Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amdo

11-miesięczne radosne dziecko

Polecane posty

mama-moj juz biega , sam sie podnosi z podlogi :) chodzic zaczal jak mial 11 miesiecy na kazdego szkraba przyjdzie pora :) czuje ze troche odpoczelam, kiedy maly zaczal sam chodzic tak juz rozwaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jejku mamo 11- miesięcznego synka> Z 12 lipca i już pierwsze kroki - serdecznie gratuluję. I czekam na postępy u mojej córci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 11-miesiecznego synka
Tak sie zastanawiam cza pojdzie do roczku. Moj maz podobno poszedl jak mial 9 m-cy. Evi21 masz racje sam zdecyduje kiedy bedzie chcialo mu sie chodzic. Ami dziewczyny chce sie spac.Mam nadzieje,ze jutro pogadamy ok. Amdo do jutra kochana i spij dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja kotek
mamo 11 miesiecznego synka, jak mogłaś uderzyć tak małe dziecko????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ratunku...ale sie usmialam... od dawna wiadomo ze narod nasz jest kiepskawy w rozumieniu tekstu pisanego..ale zeby az tak..ludzie, jaka przemoc?!przeciez z postu ewidentnie wynika, ze \"klap\" byl pieszczotliwy,zreszta sam fakt umieszczenia slowa \"klap\" w cudzyslowiu mowi za siebie..zastanawiam sie jaka u mnie jest w takim razie mega przemoc, gdy sie tarzam z mloda po podlodze, ona mnie ciagnie za wlosy mowiac \"aja aja...\" a ja ja tarmosze,laskocze i poklepuje..i oczywiscie obie chichoczemy w najlepsze... pozdrawiam autorke postu i jej urocze malenstwo :) oby wszystkie nasze maluchy byly tak pogodne.. (moja mala konczy roczek 23 lipca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 11-miesiecznego synka
Czesc! do Patrycji! Zmeczenie,nerwy chwila slabosci i stalo sie... Wiem ,ze zle zrobilam .Nic mnie nie usprawiedliwia.Czlowiek jest tylko czlowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziecko ładnie usypiało a ta je bije :O:O Ty się lepiej ciesz że masz kochane i zdrowe dziecko a nie \"klapy\" jej dawaj :O Zastanów się dziewczyno co ty w ogóle wyprawiasz :O bo mi było wstyd bić bezbronne dziecko :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 11-miesiecznego synka
Hej! Amdo , Orisha! Juz mamy lipiec.Niesamowite jak ten czas leci.W tym miesiacu nasze pociechy beda obchodzily swoje pierwsze urodzinki. Wpadne pozniej.Maz przygotowal smaczne sniadanko.Jajecznica.Ladnie pachnie lece do kuchni. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zagladam tu dzis i prosze...kolejny wpis potwierdzajacy zenujacy brak zrozumienia tekstu pisanego!!!:) chyba napisze o tym ksiazke...:) :) mamy jednak milsze tematy:) zgadza sie, czas mija nieublaganie szybko...troszke zaluje ze az tak szybko, bo czasem moja corka mnie zaskakuje, z dnia na dzien cos nowego potrafi,zmienia sie jak obrazki w kalejdoskopie i juz nigdy nie bedzie malym dzieciatkiem, ktore lezalo tam, gdzie sie je polozylo:) ostatnio ja wnikliwie obserwuje,zeby nie przegapic pierwszego samodzielnego kroku..przypuszczam ze wypadnie to akurat w roczek:) smacznego sniadanka i milej niedzieli! jedziemy do dziadkow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja akurat jak mała skończy roczek będę wypoczywać nad jeziorkiem z całą rodzinką. Do tej pory byłam z nią non stop, ale od sierpnia wracam do pracy. Cały sierpień będzie pod opieką męża. A od września idzie do żłobka. Także muszę maksymalnie wykorzystać ten czas z nią. Został mi tylko lipiec i myślę, że doczekam się w lipcu pierwszego kroczku. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poodnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to fajne
mamy chwalą się swoimi ładnymi, zdrowymi i radosnymi dzićmi. A ty taki atak na nie ... 11-miesięczniaczki są cudne - zazdroszczę Wam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla czego
tak atakujecie te słodkie mamy i ch maleństwa ?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BO CHYBA NIE MAJA CO ROBIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×