Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

deko

jestem singlem który nie chce być sam... kto jeszcze ...

Polecane posty

Gość Stare Apfelbaumy
Dlaczego stare, nie wiem. Prawdę powiedziawszy, nie wiem, jaka jest niemiecka nazwa tej miejscowości. Stare Jabłonki są położone na przesmyku dwóch jezior: Szezląga Wielkiego i Szezląga Małego. Podróżując nimi, można się dostać do Ostródy, a stantąd - rzeką Drwęcą do Wisły, lub Kanałem Ostródzko-Elblaskim - do Gdańska bądź na Zalew Wiślany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_różą
Nazwa Stare Jabłonki nie jest mi obca. Ale nie byłam w tamtych okolicach. Jeżeli chodzi o dzisiejsze zdarzenie, to naprawdę nie mam czym się pochwalić. Nie dopilnowałam tego, czego dopilnowanie było moim obowiązkiem. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stare Apfelbaumy
Dobra, skoro nie chcesz, nie mów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_różą
Chodzi o to, że osób w podeszłym wieku trzeba bardzo pilnować, bo często same nie wiedzą co robią. A ja spałam do 10., zamiast o 7. wstać. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_róża
🖐️ Linger

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eddie to Eddie :D A dlaczego Eddie tu jest? bo tu dużo miłych ludzi :D ... a Eddie ma mało przyjaciół :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to jest tak hop siup na przyjaźń trzeba sobie zasłużyć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego Eddie obiecuje ciężko pracowac :D bedzie sumiennie wykonywał wszystkie obowiazki :) :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eddie-->tajemniczy z Ciebie człowieczek, nie chcesz nam nic powiedzieć, ale ja czuję, że my Cię już znamy. Powiedz tylko czy tak, czy nie. Nie masz przyjaciol? Przykro mi, ja tez mam niewielu, ale są to osoby bardzo serdeczne, no i oczywiści mam Dekunię moją, Różyczkę, Azali, hmmm może Andiego, ale On mnie nie lubi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to teraz będzie spowiedź ... :P skąd przybywasz :P ile masz tak i kto Ty jesteś :P hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam nie lubi napewno lubi - on wszystkich lubi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linger 🌼🌼🌼🌼 :) tu na forum mozna poznac wielu ciekawych i wartościowych ludzi :) nie wiem czy znacie Eddiego :] Eddie pisał tu juz kiedys .. ale przez bardzo krótko :o i raczej w 99,9% sie nie znamy ale teraz Eddie obiecuje systematycznosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×