Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

deko

jestem singlem który nie chce być sam... kto jeszcze ...

Polecane posty

eeeeeee tam:) dlaczego? Setunia tez troche nieteges i p[ewnie po likendzie bedzie \"normalna\" dopiero:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmęczenie? ... znudzenie ? pustka w głowie ... a może po prostu taki dzień ... znowu goraco :o a co z Setuną? czemu tez troche nieteges? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Justys niestety nie do pracy;) ale tez bylo milo;) jutro w sumie tak samo wczesnie wstaje;0 nawet wczesniej no i pojutrze chbya tez hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynko oki zdradze:D Wczoraj bylam w miescie X spotkac sie z dziewczynami z roku;) Dzis bylam w miescie Y u dermatolozki zreszta malo kompetentnej:o;) Jutro prawdopodobnie pojade do miasta Z pozwiedzac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz z moja kondycja 100% lepiej niz bylo przed drzemka!!:classic_cool: taaaaaa, no nie wiem czy tak dowoli wypada randkowac;) ja wole tak umiarkowanie ale i tak poki co to malo randkuje, zreszta nie wiem co randka mozna nazwac, a co niie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze tylko brakuje mi do tego dobrego jedzonka , ktore wlasnie tworze[ale zapachy:classic_cool:] Justynka a co Ty tak ten czas odliczasz???;) czy Deko gdzies wyjechala??cos mnie ominelo i nic nie wiem na ten temat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. nie ma mnie bo jak już wiecie jestem chora - a jak jestem chora to mi komp nie służy - bo mnie bardzo bolą oczy wtedy, nie wiem czy to jakaś zależność jest.. niemniej w czasie chorób związanych ukł. oddechowych żadka bywam na kompie. U lekarza wkońcu byłam wczoraj. Dowiedziałam sie tego co już sama wiedziałam czyli mam zapalenie krtani i tchawicy. dostałam antybiotyk i coś na kaszel-bo on mnie męczy najbardziej.. a ostatnio tzn od środy mam jakby ataki kaszlu i kaszle bez przerwy przez ok minute.. potem ustępuje i znowu. powiedział że jak mi do tygodnia nie przejdzie to się mam zgłosic. noi tyle chyba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynko zatem trzymam w kciuki bys w koncu sie dowiedziala na czym stoisz itd;) jak jestem w domu to wiadomo, ze tylko dla siebie nie gotuje:) a jak jestem sama to raczej ograniczam sie do kanapek i czegos naprawwde prostego:D teraz w sumie tez proste jedzenie-pieczone ziemniaczki z sosem czosnkowo-koperkowym;) i tam jakas prowizoryczna salatka;0 dobrze , ze dzis nie mam randki zadneju:classic_cool::D:D Deko no to szybkiego powrotu do zdrowia zycze!!!!🌻❤️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam mieć dziś ale ze wzgl. na dbanie o zdrowie współrandkowiczów przełożyłam na inny dzień :P i szczeliłam jeszcze wykład Linger na jej topie.:P Dzięki secia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deko Ty maz w lozku lezec , a nie randkowac:P no chyba, ze randkujesz w lozku wlasnie;0 czosnek akurat ma wlasciwosci lecznicze:) ale afrodyzjakiem to chyba nie jest:o:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki słonka 🌻 Secia taki upał jest że w łóżku zadko leże w ciągu dnia, nawet na pole wychodzę, jednakże ja bym ich tam zakaszlała :P Pozdr 🌻 na jakich obietniicach Jutyś? a o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynko warzywa na patelnie tez uwielbiam i najwiecej ich jem zima , jak juz nie ma dobrych swiezych warzyw , to praktycznie poczke takich warzyw dziennie zjadam :D ale ten czasmi zapiernicza:o Wy tez tak macie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka ja bym sie chbya udusila gdybym tyle w domu bez wychodzenia siedziala! mi samej tez sie nie chce ale sytuacja mnie do tego zmusza , bo po prostu tak potrzebuje kontaktu z natuta, ze tez jak Deko wychodze na pola i inne laki, czy lasy:classic_cool::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Eddie :) Justyś pole czyli ten Wasz dwór :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem z małopolskiego, dawnego krakowskiego... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×