Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MakarenaMakarenaMakrela

Co można pić na diecie?

Polecane posty

Gość MakarenaMakarenaMakrela

Co można pić na diecie? Oprócz wody oczywiscie... bo ona mi juz zbrzydla... chociaz i tak zawsze wypijam ok 1,5 -2 litrow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woda z cytryną
herbata czerwona i zielona, herbatki owocowe i ziołowe. soki warzywne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mekatana
Woda z cytryna... oczywiscie woda ciepla i przegotowana jest najlepsza i wypelnia zoladek... w moim przypadku. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maslanka i kefir
tez dobrze robia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karteczka papieru
A moze byc maslanka owocowa? Bo ja pochlaniam jej okolo 1 litra dziennie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co z piwem i winem
??? tez mozna pic bedac na diecie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wolno piwa
bo to bomba kaloryczna, udalo mi sie schudnac 5 kg odkad nie pije piwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co z piwem i winem
oooo , a ja nie moge schudnac - chyba przez piwo :( wypijam dziennie 4-6 piw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kieliszek wytrawnego
wina jest zdrowy, wiecej raczej juz nie Maslanka owocowa, wlasnej roboty to doskonaly posilek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co z piwem i winem
dzieki za rady , koniec z moim ulubionym piwem :( od dzis maslanka i woda mineralna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka mówią mi
Ja tez ubostwiam maslanke owocowa... szczegolnie truskawkowa... ale kupna... niestety... nie mama czasu na robienie wlasnorecznie... Pyszna jest! Polecam. Malokaloryczna i zdrowa. Nadaje sie do picia podczas diety... Ja co drugi dzien potrafie wypic litrowa butelke... nie odchudzam sie, a waga leci!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koślawa
Zdecydowanie nie wolno pić piwa na diecie! W ogóle alkoholu nie powinno się pić, gdy się odchudzamy... ale jak ktoś wyżej napisał, lampka wytrwanego wina jest w porządku i przyspiesza trawienie. Rewelacyjna jest woda z cytryna no i kefir oraz maślanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUSTYNKA_FLOW
NAJLEPSZA WODA MINERALNA OCZYWISCIE!ALE JESZCZE POLECAM ZIELONA HERBATE!!REWELACJA,OCZYSZCZA I PRZYSPIESZA PRZEMIANE MATERII,PODOBNO NAWET SPALA TLUSZCZ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
woda mineralna gazowana lub nie gazowana woda mineralna z dodatkiem cytryny, woda mineralna można dodać pokrojone owoce: jabłka, pomarańcza, truskawki, jagody herbaty zielone smakowe, herbaty czerwone, herbaty czarne, herbaty białe, ziołowe, miliony tysięcy herbat owocowych i smakowych - ale bez cukru, można czasem posłodzić słodzikiem lub erytrolem :) herbata toffii moja miłość:) można pić kawę czarną, z mlekiem, kawę z cynamonem, kakao na wodzie, kakao z mlekiem, można pić soki owocowe lub warzywne świeżo wyciśnięte można robić smoothie owocowo warzywne można czasem kupić sok gdzie pisze 100% owoców a w składzie nie ma cukru! możan też od czasu do czasu pić colę zero, i inne napoje typu light bez cukru! można też robić domowy kompot ale dodawać mniej cukru, albo czymś innym słodzić. do płynów na diecie wlicza się też zupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak to jest z herbatami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiadomo, że trzeba uważać na czarną herbatę z cytryną i cukrem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lestia
No jeśli chodzi o herbaty, to ja polecam te funkcjonalne z Big-Active. Ja zaczęłam od 4xSuper Slim, bo pomaga oczyścić organizm i trochę zapanować nad nadmiernym apetytem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karka

no herbaty to mozna - bo pomagają. ja na przykład lubię soki ale tylko te wyciskane metodą cold press. i tak na prawdę kupuje soki nuja - one mi najbardziej smakuja i odpowiadają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zegna

Ja jak byłam na diecie to piłam przeważnie wodę. Ale także czasem posiłek zastępowałam sokami Nuja. Są one pożywne i sycące dlatego tak robiłam. No i przede wszystkim mają sporo wartości odzywczych dzięki wyciskaniu metodą coldpress. Wiec wiedziałąm ze zdrowo się odżywiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×