Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

inwerso

Jak wam sie podoba ta sukienka???

Polecane posty

Właśnie ją zamowilam.Myslicie ze pasuje na skromne przyjęcie ślubne w restauracji? mam podobna tylko czarną, ale mysle ze czarna jak na lato bedzie za smutna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anteczka
śliczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg. mnie śliczna.Naprawde masz gust.Mysle ze bedzie pasowala.Jakie chcesz dobrac dodatki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliczna ta sukienka
naprawdę śliczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem brunetką i mam śniadą karnacje i własnie z dodatkami mam problem.Jak bym byla blondynka to dobralabym moze srebrne, ale tak chce dodac jakiegos wyrazu sobie i tej sukience.Moze zloto albo czerwien.Jakie sa wasze opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój drugi problem to torebka.Jezeli zloto to mysle tez o zlotej kopertowce, ale nie chce zabrac tej lekkosci sukience

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni222
sliczna sukienka naprawde.Tez bede musiala pomyslec nad sukienka bo tez wele mnie czeka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko tak
czerwona bizuteria, zdecydowanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kunuska
ładna suknia choć nie przepadam za asymetrycznymi dołami, ale rzeczywiście ma w sobie to coś... no i na pewno ma ładną cenę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córka faraona
Śliczna sukienka. Moim zdaniem pasuje do niej jakas satynowa torebka-kopertówka, a z biżuterii dobierz może drobne perły albo białe złoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsups
zlota albo srebra bizuteria, do tego satynowa torebka w takim koloze jak sukienka i buty jezeli srebrna bizuteria -srebrne ,jak zlota -zlote zadne czerwienie bron boze,zniszczylo by to delikatnosc sukienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filozofka_._
a ja bym dodała czerwonego, żeby nieco ją ożywić, Jasne dodatki zleją się z suknią, i zrobi sie taki budyń waniliowy;)ale dodatki bardzo delikatne, czerwone sandałki, maleńka kopertówka, coś delikatnego na szyję, do uszu i na rękę(komplet najlepiej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×