Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sweet princessa

Czym pachniecie...?

Polecane posty

Gość mausky
używałam wielu, aktualnie mam: -Cacharel Amor,Amore -Crolina Herrera 212 mąż: Armani Emporio Homme szaleję jednak na punkcie Miss Dior Cherie Christiana Diora ;) z tych co mialam gorąco polecam szczególnie dwa do których wrócę....a mianowicie Mania Armaniego i Miracle Lancolme (ten ostatni mialam 3 razy, ten pierwszy niestety tylko raz...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zależności od nastroju i pogody: Alien - Thierry Mugler Poeme - Lancome Indian Summer - P.P. i woda różana Woods of Windsor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nefretete018
Ja uzywam obecnie Euphorii CK, ale nadal jestem zakochana w zapachu Gucci Rush I i II..mmm...Natomiast moj chlopak już od dawna nie rozstaje sie z Aqua Di Gio-Giorgio Armaniego. Gdziekolwiek poczuje ten zapach to od razu mam przed oczami jego :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lewy nadgarstek rockin\'rio Escady, grzbiet dłoni C-thru żółty, prawy nadgarstek c-thru foletowy :D Byłam w perfumerii, bo poszukuję czegoś nowego :D Kiedyś dostałam od Miśka Lacoste pour feeme i teraz sprawiłam sobie drugą, używam na zmianę z amor amor (już mi się kończy :(), a na chłodniejsze dni Gucci Rush, czasem CK One. Mam też Black Cashmere DK, ale jakoś pachną pogrzebowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarinkaa_
a ja pachnę Davidoffem Cool Water ajpiekniejszy zapach moim zdaniem ;) a teraz a wakacje dostałam od chłopaka Davidoff Cool Water Game :D jeszzce wspanialej na gorące letnie dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dior dolce Vita
Gucci Enyv Mee LAcoste, moj Misiek CK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maroussia
Ja używam Maroussi -Sławy Zajcewa L'OR - Torrente Weekend - burberry Pure Poison - Ch.Dior Cafe de Cafe Cafe i ogólnie to lubie takie dość mocne czadziory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co myslicie
o dolce&gabbana light blue??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka-baśka
Lancome Miracle :D cudo :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×