Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

deko

jestem singlem który nie chce być sam... kto jeszcze ...

Polecane posty

secia :) hellołek all :D coś mnie zawiało i nie mogę szyją ruszać.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze secia.. ja już jestem taki połamaniec :P:D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) jeśi każdy nawet najmniejszy ruch sprawia ból to od snu :P ... Eddie to juz kiedys przerabiał :D 🌼 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholercia ale nie mam wiśnióweczki.. :( no własnie nie wiem czy jutro isć na tą praktyke..? ------------ jasne ze prze mnie, nie lubie sama chorować.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram sie od 4 tygodni wyzdroweić .. ale nie pomaga.. mi nic.. już nawet poszłam na żywioł, ale wtedy sie pogorszyło.. ----------------------- a laryngolog mi powiedział, że nie mogę dużo mówić.. i mam dylemat czy iść jutro? ja jej przeciez nie powiem kiedy wyzdrowieje może z tydzień a może za 4 tyg. biorąc po duwagę szybkość mojego zdrowienia..:Pto nic nie wiadomo --- a co to wodka? bo sie nie znam.. nie lubie wodki.. wogole nie lubie alkoholu.. ostatecznie zimne piwo z soczkiem albo Reds :P:D hehe wisnioweczke tez lubie, ale taka domowa.. noi na wyjatkowych okazjach moge sie napic wodki ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chbya Deko mnie troche zarazilas bo od wczoraj cvzy przedwczoraj cos mnie drapie w plucach/plucu czy tam oskrzelach i \"odkaslywac\" musze, a jak odkasluje to wlasnei czyje jak mi sie tam podraznie tzn taki bol jakis wlasnie w tchawicy czuje czy gdzies w tych okolicach;) nie wiem od czego moze mi sie jeszcze pluca z faj nie oczyscily;) i teraz sie oczyszczaja i musze wykaszlec te zlogi smogi:D;) ide na tv i ogolnei posjestowac:) chociaz caly czas to robie:o 🖐️do potem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
secia to jest takie uczucie czegoś na końcu w tchawicy.. ----------- jutro mam wynik rtg..ale tam to nic nie bedzie, ----------- chciałeś mi wcisnąć coś niedobrego.. paskuda:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.. ja to jestem zakręcona.. na maxa mam iść jutro na tą rozmowę a nie wiem gdzie.. czy w Krakowie czy u mnie... gdzie jest ulica Piłsudskiego w Krakowie???? Muszę tam zadzwonić... Powiem że jestem umowiona na rozmowe i chciałam potwierdzić.. dane..:D jaka ściema:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadzwoniłam już i się okazało że to u mnie na Piłsudskiego.. ----------- ale bym sobie zjadła kopytka ze śmietaną i cukrem.. takie jak w przedszkolu były... mniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deko na jaka rozmowe idziesz?????? kwal.???;) Ja tez mam niby jutro rozmowe w Wawie ale po kalkulacji , to chbya na nia nie pojde:P musze robic dzemy ,,,,a tak mi sie nei chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pisalam kiedys ze zadzwonili do mnie, żebym przyszla na rozmowe ... ws. pracy.. tylko że na umowe na zastępstwo.. ale nic to i tak pójdę.. Do Sądu..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i z tego co sie orientuje, bede sprawdzac czy umiem pisac na kompie...:P to będzie taki test... ciekawe co jeszcze.. :P ciekawe o co sie mogą pytać..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deko piszesz z predkoscia 100znakow na minute?:D ale moze nie o toi im chodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umie praca na umowe zlecenie:o ja bym wolala cos bardziej stabilnego;) wiec chbya nie pojde;) tymbardziej, ze to w stolicY:P i tylko tak sobie wyslalam te aplikacje , raczej szukam czegos blizej siebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na rozmowę też jest dobrze iść nawet jeśli Cię wybiorą to możesz im odmówić:P a sama rozmowa to też jakaś nauka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Deko , wiem :) ale ja do stolicy naprawde mam daleko:) wiec lepiej po prostu skupie sie na miastach ktore nie sa az tak odlegle:)np Lodz;) a te kopytka o ktorych piszesz to moze to byly pierogi leniwe:)bo je sie wlasnei tak je na slodko:) kurcze nie chce mi sie ale muszem z tymi brzoskwiniami sie rozprawic:o do potem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, secia bo ja nie lubie pierogów leniwych.. to były właśnie kopytka.. wiem że je sie je żadko na słodko.. ale ja tak lubię.. i tak było w przedszkolu :D jak się obudziłam to mnie taka chęć naszła.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×