Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

deko

jestem singlem który nie chce być sam... kto jeszcze ...

Polecane posty

Gość czarna_róża
Ahoj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NATCHNIENIE :D Juz powinno być u Ciebie :) Bo duże jest jak widzisz :) Powiedz mi, dlaczego w tym programie incredimail, jeśli wysyłam a niego maile, to u osoby, ktora dostaje maila pokazuje sie wiadomosc, ze nie wszystkie elementy zostaly pokazane w wiadomości, że częśc z nich zostala zablokowana, gdyz moze zawierac wirusy lub zlośliwe treści. Czy ten program jest niebezpieczny dla mnie lub innych, do ktorych ślę maile? Pomóż ciemnej masie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dłubałam w incredimailu, dla mnie to nowość, chcę poznać wszystkie opcje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam nowości, ale zawsze muszę trochę nad tym posiedzieć, bo nie jest to dla mnie takie proste:) Najważniejsze, że mogę już wysyłać mailiki :D Czy odpowiesz mi na pytanko postawione wyżej? Także odnośnie incredimaila:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i uciekłeś mi, nie dowiem się już tej ważnej rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dekuś, masz 2 małpiątka:) Jaka u Ciebie pogoda? Bo u mnie deszczowo i parno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linguś a skąd on ma niby wiedzieć gdzie jest Deko??? hmm? --- Andy toż Ty te kobiety mało znasz... Kobieta jak tylko będzie chciała to i nawet koło w samochodzie wymieni .. i podłubie gdzie trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, to pytanie było ogólnie Dekuniu, w jednym poście ale to było takie zastanowienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linguś w każdym mailu jaki wysyłasz, może być wirus, dlatego jak masz jakiś program antywirusowy to on Ci skanuje pocztę wychodzącą i przychodzącą.... tak to jakoś jest... --- Mnie dziś rano burza obudziło i tak grzmiała 2 godz. ale nic z niej było ... teraz jest duszno i słonecznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże jak ja pisze ... ni to gramatycznie ni to stylistycznie poprawnie, chyba za szybko myślę, a za wolno piszę ... :P --- Burza grzamiala od 8 ale za bardzo mi się spać chciało, więc w rezultacia zostałam obudzona przez kota tym razem przed 11 ale się wyspałam :D zaczął po mnie chodzić i drapać mi palce potem się położył to już wstałam ... Duzo już zrobiłam dziś... a to jeszcze nie wszystko ... Najchętniej to bym zaczeła malowanie ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę pokój posprzątać, ale mi się nie chce i róże obciąć jeszcze ... --- ja sobie muszę zmienić ten program, chyba że znajdę słownik polski... jak narazie znalazłam tylko spolszczenie ... a Linguś powyłanczaj sobie automatyczny słownik, zeby Ci nie zamieniał ta na at itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OyE! :D dzien w pełni a wszyscy ostro majsterkują juz od samego rana :D wheeee...... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się nie chce, może mi posprzątasz :P Grill??? w taki upał... to kto go będzie pilnował?? --- Też jestem głodna bo obiadu jeszcze nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deko od tego mam ludzi... a sprzatnac trzeba raz na jakis czas.. niby to mezczyzni biora sobie kobiety do sprzatania.. ale tak naprawde to mezczyzna balagan nie przeszkadza.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś odpowie mi na pytanie odnośnie incredimaila, pytalam juz jakiś czas temu? Hola Eddie🖐️ Czas na herbatkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze wieczorkiem ? ;) Eddie musi poszukac jakis ciasteczków w domu ... i dokonczyc obiad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ludzi ... pewno rodzeństwo ... pod tym względem dobrze jest być starszym :P no wiesz ... a ja myślałam że do wyższych celów, a nie do sprzątania ... :( --- raz na jakiś czas sprzątam, mi też nie przeszkadza bałagan u mnie w pokoju :P a tak po za tym to wolę jak jest porządek w pozostałych pomieszczeniam głównie w kuchni ... :D --- Linguś a jakie ono jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe co dobrego je Eddie na obiadek? Może karkóweczkę z grilla? hmmmm:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linger ja już im wierze nie wiem czy dobrze robie, ale wierze że każdy z nich to odrębna istota :P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×