Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martik

rejestracja w Electoral

Polecane posty

hej czy ktos korzystal z tej opcji ? przydatna podobno przy udzielaniu kredytu miedzy innymi... jak to wyglada ? ide do concilu i wypelniam odpowiednia forme.. ? dzieki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu nie pamietam sorry wiem ze wypelnialam formularz ktory mi przyslali i odsylalam dzwonilismy do council zdaje sie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko tak pytam z ciekawosci... tez sie przejde patrzylam juz na swoja stronke concilu ale trzeba zalatwic to osobiscie dzwoniac moge zasiegnac porady nic wiecej .. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość francesca123
nie wiem czy tak jest we wszystkich councilach, ale w tym co ja pracuje (londyn) trzeba zadzwonic i wysylamy formularz wraz z koperta zwrotna :) Ale czeka sie dosyc dlugo na wpis, bo nawet i miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domina86
ja poslzam do councilu i z tamta musialam zadzownic do tgo departamentu zajmujacego sie wyborami,zamowilam formularz ,ktory mi bardzo szybko pzryslali, wypelnilam ,odeslalam,i po kilku tygodniach -4-6 dostalam odpwioiedz.warto sie zarejesrtowac bo to podnosi towje credit scores.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za odpowiedzi, robimy to glownie dla credit score bo pierwszy kredyt bardzo trudno tu dostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martik zarejestrujcie sie, bo to jest obowiazkowe, jakies duze kary mozna zaplacic za niedopelnienie tego. ja pierwsze konto tutaj (ale to bylo dawno, zanim wprowadzono tysiace ulatwien dlapolakow) dostalam wlasnie na podstawie zaswiadczenia z council\'u, ze jestem na liscie wyborcow :) jak zadzwonicie to wam powinni przyslac formularz i tyle. mozna sobie zazyczyc, zeby potem przysylali kartki do glosowania poczta, co jest bardzo wygodna opcja (jak sie chce glosowac oczywiscie, a nie traktuje tego wylacznie jako formalnosc).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mie zalatwia sie to w councilu. sami przyslali nam automatycznie, po tym jak wpisano council tax na nasze nazwisko. wypelnione, odeslane i zalatwione. kredycik tez juz mam przyznany :) chociaz 10mcy temu nie moglam wziac nawet laptopa na raty (nota bene tylko po to zeby miec lepsze credit scores)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×