Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

deko

jestem singlem który nie chce być sam... kto jeszcze ...

Polecane posty

Nie, przecież nie mówilabym gdybym nie chciala. Tylko, że smutno mi gdy kolejna koleżanka wychodzi za mąż, a ja nie i nawet nie mam szans. To nie chodzi o to, że chcę tego co maja inni, ale dla mnie to stabilizacja, bezpieczenstwo i rodzina z osobą ktora sie kocha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam, bo najpierw trzeba kochac i byc kochanym, a u mnie to niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosne (która ostatnio zlewa sie z jesienią...) i jesien ( bo ma piękne kolory :D ) lato jest niestety od dłuzszego czasu za gorace dla mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosna jest piekna, jesień takze bo kolorowa i sa grzyby, ktore uwielbiam zbierać :D Zima brrr - dziękuję bardzo, Lato wspaniale, upały dają mi w kość, ale dni są najdłuzsze w całym roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fakt :P w zime gdy przez wiekszosc dnia ciemnica łatwo chycic \'nastrój mało optymistyczny\' :P ja uuuuuwielbiam zupe grzybowa oraz grzybki w occie :D mmmmmm......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz Ci przerzucę słoiczek ;) Zupa grzybowa kojarzy mi się z Wigilią, kiedy zasiadamy do stolu z cala rodzina i czuc zapach tej zupy, o rany zaraz bedzie mi się chcialo Świąt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło, właśnie, a jeszcze o pierogach z kapustką i grzybami nie wspomnę:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :D do tego masa innych wspaniałych rzeczy :D nie codzien jada sie takie rzeczy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie, w ogole jest to magiczny wieczór, nawet zwierzęta mowia ludzkim głosem :D Joke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morfeusza? hiiiiiiiii, wolę opcję bez literki M na poczatku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orfeusza? :P No Eddie jeszcze tu zostanie :)... troche ... tylko pózniej sie pusto robi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc miłego siedzenia. Wpadnij do nas jutr-dziś:D żeby pogadać. Już Cię nie będę męczyć, że jesteś Andym (choć mam swoje zdanie na ten temat), ale przyjdź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczka mi się sama zamykają 💤 Pora zanurzyć się we śnie. Niech Morfeusz przyniesie Ci dobre sny, Eddie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :D ok :) Eddie skorzysta z zaproszenia i wpadnie jutro-dziś na kawe i ciasteczko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oye Eddie :D Kawkę pije zawsze rano, zapraszam Cię, bo fajnie wypić kawkę w miłym towarzystwie:D Ale skoro planujesz posiedzieć tu jeszcze to raczej nie wstaniesz raniutko:P Pa, dzięki za wirtualne kwiatuszki i za rozmowę :D ;) :) 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze możemy zmienic to na herbatke i ciasteczko i wtedy nie bedzie problemu z popołudniem ;) ja Tobie tez dziekuje :) OyE! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To w takim razie herbatka, 3mam Cie za słowo :D Teraz juz naprawdę zmykam, ech to uzależnienie kafeteryjne - moja zguba:) 😴 😴 😴😴😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×