwykle zawziecie trzymam ,,bo się mogą przydać\" a się nie przydały!!! Ktoś tu bronił pamiątek i elementów które są dla nas ważne... Ale jeśli tych pamiątek jest za dużo? Jeśli wystarczy dla sentymentu zdjecie, zamiast widokówek, muszelek, łapki z Morkiej Krynicy, nadmuchanej ,,rybki\" i wielu temu podobnych? Może czasem warto cos zatrzymać, a czasem poprostu oczyścić swoje kąciki i zrobić miejsce na ... nowe? Przeżycia. Doznania. Wspomienia. Pamiątki. ??? Buziaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ja sie lenie ;) firanke mam tylko w jednym oknie w sypialni ale i tak mam ochote ja sciagnac w reszcie mam rolety i mieszkam na pietrze wiec sie obywa bez firan zreszta w UK ludzie maja inna mentalnosc i nie zagladaja sobie do okien :) ale moja Mama robi tak jak Krupniok i zymlok- po wypraniu wiesza je jeszcze wilgotne i nie trzeba prasowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysluzone meble kuchenne malowala moja siostra gorne szafki miala z szybkami wiec do pomalowania miala tylko ramki robila to jakas specjalna farba do drewna ale nie kojarze teraz jaka zreszta w sklepach pewnie jest duzy wybor wszystkiego do wszystkiego :) nie pamietam za bardzo co zrobila z blatami (nie widzialam jej juz rok) zrobila to kilkoma kolorami a nie jednym i efekt wyszedl jej nawet fajny(akurat do jej kuchni to pasowalo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka 30
Witam!!! Jestem za oklejaniem szafek samoprzylepną okleiną.Wybór jest bardzo duży, chociaż wychodzi troszkę drożej od malowania. Jak ktoś się postara to wychodzą po prostu ślicznie-jak nowe, jeśli chodzi o malowanie farbą to z olejną trzeba mieć wprawę bo robią się smugi lub zacieki. Widziałam też drzwi wyjściowe naprawdę świetnie oklejone. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge doczekać się śmieciarki bo zaczęłam wyrzucać wszystko po kolei i juz się w koszu nie mieści. Mam nadzieję że jutro przyjadą bo na razie wszystkie śmieci trzymam w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krupniok i żymlok
ej dziewczyny chyba coś ściemniacie z tym octem i proszkiem do pieczenia + soda ;) chciałam wyczyścić tym metalowy zlew z fakturą lnu ale bez skutku. dopiero cif pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akukaraczej
Ja nie uzywalam octu, tylko sama sode z proszkiem.Uznalam ze lepiej. Tez mam fakture lnu w zlewie i bardzo elegancko czysci sie zlew ta mieszanka. Ocet to sobie pozniej daje. Nie mam pojecia dlaczego ci nie wyszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arenika
trudno:) Wzięłam się w końcu za prasowanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w miejscu php jest spacja pomiedzy ph i p trzeba wykasowac :) http://www.naturella-fotokonkurs.pl/index.php?id=showgallery&sh=19034&pg=0 http://www.naturella-fotokonkurs.pl/index.php?id=showgallery&sh=19033&pg=0 moze mi sie udalo wkleic ??:) ech a ja moge sobie posiedziec z drutami w rekach na sofce :) wszystko na swoim miejscu wiec mam spokoj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arenika
Dzięki:) A zagłosujecie???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arenika
Super!!! wielkie dzięki, podajcie gdzieś dalej jak możecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×