Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

deko

jestem singlem który nie chce być sam... kto jeszcze ...

Polecane posty

Ty jesteś młodsza i ładna, a poza tym ja mam zyciowego pecha w miłości, nie znam drugiego takiego jak ja, któremu sie tak nie układa. Dla mnie nie ma juz ratunku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uroda to rzecz względna ... już Ci mówiłam... to skoro jestem ładna i nie głupia to czemu jestem sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze słabo szukasz lub nie zauwazasz potencjalnych partnerów. Ja jestem brzydka, niska, nie mam szcześcia, do tego głupia i naiwna:( Mną się nikt nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to było pytanie retoryczne, bo ja znam odpowiedź na to pytanie... A Ty tak o sobie nie mów... Najważniejsze to źle o sobie nie myśleć... jak inni mają myśleć o kimś dobrze skoro on sam tak o sobie nie myśli? Trzeba zacząc od siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To właśnie ludzie sprawili, ze tak o sobie myślę, nie pozwolili mi by było inaczej. nie chcę już nic pisać na ten temat, bo to się nie zmieni. Mam doskonały przykład ostatnio - potwierdzenie, ale nieważne. Może Stańczyk ma rację w pewnym sensie, ale on mówi, ze kobiety są takie, ja zas twierdze, ze faceci patrzą tylko i wylacznie na wygląd i zdania nie zmienię. Koniec tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogóle to szłam dziś z moją friend i się zagadałyśmy, a przechodziłyśmy przez drogę w niedozwolonym miejscu i niezauważyłyśmy, że są 3 pasy jezdni i myślałyśmy ze są 2 tylko i by nas samochód rozjechał z piskiem zachamował kilka cm przed moją friend... ja szłam dalej troszke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic Dekuś, może innhym razem Ci opowiem, albo za jakiś czas. Ale wierz mi, iż to co mówię jest uzasadnione, nie jest to wyssane z palca, zresztą poczytaj soebie topiki co faceci piszą np. o niskich dziewczynach (straszliwie je krytykują i poniżają). Nie rozumiesz tego, bo jesteś wysoka, ale to naprawdę problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No może, ale ja mam kilka koleżanek niskiego wzrostu i niezauważyłam żeby miały z tego powodu jakieś nieprzyjemności, nigdy się nie skarżyły... ja nawet slyszalam ze faceci wola niskie dziewczyny... ---

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniol na Naukach u Ludzi
ja tez jeszcze nie spie, jednym okiem zerkan na film na Poloni a drugim na kafeterie. Nie chce mi sie spac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CzEśĆ!!! Już się szykuję do wyjścia. Dzię będę późno. MiŁeJ SoBoTy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaaa
Czesc, Linger :) Dokąd się wybierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaaa
Wiem, wieczorkiem masz imprezę.:P Też dziś mam trochę zajęty dzień, więc nie będzie mnie na kafe zbyt często. Jak padłam wczoraj o 19. spać, to dopiero dziś o 9. się obudziłam.:) Więc karaoke przekładam na dzisiaj.:) Miłego dnia życzę! Baw się dobrze! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impreza jest na 15.00 potrwa kilka godzin, własnie za chwilkę wyjeżdżam, jeszcze teraz byłam na zakupach i myślałam, że już tu nie zajrzę, ale się udało. Żyć bez Was nie mogę:D Dobrze, że nie mam gorszych uzależnień. Justyniu, życzę Ci miluśkiego dnia, chyba wczoraj imprezowałaś, bo Cie nie było tutaj. Myślę, że wybierzemy się gdzieś razem, skoro mieszkamy od siebie tak niedaleko (wciąż jestem w szoku, że to tak blisko:p). Dekuś i Reszta 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaaa
Cześć Eddie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w niedzielę. Jestem już po imprezie, wybawiłam się za wszystkie czasy:D A tu pusto. Dekuś się nawet nie pojawiła:( Pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaaa
Witajcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słowo na niedziele... \"Więcej niż słowo, wiecej niż bym nawet chciał muzyka mi dodaje sił kiedy kiwasz głową to tak jak byś zrozumieć miał to co chce powiedzieć ci Bo ja czuje ten moment kiedy to uderza w sercu wiem co jednoczy wszystkich nas na koncertach To totalna siła tak jak kawałek piękno wieże w taką miłosc, ktora zawsze jest jedna Ten który jej nie zna ten pewnie dawno ją skreślił Ten nie wie co to jest bo mu sie w głowie nie mieści TO To jest muzyka pełna ukrytych treści Wybiera uczucie nie wybiera agresi Bo to słowo!! A nawet, a nawet więcej A nawet, a nawet... Myślisz, że człowiek bardziej niż by nawet chciał Potrzebuje tego by ktoś mu dał odpowiedź Ktorej bedzie szukał sam Kazdy chciał by umieć żyć Bo ja czuje ten moment kiedyto uderza w sercu wiem co jednoczy wszystkich nas na koncertach To totalna siła tak jak kawałek piękno wieże w taka miłosc, ktora zawsze jest jedna Ten który jej nie zna ten pewnie dawno ją skreślił Ten nie wie co to jest bo mu się w głowie nie mieści TO To jest muzyka pełna ukrytych treści Wybiera uczucie nie wybiera agresi Bo to słowo...\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×