Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze ktos ma i powie cos P

NOKIA 7360

Polecane posty

Gość moze ktos ma i powie cos P

ma ktoś z Was i może coś powiedzieć o tym telefonie? chodzi mi jakie zdjęcia robi? i czy ma dzwonki mp3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze ktos ma i powie cos P
hehe no wiem, patrzyłam.. ale w opisie tego telefonu ogólnie jest mp3-nie, a gdzieś mi się mignęło w opisie cos takiego jak DZWONKI mp3... wiec już nie wiem czy dzwonki mp3, a odtwarzacz mp3 to różnica :P ale jakie zdjęcia robi to już nie wiem :P dlatego pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chciałam pomóc:)...jeśli ma dzwonki mp3 to odtwarza też mp3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze ktos ma i powie cos P
dzięki ;) no ale to ma 4mb pamięci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to według ciebie mało czy dużo? bo teraz się pogubiłam o co ci chodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze ktos ma i powie cos P
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze ktos ma i powie cos P
nikt nie ma tego telefonu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze ktos ma i powie cos P
dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam taki.. fajniutki.. ale jak chcesz telefon po to zeby muzyki posluchac albo zeby fotki robic to raczej nie dla ciebie... moim skromnym zdaniem telefon jest do komunikacji i ten jest bardzo dobry do tego... nie mam z nim zadnego problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaha
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inglott
Do telefonu tego możesz ściągnąć spokojnie dzwonki mp3, lecz z powodu małej pamięci odtwarzacza mp3 z niego nie będzie. Ma za to wbudowane radyjko. Zdjęcia i nagrania wideo robi całkiem dobre, jednak z wyżej wymieninego już powodu (mała pamięć) nie przechowa się zbyt wielu w telefonie. Osobiście skorzystałam 2 tygodnie temu z oferty Plusa i wymieniłam stary aparat na właśnie ten. Posiadam dobry aparat cyfrowy, odtwarzacz mp3 , więc telefon ma mi służyć do dzwonienia/wysyłania smsów. Tym razem postawiłam więć na względy estetyczne - telefonik jest śliczny i bardzo kobiecy. Wraz z dokupionym skórzanym etui z tej samej serii L'Amure tworzy piękny komplet. Plusem są także wymienne obudowy. Jeśli jednak telefon ma być dla Ciebie także aparatem fotograficznym i odtwarzaczem mp3 to tego modelu zdecydowanie nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Charisma
Jeśli chcesz mieć telefon z odtwarzaczem, poszukaj czegoś innego. Teraz bardzo dużo telefonów ma dużą pamięć albo możliwośc włożenia karty dodatkowej pamięci, a pamięc to podstawa przy słuchaniu/przechowywaniu muzyki. Pojawiają się też telefony o przeznaczeniu muzycznym, tzn takie, które dają dźwięk o bardzo wysokiej jakości, np jest teraz na gg konkurs, gdzie można wylosować samsunga F300, który ma na pleckach osobna klawiaturę i wyświetlacz do odtwarzania muzyki i filmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejkkakakak
a czy mozna podlaczyc do niego zestaw samochodwy ??? glosnimowiacy ????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieki
tylko ze chodzi o telefon z mixa :P (MixPlus)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la_vender
zestaw glosnowmowiacy mozna podlaczyc do kazdego telefonu z tych nowszych. do kazdego z bluetoothem w kazdym razie a do tego samsunga mozna nawet podlaczyc normalne sluchawki albo glosniki do odtwarzania muzyki, nie tylko takie standardowe telefoniczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elfirka28
Bo to muzyczny telefon jest... Ciekawe jak by go zareklamowali panowie z Plusa tak jak teraztego Sagema reklamuja? Ta ciemnowlosa kobieta moglaby udawac Beyonce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama1980
dlaczego akurat Beyonce? niech udaje Mandaryne. O, albo Paris Hilton!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elfirka28
To Beyonce jest miedzynarodowa twarza tego telefonu. A nie Mandaryna Na szczescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elfirka28
Hahahaha barany sie wyglupiaja. Nawet zabawne to jest ale mimo wszystko wole filmy z Beyonce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×