Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ejdzej

jak odzyskac stracona kobiete?

Polecane posty

Gość ejdzej

witam bylem z dziewczyna rok czasu miesiac temu wyjechala do niemiec teraz jak wrocila to zerwala ze mna mowi ze mnie nie kocha wiem ze nie ma nikogo ja ja bardzo kocham i wiem ze w glebi serca napewno cos do mnie czuje nie wiem jak mam ja odzyskac co mam robic pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejdzej
ale jak? nie mam pojecia co mam robic zalamalem sie :( tak mi zle bez niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejdzej
no wiem w glebi serca napewno cos czuje do mnie i ja chce zeby to uczucie na nowo sie rozpalilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda jest taka że wyjechała, poznała inny świat, nowych ludzi i spodobało jej sie to. Znam wiele takich przypadków. Wierz mi lepiej że zostawiła cie poroku a nie po paru latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejdzej
no ja wiem ja ja tak bardzo mocno kocham i zrobie wszystko dla niej i chce chociaz sprobowac rozpalic w niej milosc tylko nie wiem jak to mozna zrobic wiem ze jest zawszeszansa ze wroci do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja, jak przestalam kochac, to facet mogl nawet na rzesach stanac i na mnie to w ogole nie dzialalo :o nie chce \"kopac lezacego\" piszac Ci to, ale wez sie w garsc i po prostu porozmawiaj z nia, forum niewiele CI pomoze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejdzej
rozmawialem mowila ze juz postanowila ja chce zeby zrozumiala jak mi na niej bardzo zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadzisz, ze ona o tym nie wie, bedac z Toba ponad rok? cos w niej peklo i tyle.....musisz Ty dowiedziec sie, co takiego sie stalo, ze zrezygnowala z Ciebie, ale naprawde kiepsko to widze, skoro powiedziala Ci otwarcie, ze Cie nie kocha :o sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monicaaa
jak będziesz bardziej naciskał na to żeby do ciebie wróciła jeszcze gorzej się zrazi do ciebie...to jej decyzja i uszanuj ją nie można nikogo zmusić do miłosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomo
mam ten sam problem my juz tkwimy w tym ponad 2 miechy a ja nadal kocham a ona mowi ze nie tylko w to za bardzo nie wierze rozmawiamy ze soba wspolzyjemy ze soba ale nigdzie sie razem nie pokazujemy to jest najgorsze nie wiem czy danie jej spokoju przyniesie mi i jej ulge czy tylko rozbudzi tesknote do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejdzej
a jak myslicie dobrze zrobie jezeli zerwe z nia kontakt na jakis czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejdzej
jak myslicie jak mam zrobic zerwac z nia kontak czy walczyc o nia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×