Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość citra

ile wydajecie na sandałki?

Polecane posty

Gość citra

jak co roku zgryza mam- kupić coś nowego czy donosić ubiegłoroczne. Ile wydajecie na letnie buciki? Ile par kupujecie? czy 110 zł za sandałki na 1-2 sezony to za drogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paris26
Ja wczoraj kupiłam za 189zł w Wenezi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ARUBA
ja za 208zl i nie jestem specjalnie zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja kupiłam w ambrze dwa lata temu japonki i je do dzis nosze, wygladaja dalej ladnie, sa super wygodne, tylko z boku sie obtar troche obcasik :P A kosztowały z 50 zł :P moze taniej :D Widziałam ładne sandałki w cenach od 100 zł w markowych sklepach (powozic sie mozna, ze marka, a co tam, ze uwiera :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ARUBA
Też jestem najbardziej zadowolona z tych za 75zl a te po 200-300zl stoją w szafie i miejsce zabierają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yujghjbhjhj
a moze [poprostu zal ich wyrzucic a juz sa nie modne.??? ja uwazam ze drogie sandaly przewaznie te z dobrych firm maja dobrze uksztaltowana stope i stabilny obcas... mowie o takich kolo 500 zł... nie stac mnie niestety na takie dlatego we wszystkich tanich butach bola mnie nogi... mam jednak kolezanke ktora zaczela lepiej zarabiac i kupuje tylko drogie buty... twierdzi ze nie chodzi o marke ale o to ze tenm but naprawde jest dobry, nie zgina sie w nim noga i nie ma szans na zlamanie obcasa... podeszwa i stopa dobrze wyprofilowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bipbip
a ja mam rylko z ccc za 109 zl i sa super, brazowe ze skory z paseczkiem na kostce i fajnie sie nosza, dla mnie strzal w dziesiatke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NumberOneStyle
nr aukcji 206817592 ... link cos nie dziala;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ARUBA
yujghjbhjhj, nie zawsze te drogie są dobre. Tak jak już pisalam moje stoją w szafie. Mierzylam kiedyś buty za 1200zl - stopa normalnie się przekrzywiala i nie szlo chodzić nawet po sklepie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×