Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość apetitkaa

ufacie prezerwatywom??????????

Polecane posty

Gość ejoooo
nie wszyscy lubią pakować w siebie chemie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka mila
no tragedia ...pakuje chemie.. i co umre wczesniej? dostane raka? teraz tabletki nie szkodza...a i nerwow nie ma... tak nawiasem mowiac gumki to tez chemia, i tym bardziej sie pakuje:) chyba ze Ty z LPR ...kalendarzyk moze chcesz sprzedac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejoooo
no nie bardzo, sama używałam wiec wiem...i nie porownój chemii lateksu do tej łykanej...nie wierze w te zapewnienia o takiej doborczynnosci tabletek-tym bardziej ze lista skutków ubocznych nie jest zbyt krótka. zresztą koncernom farmaceutycznym na pewno zalezy na tym zeby wszyscy myśleli jakie tabletki sa wspaniale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejoooo
Ja uprawiam seks z końmi i pieskami. Zdrowo, ekologicznie i bezpiecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejoooo
no jasne, gwarancja wielu ciekawych przezyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejoooo
A w soboty parzę się z bykiem :). Z tym minotaurem to ściema :). Kobieta nie może zajść w ciążę ze zwierzątkiem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apetitkaa
Ej no :) Dlatego pytam o gumki bo o tabletkach nie ma mowy :) Nie będę się truła tym świństwem :o to za duże poświęcenie jak dla mnie :) a co Wy robicie - Wasza sprawa :) a zresztą.. dziewczyny tabsy też nie dają 100% pewności - żywym na to przykładem jest moja koleżanka która ma teraz piękną córeczkę :) i nie piszcie, że brała nieregularnie itp bo nie znam lepszego przykładu dokładności i punktualności od niej :) wniosek: NIE MA 100 % metody - ale mnie bardziej interesują gumki :) dzięki za wpisy i czekam na jeszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaaaaaaaaaaaaaaaa
biore tabletki.bo pekaja,i jest nieprzyjemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość she25
prezerwatywa, od kilku miesiecy, jest ok raz sie zsuneła, no z tym trzeba uwazac... moj partner pozostaje we mnie jeszcze po wytrysku, bardzo przyjemnie tak pobyc w sobie jeszcze po orgazmie no ale wtedy sie zsunela...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieliśmy problem bo środki nawilżające i plemnikobójcze dość poważnie uczulały moją kobietę Contexy aktualnie i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona on one oni ja ty wy
my zawsze sprawdzamy po stosunku, hehe pod kranik nalac do niej wody i naciskac lekko czy niewylatuje z niej woda, najlepiej wtedy plemniki wygladaja jak flegma w wodzie:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×