Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rybka_lutowa

Jestem przerażona pogodą

Polecane posty

Myslałam, że w wakacje będą upały, że się będę opalać a tu już ponad tydzień utrzymuje się zachmurzenie, ponury nastrój.. Czy wy też nie macie na nic ochoty w taką pogodę? :-( Ja wstaję z łóżka i widzę przez okno takie chmury albo wiatrzysko to mi się odechciewa wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okazjaa
a ja dopiero odżyłam ! :D uwielbiam taką pogodę :) jestem teraz pełna energii i dobrego samopoczucia, kocham taki zimny wiatr i pochmurne dni, jest nastrojowo, teraz np. nie wiem, za co się najpierw złapać, mam tyle pomysłów i chęci, już od kilku dni mi ta euforia trwa ale już w niedzielę ma wyleźć słońce :o zapowiadają upały i znowu pewnie złapię jakiegoś doła :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zeszłym roku cał lipiec pociłam sie w biurze bo urlop mialam w sierpiu - pogoda była w sierpniu jak wiadomo do dupy wiec pewnie w tym roku lipiec bedzie do dupy prosze o wybaczenie ale naprawde załączył mi się zrzędnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okazjaa
Haris Pilton, obyś miałą rację :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okazjaa
niee, ale oby jak najdłużej taka zimna pogoda się utrzymała, i lipiec i sierpień, mi tam pasuje, odżyję trochę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okazjaa
jest 2 : 2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot killer
no to ja musze cos napisac. zawsze marudze ze jest za zimno. kocham jak jest 35 stopni wtedy naprawde sie dobrze czuje. liczylam ze pogoda bedzie taka jak w zeszlym roku i ze bedzie goraco tez w sierpniu. przegiecie z ta pogoda. dzis u mnie jest 18 stopni. musialam wyjsc w dlugich spodniach i bluzie. lato i ja musze chodzic w dlugich spodniach???!!!!!okropne co do dlugich spodni zawsze sie zastanawiam jak te dziewczyny wytrzymuja jak jest 30 stopni w dzinsach. we wroclawiu polowa mlodych lazi w dlugich spodniach i zakrytych butach jak jest upal. dziwne to strasznie Blagam niech bedzie cieplo bo nic mi sie nie chce robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainspirowana pogodynka
jak dla mnie to pogoda jest gicior czysta sielanka moglabym tak caly czas mmmmmmm uwielbiam takie dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainspirowana pogodynka
dodam ze caly miesiac czekalam na te wspaniale dni, ktore inspiruja mnie do dzialania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot killer
ja sie chyba do afryki musze przeniesc. ciagle zimno i zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewybredny skapiec
Haha , pogoda to juz jest chypa dopelnienie zalosnej Polski. Kto zostal jest biedny, skazany na prawdziwy katolicyzm i w dodatku musi marznac... Mi jest wlasnie za goraco. 34 stopnie i kilka chmurek na niebie. Mozecie zazdroscic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot killer
musze sobie grzac nogi na komputrze. i chyba powinni wlaczyc ogrzewanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot killer
a ty skapiec gdzie poleciales? nie znajdzie sie tam jakas praca dla mnie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot killer
ze co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwielbiam taką pogodę,ale w nocy trochę się wystraszyłam,jak mnie łomot obudził...wywrócił się wazon z badylami który wystawiłam na balkon,bo nie miałam czasu sprzątnąć,a śmierdział ;p w ogóle myślałam,że mi balkon urwie.A nie chciałam wychodzić po ten wazon,bo w koszuli nocnej,bez soczewek (wyrwana ze snu nie pomyslałam,że mogę cos na grzbiet włoŻyć). Cud,że nie zniszczyło zasłonek,które mama zrobiła,takich plastikowych,przy barierkach (o to się najbardziej bałąm,bo to nie skończone jkeszcze i strasznie się majtało). Ale upały też kocham..i czekam niecierpliwie :) Łoj,autobus!...pa,bo się spóźnię do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×