Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

deko

jestem singlem który nie chce być sam... kto jeszcze ...

Polecane posty

Gość Ju...
Na obrzeżach naszego pięknego kraju ;) Tymczasem uciekam spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju...
Jastrzębiu, nie podszywaj się.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju...
Dzień dobru wszystkim.:D Mroźno dziś, ale przyjemnie, bo słoneczko ładnie świeci. Ja oczywiście piwkuję sobie trochę i wprawiam w dobry nastrój. 13-go można.:P He he, wczoraj miałam śmieszną sytuację w metrze - jakichś dwóch facetów mnie rozpoznało, ale nie wiem, czy z Kafe, czy z portalu "ilove", ale głośno zastanawiali się, czy ja przypadkiem nie jestem Justyną myśląc, że nie słyszę słuchając mp3.:P Miłego dnia Wam życzę.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam dziś cos takiego na maila ... fajne --------- warto wiedzieć Mąż idzie pod prysznic, spod którego chwilę wcześniej wyszła żona. >>> >Nagle dzwoni dzwonek od drzwi. Po kilku sekundach sprzeczki o to, >>> >kto powinien otworzyć, żona poddaje się, ciaśniej zawija ręcznik i >>> >biegnie po schodach na dół. Kiedy otwiera drzwi, widzi, że to sąsiad >>> >z naprzeciwka. Zanim zdążyła cokolwiek powiedzieć, sąsiad składa jej >>> >propozycje: da jej 1000zł, jeśli odwinie ręcznik i rzuci go na >>> >podłogę. Żona po chwilowym namyśle zgadza się, pozbywa się ręcznika >>> >i staje przed sąsiadem kompletnie naga. Sąsiad po kilku sekundach >>> >daje jej pieniądze i odchodzi bez słowa. Zdziwiona, ale uradowana >>> >zarobkiem, owija się ręcznikiem, wraca do łazienki, żeby dokończyć >>> >suszenie włosów. Mąż pyta: >>> >-- Kto to był? >>> >-- Sąsiad. >>> >-- A oddał może w końcu mojego tysiaka? >>> > >>> >Morał: Jeśli będziesz dzielił się ze swoimi akcjonariuszami ważnymi >>> >informacjami na temat kredytów, wierzytelności i ryzyka, możesz >>> >zapobiec zbędnym wydatkom. >>> > >>> > >>> > >>> >LEKCJA DRUGA. >>> > >>> >Jedzie ksiądz samochodem, nagle zauważył na poboczu zakonnicę. >>> >Zatrzymał i zaproponował, że ją podwiezie. Zakonnica zgodziła się. >>> >Kiedy wsiadła, założyła nogę na nogę, co spowodowało odchylenie się >>> >poły sukni, pod którą ksiądz zobaczył wspaniałą nóżkę. Niestety, >>> >ponieważ co chwila zerkał, prawie doprowadził do wypadku. Kiedy >>> >odzyskał panowanie nad samochodem, postanowił spróbować szczęścia -- >>> >położył dłoń na kolanie zakonnicy Ta spojrzała na niego i zapytała: >>> >-- Ojcze, czy pamiętasz psalm 42? >>> >Ksiądz zawstydził się, ale zabrał rękę i przeprosił. Jednak mimo >>> >wszystko ciągle zerkał. Po chwili, pod pretekstem zmiany biegu, znów >>> >jego dłoń spoczęła na jej kolanie. Zakonnica znów zapytała: >>> >-- Ojcze, czy pamiętasz psalm 42? >>> >Ksiądz ponownie przeprosił -- \"przepraszam siostro, ciało jest >>> >słabe\" i zabrał rękę. Kiedy dojechali na miejsce, ksiądz szybko >>> >pobiegł do swojego pokoju, otworzył Biblię i poszukał psalmu 42. Po >>> >chwili znalazł i jego wzrok padł na słowa: >>> >\"Jak łania pragnie wody ze strumieni, tak dusza moja pragnie >>> >Ciebie, Boże! \" >>> > >>> > >>> > >>> >Morał: Bądź dobrze poinformowany w dziedzinach dotyczących swojej >>> >pracy, bo inaczej możesz przegapić niezła okazję. >>> > >>> > >>> > >>> > >>> > >>> >LEKCJA TRZECIA. >>> > >>> >Przeważnie pracownicy najniższego szczebla grają w piłkę nożną. >>> >Menedżerzy średniego szczebla wolą tenis, samo szefostwo zaś gra >>> >tylko w golfa . >>> > >>> >Morał: W miarę jak wspinasz się po korporacyjnej drabinie, twoje >>> >kulki się zmiejszają. Pamiętaj o tym! >>> > >>> > >>> > >>> > >>> > >>> >LEKCJA CZWARTA. >>> > >>> >Sprzedawca, zaopatrzeniowiec i ich szef znaleźli starą lampę oliwna... >>> >Jak zwykle przy takim znalezisku, okazało się, że jest w niej dźin, >>> >który obiecał spełnić im po jednym życzeniu. >>> >Pierwszy wyrwał sie sprzedawca: >>> >-- Chciałbym być na Wyspach Bahama, pływać ścigaczami, bez trosk, >>> >bez problemów o nic. >>> >Puf -- znikł. Następny był zaopatrzeniowiec: >>> >-- Chcę być na Hawajach, leżeć na leżaku, być masowanym przez moją >>> >osobistą masażystkę, z nieskończonym zapasem pinacolady pod ręką. >>> >Puf -- znikł. Przyszła kolej na życzenie szefa. >>> >-- A ja chcę, żeby ta dwójka była w biurze za pół godziny. >>> > >>> >Morał: Zawsze czekaj, zanim szef nie powie swojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju...
Secia, niefajni, bo drechy jakieś.:P Agiie, świetny tekst. Morały najlepsze.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ho Ho Ho Wesołych Świąt :D :classic_cool: Zdrowych, szczęśliwych i pogodnych :) Spędzonych z rodziną i bliskimi :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwego nowego roku :P:D Zdrowia, szczęści, radości i miłości :) 🌼 ...i oczywiście udanej zabawy jutro :) OyE! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdasd
a gdzie deko? zakochała się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju...
Pięknych chwil w Nowym Roku oraz szampańskiego Sylweriusza Wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jeśli
oh aj mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eddie nie obrazaj sie ze czoraj nie odpowiedzial na pytani ale juz spalalam:Dtzn prawie spalam:) mj sylwester nie bardzo sie udal, ale tego sie spodziewalam , za to swieta moge uznac za udane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia 🌼 :) aż tak mi sie wczoraj nie śpieszyło ;) dobrze ze chociaz swieta były udane :) a jak tam noworoczne postanowienia ? :P były jakies ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ylo zadnyh:classic_cool: palenie rzucila 14m-cy temu odchuzac na razie za bardzo sie nie musze;) moze troche ruchu wiecej by sie przydalo:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju...
Apeluję ( i proszę) o rychły powrót na topik stałych bywalców. Tez.:) I pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×