Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zakochałem się...

jak Ją poderwać?? nie mogę przestać o Niej myśleć...

Polecane posty

Gość szmerling
na jakiej podstawie tak wnosisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochałem się...
Shanti ---> jak nie byłbym "dziwnym przypadkiem" to teraz siedziałbym z Nią, a nie na kafe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summaries---> a idz z tym swoim pesymizmem:P lepiej juz zrobic z siebie idiote, ale sprobowac niz siedziec na dupie i zdawac sie \"na los\":P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochałem się...
Karandash ---> na GG probowalem, ale lipa. nie poszlo szmerling ---> specjalistą w podrywaniu to ja nie jestem. sprawdzam się na dluższe dystanse, ale pierwsze wrażenie to chyba nie jest moja mocna strona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zaasdzie nie masz iwlkiego pola do popisu - albo gg, albo zapukanie do mieszkania:P;) Kwiatow ani zadnych liscikow na wycieraczce nie radze zostawiac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochałem się...
moj topik na kafe to ostateczność. Nie mam już w zanadrzu żadnych metod do zastosowania, chyba muszę "iść na zywioł"... ale sie boje... sam nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmerling
ale to nie ma znaczenia - podobasz sie jej wwalbo nie. jesli tak to jej tak podskoczy andrenalina ze nie bedzie rejestrowala twej koncepcji w detalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego nie poszło na gg?? Uuuu... Jak lipa na gg, to ciemno widzę, czarno widzę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochałem się...
Karandash ---> zapukać? otworzy jej mama albo brat, albo siostra... nie... wtedy to juz wogole wyjde chyba na debila-desperata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochałem się...
Shanti, SUMMARIES ---> dziekuje za "sprowadzenie na ziemie". :( lepsze to niż życie mazeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego an despaerata?:D otwiera mama to sie pytasz \"dzien dobry, jest asia?:P\" chyba mama nie zna jej wsyztskich kolegow:D i nie bedzie stala i przysluchiwala sie rozmowie;) masz do wyboru to, albo nic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochałem się...
Karandash ---> jak sie nie ma szczescia w miłości, to ma się w finansach. U mnie to sie sprawdza aż za bardzo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powaznie, moze jestem dziwna, ale jakby do mnie zapukal jutro jakis facet to bylabym najszczesliwsza osoba na ziemi:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochałem się...
Karandash ---> rozwaze Twoją koncepcje... ale to rzeczywiscie totolotek... ufff... chyba bede musiał przed tym chlapnąć z 0.7 na odwagę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochałem się...
Shanti ---> mam domowy tel. bo grzebalem w książce telefonicznej... przeprowadziłem dochodzenie sumiennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochałem się...
Karandash ---> autor topiku chyba znalazl jej numer GG, ale ciagle niedostepny i nie odpowiada, chyba z niego nie kożysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona nie dla macza-wydymacza
przestańcie mu już tak radzić...:o lepiej powiedzcie, zeby uważal np.na sąsiadów tej Asi, bo jak sąsiad ma na p-rzyklad drzwi otwierane na zewnątrz i jest czlowiekiem gwaltownym tak jak jeden z moich sąsiadów, to jak mu przygrzmoci tymi drzwiami wychodząc to facet gwiazdy tylko zobaczy i koniecz możliwością miłości ...:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochałem się...
ona nie dla macza-wydymacza ---> tak, to koniecznie muszę wziąć pod uwagę :) może jeszcze jakieś super-rady nie koniecznie o sąsiadach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakochałem się... ----> to dzwon!!:D mniej inwazyjna metoda!;) i nie trzeba wypic 0.7 na odwage-wystarczy 0.5 (zart;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×