Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

deko

jestem singlem który nie chce być sam... kto jeszcze ...

Polecane posty

Gość Marmelada w szklance
Zrobisz jak zechcesz, azali wzdy. Ja swojego zdania nie zmieniam w tej kwestii :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Marmelada w szklance, zmieniasz nicki tak szybko, że nie nadążam. No wiesz, jak możesz nie wiedzieć po co kobiecie doktorat! Oczywiście by zyskać o oczach faceta. :):):):) A co do S., to na jednym dziecku się nie skończyło :P. Ale przecież ja nie chcę "uprawy" tylko przyjaźni, więc co za różnica czy ktos jest zajęty, czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Azali wzdy, a o czym pisałaś magisterkę? Mam nadzieję, że choroba nie jest poważna i że szybko powrócisz w pełni do zdrowia. Tego Ci w każdym razie z całego serca życzę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Seventeen, ostatnim czego bym chciała byłoby to, by On zdradził swoją żonę. W każdym razie na pewno nie ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marmelada w szklance
Kobieta zyskuje w oczach mężczyzny, kiedy pracuje nad swoją kobiecości, p. Justynaaaa. Oczywiście nie każdy facet potrafi to docenić. Ale i z każdym facetem nie musisz się zadawać. Zrobisz ze znajomością z S., jak zechcesz. Powtarzam jeszcze raz ale już ostatni: wikłanie się w taki związek uważam za rzecz niemądrą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale praktycznie...
Jak rany, przecież dziewczyna pisze, że nie chce "związku" a takim rozumieniu, jakim Ty go określasz, Marmolado :-0 Naprawdę, nie wszystko opiera się na seksie. :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azali wzdy
Justyna - tego typu szczegoly zdradzam tylko private, ale praca byla poswiecona jednej z nowcyh form finansowania dzialalnosci przedsiebiorstw w pewnym regionie swiata ;) bardzo mnie temat zainteresowal jeszcze w trakcie pisania, choc skonczenie pracy okazalo sie nie lada wyzwaniem, bo materialow mialam baardzo malo :o co do choroby, to rowniez mam nadzieje, ze nic powaznego. przewaznie choruje wlasnie w wakacje, bo ciagle zmiany pogody mnie dobijaja :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Marmelada w szklance, przecież wiesz, że żartowałam z tym powodem robienia doktoratu. Mnie to jest do pełni szczęścia potrzebne i tyle. Nie tyle doktorat, co działalność badawcza plus dydaktyczna. Upoluję sobie młodego studenciaka :). A co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaak, te mniej bystre Cie nie rozpoznaja Florjan:o Latasz od nicku do nicku i myslisz, ze ktos sie bedzie glowil nad tym czy to Ty, czy to nie Ty sledzac kazdy Twoj wpis, a nawet nie chcesz sie potem do tego przyznac. Wybacz, ale to żenada:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marmelada w szklance
Na litość, Lingner? Co nazywasz żenadą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marmelada w szklance
Skoro tak, p. Justynaaaa, szkoda, że Twój kierunek nie jest politechniczny. Tam byś miała ale całą trzódkę studencików :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Azali wzdy, nie po to skończyłam finanse, by się nie domślać choć przedziałowo na jaki temat pisałaś:). Pamiętam parę lat temu moja koleżanka pisała na temat funduszy typu hedge...Oj, materiałów PL brak, trochę było po angielsku, ale się namęczyła z pisaniem ambitnej pracy. A teraz robi doktorat :). No ja magisterki też pisałam na tematy, na które jeszcze nie pisano (no, na jeden temat są 2 książki w PL, moja będzie trzecia;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Marmelada w szklance, nie chodzi o ilość, lecz o jakość młodego świeżego mięska:). Mniam mniam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Witajcie Linger i Setunio! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marmelada w szklance
Moja droga p. Justynooooo, gdzie liczniejsza populacja, tam prawdopodobieństwo zakończonych sukcesem łowów wzrasta. Nie radziłbym np podejmować posady w szkole dla pielęgniarek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azali-->jasne, ze Cie pamietam i myslalam co u Ciebie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie wdarlam z niemilym komentarzem, narwaniec ze mnie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azali wzdy
Justyna - czyli jestesmy kolezankami po fachu ;) jaka uczelnie konczylas? ja konczylam trzyliterowke [zapewne sie domyslisz, o jaka chodzi ;) ] ja nawet ksiazek po angielsku nie mialam i musialam pisac z materialow, jakie udostepnila mi jedna z organizacji, ktore zajmuja sie badaniem tego typu inwestycji. czesc byla po angielsku, a czesc w jezyku urzedowym krajow, o ktorych pisalam ;) moj potencjalny temat doktoratu bylby nieco szerszy, jednak rownie malo popularny ;) linger, seti 🖐️ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marmelada w szklance
Wybaczam Ci, Linger. We mnie drzemią ogromne pokłady wyrozumiałości :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Marmelado, łowów? Po co polować, jak można sobie "wziąć"? Z młodszymi żaden problem, ale ciiiiii. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P Justyna🖐️ Azali🖐️ Linger ...nie chwalmy dnia przed zachodem slonca:DS;) Marmelada🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marmelada w szklance
To była jedynie przenośnia literacka, p. Justynaaaa. Nie od dzisiaj wiadomo, że to nie mężczyzna bierze sobie kobietę. Jest wręcz odwrotnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marmelada w szklance
Co tak wymachujesz rękami, Setunia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Azali, mam nadzieję, że się na spadochronie nie spotkałyśmy :). Albo w Hadesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azali wzdy
setunia - rece Ci zdretwialy chyba od tego wymachiwania :D Marmelada - ogromne poklady wyrozumialosci... jasne :P jak w kazdym z nas tutaj ;) linger - u mnie bez zmian... nadal spedzam cale dni na lezeniu w lozku :o a u Ciebie ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azali wzdy
Justyna - nie przypominam sobie ;) ale nigdy nie wiadomo... nawet tak duza uczelnia jest w rzeczywistosci baaardzo mala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Marmelado, a Ty niepokorny nie chcesz się żadnej Pani "oddać"... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marmelada w szklance
To nie jest tak, p. Justynaaaa. Jestem facetem energicznym i zdecydowanym, na dowód czego przedstawiam: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3244883&start=2040 Bieda polega na tym, że żadna kobieta nie chce na dłużej zawiesić na mnie swego oka :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×