Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczesliwa_Mama

Pytanie dotyczace farby do scian

Polecane posty

Gość Szczesliwa_Mama

Witam. Mam pytanie. Zamierzam pomalowac pokoj dla coreczki, obliczylam ze powierzchnia scian (bez sufitu) wynosi 30 m (kwadratowych), jutro zamierzam sie wybrac do sklepu po farbe jednak kompletnie nie wiem ile mam farby kupic itp.Niestety meza takze nei moge zapytac poniewaz jest na delegacji :O Czy moglibyscie mi powiedziec ile farby starcza na np 10 m ? i jaka farbe najlepiej wybrac? Wiem ze takich informacji moglabym zasiegnac w sklepie jednak sami wiecie jak to jest, sprzedawca poleca drogie farby itp ... z gory dziekuje za komentarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy od farby na opakowaniu jest napisane na ile metów wystarczy, tylko weź pod uwage to że trzeba malowac 2 razy czasami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i oczywiście farby kolorowe są duzo drozsze wiec ja kupuje białą i barwnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak będzie kupować kolorową
to grubo z górką bo nieraz i trzeci raz trzeba machnąć,tutaj nikt ci nie policzy bo to zależy od rodzaju farby i wielkości opakowania.Kalkulator do sklepu radzę wziąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meska szowinistyczna świnia
możesz kupić tanie badziewie ale niestety musisz wziąść dużo wiecej niz dobrej droższej naprawde dobre są Bekers a na 30 m dwukrotnego malowania wystarczy ci około 3 litrów przy wałku 9 mm ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczesliwa_Mama
A jak jest np z tymi farbami Dulux ktorymi sie maluje raz? to jest prawda? i co taniej wychodzi? farba kolorowa czy z barwnikiem? Kurcze tylko problem jest z tym ze jak wzielabym farbe z barwnikiem to jak potem zabrakloby mi to juz nie otrzymam takiego samego koloru :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierz reklamom
to podstawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczesliwa_Mama
No to juz wiem ze dobra jest Bekers ... moze macie jakies sprawdzone farby? Jutro przejde sie do sklepu tak jak mowicie i popatrze na te opakowania ... moze jakos uda mi sie pomalowac pokoik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meska szowinistyczna świnia
mówie jako wykonawca nie sprzedawca dulux to lipa przereklamowana a kolor zdecydowanie gotowy albo mieszany komputerowo tylko nieeee w CASTORAMIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja tersciowa kupiła dulux nieto ze kupe kasy straciła - malowała 3 razy a i tak miejscami przeswiecaja białe pasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meska szowinistyczna świnia
jak nie bekers to sigma a jeśli wolisz tańsze to dekoral

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meska szowinistyczna świnia
do żależy od bazy jeśli jest baza C to trzeba wziaść specjalny podkład ale tego w sklepach niewiedzą ;-)) to i mamusi niepowiedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a męskiej itp świni
nie powiedzieli że nie ma słowa"wziąść"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczesliwa_Mama
Jejku co ja bym bez was zrobila :P Mam nadzieje ze nie wykosztuje sie za wiele. jutro ide zobaczyc farby Bekers, Sigme i Dekoral (znane farby tylko ciekawe czy dobre). najgorsze jest to zew bede sama malowac pokoj, no moze z kolezanka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meska szowinistyczna świnia
jak bedzie mowa o j. polskim to stule dziób ale mówie o malowaniu więc trza wziąść i tyla a jak ci nie pasi to twój problem nie jestem ministrem edukacji ( fińczycy - to było poprawne ? tak ?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meska szowinistyczna świnia
zawsze musi być ten pierwszy raz ;-))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiochą trąci
niegramatyczne wysławianie się i nieortograficzne pisanie i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meska szowinistyczna świnia
sory cza wziąść ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meska szowinistyczna świnia
wiochą trąci jak ktoś nie ma nic do powiedzenia na dany temat to szuka tematu zastępczego no ale cóż przykład idzie z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok twoje nieortograficzne
bazgroły na wierzchu.Usatysfakcjonowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczesliwa_Mama
eee tam:P Nie klocic sie, wazne ze mi pomogliscie, a to ze "maksa ... swinia" nie wyraza sie gramatycznie to juz jego sprawa ... nie kazdy jest przeciez taki idealny jak wy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczesliwa_Mama
oj ja takze zrobilam blad :P mialo byc "meska" (ale nie skreslajcie mnie od razu ... :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdery
www.dulux.pl mozna pomalowac wirtualnie pokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meska szowinistyczna świnia
lata mi to ,tylko sie nie wcinaj z pierdołami jak ktoś ma problem a inni ludzie próbują pomóc bo to właśnie jest wiocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meska szowinistyczna świnia
spoko mamuśka ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meska szowinistyczna świnia
Szczesliwa_Mama czekam na wiadomość jak wyszło malowanie a jak by coś gdzieś problem to wal smiało ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczesliwa_Mama
hehe dobrze "meska... swinKO:)" .. mam nadzieje ze jakos mi pojdzie bo nigdy jeszcze nie malowalam :D moze troszke teraz pozdzieram tapety .. hmm nie wiem jak sie zabrac do tego remontu :P Mam nadzieje ze jak maz wroci z delegacji to zastanie jeszcze mieszkanie w calosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×