Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość boli glowa

co na bolaca glowe jak tabletki nie pomagaja?????????

Polecane posty

Gość boli glowa
z tego co wiem nie jestem na nic chora, zadnej cukrzycy niemam, kaca tez niemam mialam wczesniej taki bol 2 dniowy, i tez nic mi nie pomagalo zasypialam z trudem i budzilam sie z tym samym bolem.........................wstret nawet do jedzenia mialam bol przeszedl sam ale ile sie nacierpialam teraz zanosi sie chyba na to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież Ty masz
też tak czasem miałam, z okiem tylko że ja wtedy ślepłam i nie mogłabym, tak jak autorka tego topiku, siedzieć przy komputerze tym bardziej, że do tego dochodził także paraliż kończyn, języka i ogólne splątanie myśli, coś w stylu " odłączenia mózgu od myślenia :p a i nadwrażliwość, nie tylko na światło, ale i na zapachy, czułam w pokoju jak ktoś mył ręce w łazience zapachowym mydłem :o i dostawałam wtedy jeszcze gorszych mdłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhyhjhj
moze masz migrene... zbadaj sie... podobno najleopszy jest ketonal ale nie wiem czy to nie ejst z przepisu lekarza wydawane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boli glowa
zrobilam oklad z zimniego reczniczka juz mdlosci ustapily bol jest silny ale jak zamkne oczy to da sie wytrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież Ty masz
jak już dojdziesz do siebie to koniecznie idź do lekarza rodzinnego on da skierowanie do neurologa, niech neurolog obejrzy Cię i wykluczy wszystkie możliwości Chorowałaś na coś w ciągu ostatnich 2 lat ? brałaś antybiotyki ? jak z dietą ? stresem ? snem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boli glowa
ze snem ok 6-7 godzin dieta ..........hmmmmmmm. ostatnio apetytu nie mam atybiotykow nie biore stres......chyba jak kazdy troszeczke z czego mi wiadomo jestem zdrowa niemam pojecia z czego bierze sie ten bol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciejowa
nie chcę cię straszyć ale to mogą być objawy wskazujące na początki stwardnienia rozsianego ale oby to była tylko migrena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boli glowa
jakos glupio mi isc do lekarza z bolem glowy poczekam troche jak bol sie nasili to wtedy pojde a teraz musze sobie jakos poradzic z tym okropnym bolem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boli glowa
ze co!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boli glowa
maciejowa-niestrasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boli glowa
.....a dodam ze ostatnio strasznie szybko sie mecze, i sennosc mnie dopada zna sie ktos co to moze oznaczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież Ty masz
u mnie też było podejrzenie stwardnienia rozsianego, bo objawy podobne, ale nic z tych rzeczy, jestem zdrowa, więc proszę nie straszyć dziewczyny :) boli glowa --> myślę, że suplementacja magnezem z witaminą B by Ci nie zaszkodziła :) i jeszcze wizyta kontrolna u okulisty, ewentualnie prześwietlenie zatok przegląd zębów u stomatologa najlepiej na początku powykluczać możliwe przyczyny jesli ostatnio nie masz apetytu, to może świadczyć o jakichś zachwianiach w układzie pokarmowym, nadmiarze czegoś, nie zmuszaj się do jedzenia, widac organizm potrzebuje się oczyścić, nie zaszkodzi wspomniany Trilac, trochę dobroczynnych bakterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciejowa
proszę cię koniecznie idź do lekarza, powiedz mu o wszystkich tych objawach i nie czekaj, jeśli to migrena to dostaniesz receptę na przeciwbólowe, jeśli to podłoże neurologiczne to będziesz przynajmniej wiedziała, po co masz cierpieć? nie napisałaś czy nie masz ostatnio problemów ze wzrokiem i zaburzeń równowagi przy chodzieniu - laguna cię pytała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boli glowa
ze wzrokiem dobrze nigdy nie mialam problemow z rownowaga..........to przyznam kreci mi sie troche w glowie jak szybko sie podniose z lozke czy fotela ale tak ma chyba kazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boli glowa
Boze drogi..........jak dotykam skroni to z tej strony co mam bol to tak jakbym guza miala......................co to jest czy moze to moja wyobraznia........... nie no nie , no guz!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..przestraszona
przebadaj sie bo to mi nie wyglada na byle co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __niezapominajka
posłuchaj dobrej rady i idź do lekarza bo jeśli nie pomogły ci 3 tabletki przeciwbólowe to znaczy że pomoc lekarska jest wskazana. Ciekawe jakie masz teraz ciśnienie ale pewnie nie masz możliwości zmierzyć teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie lepiej kupić sobie
Guz, czy taka "wysepka " z nabrzmiałej, tętniącej żyły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystyna005
ja przez dobre 10 lat łykałam tabletki przeciwbólowe aż w końcu wylądowałam w szpitalu... zniszczyłam tak żołądek i wątrobę, nie do opisania ból, czasem się zastanawiałam co boli bardziej, głowa czy żołądek. W każdym razie lekarz polecił mi rezonator biofotonowy któy jak twierdził miał mnie wyleczyć no i się nie pomylił bo stosowałam go może 4 miesiące i bóle zniknęły, głowa nie boli od paru miesięcy, z żołądekiem wszysko dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ból głowy to sprawa kręgosłupa lub nerek , na początek radzę herbaty ziołowe pite przez cały dzień łyczkami ( skrzyp ,pokrzywa ,nagietek ,krwawnik i pierwiosnka) zmniejsz obciążenie kręgosłupa ,wolniej i nie szarp ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie strasznie boli głowa. :( Codziennie-dzień w dzień... Biorę tabletki,ale żadna nie pomaga. Do lekarza idę w poniedziałek... Możliwe że to migrena, ale ja mam dopiero 11 lat !!! To nie jest tak,że cała głowa mnie boli,tylko nad okiem i obok nosa. Okropny ból. Proszę o pomoc !!! Wiecie co to może być ? Mój znajomy miał okropne bóle głowy-okazało się,że ma 3 guzy w głowie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośf
Jeśli APAP nie pomaga to weź Pyralginę ona jest silnym lekiem przeciwbólowym i powinna pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milagros69
spróbuj Pyralginy, ona powinna pomóc. Możesz kupić tabletki albo Pyralginę Sprint, w formie rozpuszczalnej w wodzi. Mi pomaga i to i to. Tabletki zawsze mam pod ręką, tak w razie co. Bez nich wielokrotnie bym już nie dała rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dla poczytania, może kogoś zaciekawi, bo mnie zainteresowało: Wszystkie dolegliwości ciała fizycznego, są skutkiem braku harmonii ciał subtelnych. Jeśli często opanowuje człowieka nienawiść, smutek, żal, zazdrość i inne negatywne myśli, uczucia, czy emocje, to za każdym razem, coraz bardziej niszczy swoje ciała subtelne. Po pewnym czasie te zanieczyszczone energie, znajdujące się w ciałach subtelnych, schodzą na ciało fizyczne, poprzez różne dolegliwości. Nieprawidłowe działania, myśli, negatywne emocje i uczucia, powodują dolegliwości i tylko sam człowiek jest za nie odpowiedzialny. Duża różnorodność dolegliwości, spowodowana jest przez różne przyczyny, jakie człowiek wywoła. Inne dolegliwości odczuwa kiedy, nie może komuś wybaczyć, inne kiedy jest ciągle pełni zazdrości, a jeszcze inne kiedy na przykład. źle się odżywia. Najistotniejsze w tym wszystkim jest to, że to sam człowiek tworzy je sobie i sam jest za nie odpowiedzialny. Również i sam może się ich skutecznie pozbyć. Powinien to jednak chcieć zrobić sam. Nie jest to proste, ale do wykonania. Zaczerpnięte z bloga: http://przygoda-z-duchowoscia.blog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tronka
Podrzucam fajny portal w którym jest mnóstwo informacji na temat rodzajów migreny abcmigrena.pl/rodzaje-migreny, bo to nie jest tak, że jest tylko "jedna migrena" i wszyscy będziemy mieć takie same objawy. Nie ma co się stresować przed wizytą u neurologa, tylko trzeba prowadzić dzienniczek, by lekarz miał więcej informacji na temat charakteru naszego bólu. Oczywiście wywiad medyczny też jest ważny, ale czasem stres powoduje, że o wielu rzeczach możemy zapomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysz23
idź do lekarza i na pewno Ci pomoże. ale wcześniej dzienniczek migren. bez tego nie ma co. ja zrobiłam dzięki stronie abcmigrena.pl i się doskonale sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferelleka
U mnie nawet przy silnym bólu głowy sprawdza się Pyralgina i to od wielu lat, a teraz zaczęłam stosować rozpuszczalną wersję sprint, by nie obciążać żołądka. Jednak moje bóle są sporadyczne, a jeśli pojawiają się kilka razy w tygodniu lub codziennie, bezpieczniej będzie odwiedzić specjalistę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyczyną może być ciśnienie... Zbyt niskie lub zbyt wysokie. Na to pierwsze może pomóc po prostu dobra kawa, zwiększona aktywność fizyczna... A z tym drugim to niestety przede wszystkim do lekarza. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie najczęściej bóle głowy dokuczają w trakcie okresu. Ale mam już sprawdzoną metodę, jak się uporać z bólem, bo po prostu biorę pyralginę i w krótkim czasie ból ustępuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam migreny właściwie odkąd pamiętam nastolatką byłam. Niestety nic w moim przypadku na nie nie działa. Nauczyłam się z tym żyć o ile w ogóle można. Ból trzyma mnie od jednego czasem do trzech dni, właśnie taki z jednej strony skron, oko aż do wymiotów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×