Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sweet princessa

Czym pachniecie...?

Polecane posty

By delicious Donny Karan ale uwielbiam Euphorię.Wiem że dużo kosztują - ale flakonik starcza na rok albo dłużej bo są bardzo trwałe.A kąpać się w tym nie trzeba. Mam na zmianę Envy me Gucci ale są zbyt słodkie. A w ogóle dostałam je w prezencie od mojego \"emigranta\" z Londynu.Sama bym nie kupiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm...wiem że orginalne perumy troszeczkę kosztują, alę ja naprawdę cenię jakośc...buteleczka starcza prawie na rok, więc przeliczajac...wydatek się opłaca...staram się też śledzic promocje w perfumeriach i czasami naprawdę można trafic na całkiem korzystne i kupic swój ukochany zapach w przyzwoitej cenie.. dodam jeszcze że mieszkam w Polsce...Pozdrowienia z Poznania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio echo woman davidoffa naprzemian z touch of pink lacoste i deep red hugo bossa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość statuetka
GIVENCHY -i ESCADA ACTE 2 /RZADKI OKAZ,ALE WYSZUKAC MOZNA NA ALLEGRO,LUB EBAY-u/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sweet princessa---->sprawdź:) ja oszalałam na jego punkcie ale każdy ma swój gust ja nie lubię ciężkich perfum. np stary Chanel Chance( ten klasyczny) przyprawia mnie o mdłości :P inna sprawa jest to ze perfumy inaczej pachną na ciele i po dłuższym czasie :) wole testować perfumy za pomocą próbek bo w perfumerii te wszystkie zapachy sie mieszja i po 5 minutach nic juz nie czuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nibys zgadzam się z Toba....najlepiej testowac perfumy na próbkach...w tym wypadku przetestuję tylko ten Chanel, więc nie będzie problemu z mieszanka zapachowa...pozdrawiam...dam znac co o nim sadzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uzywam
Miracle Lancome sa po prostu boskie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturalny zapach ciala
jest najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nibys Chanel Chance to zdecydowanie nie mój zapach....wiadomo gusta sa różne..., ale musi się podobac, poniewaz wczoraj w czasie mojej półgodzinnej wizycie w Sephorze dwie kobietki się na niego skusiły....coś więc w sobie musi miec...tylko,że ja nie wiem co to jest...pozdrawiam...:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sweet princessa----> hehehehehe przypuszczałam ze tak będzie perfumy to jedna z tych rzeczy których nie da sie doradzać :P:P ja tez nie wiem co w nim jest że mi sie podoba:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obecnie uzywam Chanel Chance na zmiane z Halloween uwielbiam tez Gucci Envy Me, Lacoste Inspiration (nowy zapach), D&G One, Ultraviolet Paco Rabanne (niesamoity zapach fiokow), Mira Bai Choparda (dawno juz nigdzie nie widzialam tego zapachu), Moschino Couture, J Lo nowy zapach w kolorowej butli w ksztalcie krysztalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magisia
Lacoste- Pour Femme Dolce&Gabbana - Light Blue Nie ma nic piękniejszego.....:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiakkkkk
Miracle Lancome:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikaaa5
Cacharel-Amor Amor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakera
mexx waterlove

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj dostałam od przyjaciółki próbki ARMANI MANIA SUMMER...poprostu piękne....sa troszeczkę delikatniejsze od tradycyjnej MANI...pozdrawiam... Dziewczyny piszcie proszę jakich perfum używaja wasi męzczyźni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój małż: Opium YSL - trudno go namówić na inny zapach Ja: Dolce Vita Ch. D. Baby Doll YSL 5th Avenue E. A. Alchimie Rochas Champs-Elysees Guerlain Indian Summer P. P. Lacoste Pour Femme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uterus
brawo Malineczqa!!!!!!!!! jestes jedyna kobieta na tym topiku ktora wie że człowiek powinen pachnieć swoim naturalnym zapachem - oczywiscie czystym! Kazdy rodzaj cudzego zapachu zabija nasz osobiste signum. Zwierzęta także mają swój naturalny zapach i po nim sie odbierają. Zafałszowanie naturalnego zapachu świadczy o checi ukrycia pewnyuch cech, które np. mężczyzna moze odebrac jako istniejace. A tu naprawde tej cechy nie ma. Ten kto wymyslił pachnidła wiedział dlaczego to robi! Ale do sedna sprawy... Nasz zapach - tudzież pot to rezultat wydalania trucizn z naszego pozywienia. Odzywiajcie się prawidlowo a bedziecie naturalnie pachnieć - nie cuchnąć! Trzoda chlewna - świnia - nie ma por w skórze dlatego wszelkie toksyny zostają w miesie. Człowiek na szczęście oddycha skóra, ktorą niektorekobiety zatykają makijażem i kremami i polewaja pachnidlami. Uwielbiam naturalny zapach kobiety po wyjsciu spod wodnego prysznica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesienna pani
A co sądzicie o In love again YSL?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bellatrix
Moj chłopak uzywa Ermenegildo Zegna "Z" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre dobre nawet bardzo
CK Eternity Moment Emanuel Ungaro Apparittion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miracle Lancome
Summer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Isabella Rossellini Storia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×