Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość no jakkl

jak zachecic meza

Polecane posty

Gość no jakkl

jak zachecic meza by czesciej przytulal sie ze mna? Jak zachecic meza by chcial czesciej uprawiac sex? Mam wrazenie ze nasze pozycie troche podupadlo, spowszednialo a nie che tego. kocham meza, bardzo mi sie podo [Życie uczuciowe] przezycia po smierci meza Dzien dobry. Chcialabym nawiazac kontakt z paniami , ktore utracily meza. Moj zmarl 3 tygodnie temu na raka. Jest mi bardzo ciezko i potrzebuje wsparcia od osob [Życie uczuciowe] diament dziewczyny jak byscie zareagowaly gdybyscie sie dowiedzialay, ze diament z pierscionka zareczynowego, ktory dostalyscie od swojego meza byl kiedys w innym piers [Życie uczuciowe] mam meza, dziecko i sie zakochalam... zakochalam sie w rowniez zonatym i dzieciatym facecie... on na mnie leci...ja na niego, ale oboje sie powstrzymujemy..jak sie z tego wyleczyc...jak?kocham meza [Życie uczuciowe] idealny kandydat na meza poznałam faceta - idealnego kandydata na meza i ojca, ale jest "maly" problem, on mi sie nie podoba, calkowity brak chemii, nie wiem czy dalej sie z nim spoty [Życie uczuciowe] zazdrosc.o.przeszlosc.meza Wiem.ze.to.moze.wydac.sie.glupie.ale.jestem.zazdrosna.o.byla.zone.mojego.meza.Byli.oni.malzenstwem.krotko.okolo.roku.i.nie.utrzymuja.ze.soba.zadnych.lkontaktow. [Życie uczuciowe] Powrot marnotrawnego meza Hallo kochani, potrzebuje wsparcia, pomocy i zdania osob niezaangazowanach. Przezyl juz ktos powrot meza po 1,5 roku i cz to sie udalo. Kocham go, jes [Życie uczuciowe] pokasowane polaczenia w tele mojego meza co byscie pomysleli wtedy gdy... za kazdym razem jak patrze w tele mojego meza to ma zawsze pokasowane po 1 numerze z polaczen wychodzacych, przychodzacych i n [Życie uczuciowe] Czy to normalne??????? Bedac mezatka mysle o koledze mojego meza ktorego wczesniej z reszta odrzucilam dopiero teraz gdy on sie ozenil zaczelam inaczej na niego patrzec. nie wiem co r [Życie uczuciowe] llondynski pionek i on jezdziec damskich kont dorobkow.. glupia ja ja jestem pionkiem. pionkiem szachowym. wysylano mnie na misje to tu to tam. bo mowie swietnie po angielsku. ryzykowalam. tracilam. nie zorientowalam sie.straci [Życie uczuciowe] jak wskrzesic iskierke porzadania u chlopaka w ktorym sie kiedys kochalam? Tak wyszlo w zyciu,ze ja mam juz meza (29latek) ,on ma zonke i w sierpniu bedzie okazja,ze sie zobaczymy po dobrych kilku latach:D Kocham meza,ale mam ochote z [Życie uczuciowe] co dalej ??? mam meza, dziecko prace wydawaloby sie ze powinnam byc szczesliwa a jednak tak ne jest. ja nie potrafie kochac jego. jego tzn. meza.. ja wiem ze to zle ze przys [Życie uczuciowe] i tak nic z tego nie bedzie bo on ma zone a ja mam meza. Ale jest bardzo mily, przystojny i do tego kiedy patrzy na mnie nogi miekna i robi sie tak cieplutko. niestety on juz jest przezna [Życie uczuciowe] moj maz jest podobny do tesciowej ktora mnie niszczy kocham mojego meza mysle ze stanowimy dobrana pare,jestesmy malzenstwem 2,5 roku a para 7 lat ale mam problem,moze ktoras z Was ma podobny?chodzi mi o to ze maz [Życie uczuciowe] jak idiotka zachowalam sie jak ostatnia kretynka...pewna pani pracujaca w sklepie od dawna kokietuje mojego meza,daje mu prezenty,chce sie z nim umawiac na wspolne wyjazdy [Życie uczuciowe] dziecko mojego meza Blagam was o pomoc!!!wlasnie sie upilam od ponad 5 lat.wyszlam drugi raz za maz z ogromnej milosci.moj obecny maz ma syna z pierwszego malzenstwa,jego zona sie [Życie uczuciowe] Marze zeby wreszcie miec kochanego meza,dzidziusia z nim,dom.Jak dlugo jeszcze? -jak dlugo jeszzce czekac musze ?? Mam takie marzenie wlasnie o tym zebym mogla wreszcie dla kogo sie poswiecic,mam prace ale dla samej siebie nie chce mi sie [Życie uczuciowe] wkurza mnie siostra Zawsze byla cicha, spokojna, niesmiala w towarzystwie ledwo co slowo potrafila wymowic. Mimo to ma meza, nawet fajnego. Twarz ma taka jakby to byla najnormalnie [Życie uczuciowe] kolega wkradl sie na komputer i smieje sie z meza mieslismy maly kryzys,opisalam anonimowo nasza sytuacje na kafeterii,nie wiedzialam,ze najlpeszy kumpel mojego meza wkradl sie na komputer,poznal nasze wszystki [Życie uczuciowe] A ja NIE szukam meza...... bosh.... ............... »

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×