Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaciekawiona kara

Czy nosicie majtki i stanik w tym samym kolorze?

Polecane posty

Gość zaciekawiona kara

czy zdarza sie wam nosic np czarny stanik i białe majtasy:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaaaa
nie. majtki obojetne jakie, a stanik taki zeby spod bluzki nie przebijal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze czarne z bialym to nie
bo nie mam czarnego stanika a majtki czarne to tylko 1 mam ale inne kolory to tak , choc nieraz w tym samym kolorze nosze biale z bialym turkus z turkusem roz z rozem itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RikiKiki
ja nie znoszę białej bielizny..nio stanik biały już zniosę, ale białe majtki to obłęd!!! nie zwracam uwagi, żeby majtki były w tym samym kolorze co stanik...chyba, że dla faceta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze mam bielzne w tym
samym kolorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakakak
Tak, zawsze, z wyjątkie sytuacji, kiedy ubieram czarną bluzkę i czarny stanik, a białe spodnie, spod których by loby widac czarne majtki. Fakt że noszę jeszcze brązowy stanik pod brązowe topy tudzież tak samo beżowy. Do nich już majtek nei mam:). Generalnie uważam, że stanik przede wszytkim musi być dobrany do góry, zwłaszcza jak może przybijać, albo wyglądają ramiączka (w lecie) Majtki w innym kolore nie są juz takim dramatem, jak czarny stanik pod białą bluzkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoookaa22
zazwyczaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadareh
czarny pod białą to moze i przesada,ale nie mam nic przeciwko jeśli jest lato nosimy bardzo kolorowe bluzki a pod kolorowe nie koniecznie w tym samym kolorze biustonosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leilani
Stanik pod bluzkę dobieram a majty pierwsze lepsze, byle przeswitow nie bylo. Malo kiedy wszystko zgrane jest kolorystycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guguguffff
ja zwykel lubię nosić neiliznę kompletami(majtki i stanik z jednego kompletu), tak sięlepiej czuję. a pod biale spodnei lepiej wyglądaja majtki w kolorze skóry a nei białe. mniej przeswituje bo zlewa się ze skórą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowe_lato
ja mam tak samo ze lubie miec komplet-stanik pasujacy do majtek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guguguffff
ja nawet nei pisze o tych samych kolorach ale o majtkach które są w komplecie ze stanikiem. Jasne że białych majtek mam z 6 par a stanik jeden biały ale jak chcę się dobrze czuć to ubieram majtki które kupiłąm razem ze stanikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskie z niebieskim
:)dołączam się do moich przedmówczyń,które lubią mieć stanik i majtki w tym samym kolorze.niekoniecznie musi to być komplet. mam staniki w 5 kolorach-błękit,biel,czerń,beż i pomarańcz:)majtki kupuję właśnie w takich kolorach.tylko do pomarańczowego jeszcze nie mam majtek:)robię to w 99 % dla własnej przyjemności.ale też po części dla mojego narzeczonego.on twierdzi,że to nie jest istotne,ale zawsze pozytywnie reaguje jak mnie widzi wintrygującej,dobrze dobranej bieliźnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasami tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50 gratis
Nigdy tak nie noszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak! jak kupuje bielizne to komplet: stanik i majtki + dokupuje z 2,3 pary majtek ktore beda mi pasowaly do stanika. robie to dla wlasnego dobrego samopoczucia, a jak jestem z chlopakiem to juz obowiazkowo, nie wyobrazam sobie inaczej ;) skarpetki tez nosze pasujace do reszty ubrania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×