Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jonka*

-------------------czy to prawda----------------- ???

Polecane posty

Gość jonka*

czytałam ze niektore kobiety po karmieniu piersia maja jedną piers mniejsza od drugiej NAWET o 1 rozmiar i wiecej..... to straszne dlaczego sie tak dziej przeciez jak dziecko nie chce jesc z 2 piersi mozna odciagac z niej mleko a nie doprowadzic sie do takiego kalectwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tylko jak odciagasz mleko to robi sie go coraz wiecej i .... Czasami nawet jak sie nie karmi tak po prostu jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja siostra karmiła pierwsze dziecko tylko 2 tyg, potem faktycznie ciągle się wstydziła, bo różnica w obu piersiach nieporównywalna. Tylko sztywne staniki ją ratowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama od jakiegoś czasu
Kurcze, prawda. Karmiłam moją alergiczkę 2 latka. Zawsze mi było wygodniej na lewym boku i częściej karmiłam lewą piersią. Po jakimś czasie mała nie chciała wogóle widzieć prawej. No i teraz lewa jest większa, może nie widać tego w staniku, ale przed lustrem tak. Na przyszłość trzeba uważać, żeby karmić dziecko raz z jednje, raz z drugiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko, właśnie ja nie jestem przekonana, czy to ma związek tylko z karmieniem. Bo nawet jeśli moja siostra karmiłaby tylko jedną piersią, to co to jest 2 tyg? Przed ciążą miała małe, ale równe, a potem, jedną miała a drugiej prawie wcale;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×