Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suzitka

co robić,zrobić gdy życie traci sens?

Polecane posty

Gość Paaattii
szukać sensu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mista
puscic sie zawsze to jakas alternatywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje stracilo i nie jest spoko, zastanawiam sie powaznie nad moja egzystencja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paaattii
a co sie stało że twoje straciło sens????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milosc mnie zostawila, szczescia brak... :( energii brak, ehhh... bez niego mnie nie ma... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam dosc, chce sie upic i na chwile zapomniec chce zapomniec, nie chce znac bolu, patrze na szczescie innych i lzy same plyna do oczu, bo ja nie znam szczescia juz teraz mam dosc, kurwa dosc,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty z jakiego powodu masz dosc wzszystkiego?? ide zapalic na balkon zaraz bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jeszcze nadzieje ze w moim zyciu sie jeszcze wszystko pouklada musisz miec nadzieje ze wszystko bedze dobrze bo inaczej to bedze koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suzitka wez sie w garsc kobieto nie ma co sie dolowac maronowanie zycia. Mnie tez to spotkalo ale sobie pomyslalam ze ljudzi inni to maja naprawde duze problemy i nieszczescia ich spotykaja , ludzie przychodza i odchodza takie zycie. Trzeba wierzyc ze sie wreszcie trafi na odpowiednia osobe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ja w sierpniu mialam wyjechac na 2 m-ce i tesknic za nim.... wyjezdzam ... w pazdzierniku mial sie wprowadzic do mnie... i umieram bez niego juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wroci, wiec sie nie martw mam dosc swojego zycia. wiem ze to moze brzmi malowiarygodnie, ale mam go tak serdecznie dosc, ze nawet nie moge o tym myslec :( wszystko sie zjebalo... doslownie wszystko. i jak zwykle zostalam sama :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leczyć się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez zostalam sama... siostra moja szczesliwa mezatka daje mi rady, kiedy ona kurwa nie ma pojecia o takim zyciu jakie ja mam., bo zawsze miala szczescie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedyna osoba ktora naprawde mnie rozumie, ma jeszcze wiekszego dola niz ja :( nie umiem jej pomoc i to tez mnie przygnebia. widze jak laduje sie w gowno...a ja razem z nia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie zastanawiam :o dlatego nie potrafie sie ostatnio niczym cieszyc i tytlko doly zalapuje i w ogole lepiej nie bede pisac wiecej o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robaczku; ja tez mam dosc i chociaz brzmi to malo wiarygodnie, kurwa dosc, cchce w koncu byc szczesliwa na dluzej .... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie mysle...
moje juz dawno stracilo. Wszystko jest bez sensu.Rob jak Ci dobrze, tak zeby Ci bylo przyjemnie. Napij sie piwka albo wina. O sensie zycia sie nie mysli, bo tylko pogarsza sie humor. Zyj chwila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia napisz moze bedzie lepiej... moja przyjaciolka jest w ciazy i cieszymy sie ogromnie razem, ale ona nie umie mi pomoc, w sumie ja bym sama nie umiala pomoc gdybysmy zamienily sie cialami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie mysle; pije winko pije... zyc chwila?? kiedy energii brak nawet na pojscie do sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robaczku, ale co cie tak zdolowalo, bo mnie zycie i milosc taaa ktora mnie rzucila... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mis kolabor
pij codziennie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedziano mi kiedyś
że jak się nie nauczy człowiek być szczęśliwy sam ze sobą to tymbardziej nie będzie mogl stworzyć szczęsliwego związku NAucz sie byc szczęśliwym sam dla siebie pokochaj siebie szanuj siebie zyj sam w zgodzie z sobą wtedy znajdziesz szczęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
picie nie pomoze na dluzej niz pare godxzin, a jak sie upije to jesvce bardziej bede polakac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×