Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

patriszja7

FARBY DO WŁOSÓW BEZ UTLENIACZY I AMONIAKU - JAKIE TO?? PODAJCIE JAKIE ZNACIE

Polecane posty

Gość ewa-32
hej dziewczyny osobiście od kilku dobrych miesięcy stosuję farby herbatint, to jakaś rewelacja!.miałam skrajnie platynowe włosy +kawałek odrostów w kolorze pomarańczu+ średni blond odrosty. pofarbowałam jasnym blondem.wyszło bosko, pokrycie w 200 %.na to miodowy blond. cieplutki stonowany kolor.gorąco polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarna kinia
piękny naturalny i intensywny kolor, super trwałość i pokrycie kolorem, farbą bez amoniaku? niemozliwe! bajka i naciąganie naiwnych klientow! - tak powiedzialam mies.temu kolezance która namawiala mnie do swoich cudownych magicznych farb do wlosow, ktorych na oczy nie widzialam w dobrym sklepie z kosmetykami... a dziś głupio mi pisać ten post (traktuje to jako skruche:) ale rzeczywiście jest to mozliwe, kolezanki w pracy oskarzyly mnie o klamstwo jak powiedzialam ze w domu tak sobie zafarbowalam wlosy, a nie u fryzjera i ze wyszedl tak piekny i głęboki blond... po zafarbowaniu efekt był tak rewelacyjny że byłam przekonana ze po 5-6 myciach spłucze się... dzisiaj mija równo miesiąc i nadal nie muszę farbować bo kolor się tak świetnie trzyma - swoja droga za pomoca odzywki podtrzymujacej kolor tej samej firmy, aczkolwiek nowa farba juz w drodze, zamowilam przez strone www.naturalnefarby.pl, farbka nazywa sie sanotint light, odzywka sanotint colourcare, dostalem w paczce duzo próbek, polecam też ich jedbaw silk masque maschera seta, dziala znakomicie, ps.dzisiaj się dowiedzialam ze niemusze ich zamawiac przez internet bo byly 2 bloki odemnie... DLA PAN Z WARSZAWY, farby dostepne sa w sklepie apieko na bemowe ul.pelczynskiego, pozdrawiam ja i moj synek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pigusia
Wiecie co tak czytam i według mnie to osoby co zajmują się reklamą Sanontina tak go zachwalają. Farba jest droga ma nawet chyba mniej składników odżywczych od Biokapu i czy Herbatin, dziewczyny pewnie pracują dla naturalnefarby.pl więc wypisują zalety których ta farba pewnie nie posiada. Stosuje farby naturalne i w życiu mnie nie zdarzyło się żeby pociekła smuga, po prostu farbę się zmywa przed pójściem na basen. Jak czytam czasami takie głupoty co wypisują koleżanki forumowiczki podając za fryzjerki itd to szlag człowieka trafia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarna kinia
masz racje pigusia farba jest droga (jak na moje zarobki ;/ ) nie znam sie na składach chemicznych farb, wiec nie jestem w stanie ocenic ktora ma lepszy sklad, ale jestem tez taka osoba ze wole nie testować jakichs nowych wynalazkow, jeszcze mi wyjdzie nie ten kolor, moze biokap albo herbatin beda zawierac jakies skladniki uczulajace? przez przypadek trafilam na sanotint i jestem zadowolona, pokrywa mi siwe włoski, jest trwała, dla moich włosów idealna, a Ty pigusia z jakich farb korzystasz, co mozesz polecic? moze sprobuje jednak w przyszlosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna kina ja ostatnio wypróbowałam Biokap. Skład jest dobry no olejek arganowy co mnie bardzo skusił:) Jestem bardzo zadowolona. Sanontin nie próbowałam bo jest bardzo droga farba. Ale Biokap już tydzień dobrze się trzyma ale również pokrywa siwe, więc nic więcej nie potrzebuje. Próbowałam różne przeróżne więc porównanie mam. Wypróbuj może Tobie też się spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzę że rozmawiacie o mojej ulubionej farbie:) ja jestem po zastosowaniu Biokapu - 2 tygodnie temu był debiut:) Na razie jestem zadowolona - włosy ładnie lśnią, są miękkie i delikatne. Na pewno jeszcze użyję tej farby:) Mnie nie uczuliła, ale zgodnie z ulotka zrobiłam test uczuleniowy - lepiej poczekać trochę z farbowaniem niż wylądować w szpitalu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pigmejka
Co do farb bez amoniaku niklu parabenów to Biokap jak najbardziej. Zresztą nie tylko farby mają dobre rewelacyj mają Szampon i odżywkę, dla osób o wrażliwej skórze polecam! Ja w Biokapie używam blondów trzeba pamiętać że nie rozjaśni mocno włosów tylko o jeden 2 odcienie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturissima
Kinia widzę że mamy podobny gust, też używam farb naturalnych sanotint classic, nie jestem alergiczką ale czasami używam też ich farb light, tych delikatniejszych - drogie Panie - uwaga! kolor 73 boski!!! przepiękny i cudowny, mój naturalny kolor to blond, a 73 to brąz, kolor wychodzi zawsze niesamowicie naturalny, lśniący i odżywiony, mam już siwe włosy i przed pierwszym farbowaniem miałam wątpliwości czy pokryje - ku mojemu zaskoczeniu - pokryło, farbka się trzyma miesiąc na włoskach. Jak pojawiłam się pierwszy raz po farbowaniu w pracy(nowej pracy), myślałam że mnie zabiją z zazdrości te wredne suXXyska, ale o dziwo nagle zdobyłam nowe "przyjaciółeczki"... Długo nie trzeba było czekać żeby przyszły z nową farbą na włosach - jakiej firmy? oczywiście odpowiedź nasuwa się sama ;) pozdrawiam ps.zdecydowanie polecam ich szampon do skóry głowy olio lavante-olejek oczyszczający SUPER! ps2.jest kilka sklepow aptek ktore to sprzedaja przez internet ale na www.naturalnefarby.pl trwa promocja że przy 4 produktach wysylka gratis, ja z "przyjacioleczkami" korzystam,szybka dostawa i bardzo miły kontakt, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coz za zalew sponsorowanych komentarzy, admini powinni cos z tym zrobic. Oto linki do niezależnych recenzji produktów Herbatint zrobione przez kolezanke ,uzytkowniczkę forum. http://torebka.kafeteria.pl/index.php?mode=view&id=19892 http://torebka.kafeteria.pl/index.php?mode=view&id=19893 http://torebka.kafeteria.pl/index.php?mode=view&id=19894 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herbatint - sprawdzone
To moja propozycja. Sprawdzone i dobre. Bez Amoniaku i Utleniaczy - www.herbatint.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam w pełni naturalne farby Herbatint. Farbuje tą farbą już od dłuższego czasu i jestem zadowolona. Kolor włosów jest naturalny, wcześniej jak farbowałam farbami chemicznymi, to miałam wrażenie hełmu na głowie. Nie zawierają szkodliwego i nieprzyjemnie pachnącego amoniaku. Ostatnio zrobiłam sobie taki kolorek http://www.ekonaturalne.pl/trwala-farba-herbatint-10n-platynowy-blond-seria-naturalna-p-183.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka226
Artara Herbatint jest dobra farba? Wyraznie nie masz pojecia co piszesz.Gdybys znala sie na i potrafila zinterpretowac sklad tej farby nie pisalabys takich glupot :P To zwykla farba chemiczna ,to ze nie ma amoniaku to jeszcze gorzej bo zamiast amoniaku zawiera sole amonowe ktore bardziej szkodza wlosom niz amoniak.Oprocz tego farba ta zawiera PPD i inne swinstwa-zobacz sobie sklad dziewczyno!!!NIE WIESZ - NIE PISZ-bo bzdury wypisujesz...tak to jest jak laicy ulegaja reklamie zamiast czytac sklad. Wspolczuje naiwnym -radze nauczyc sie czytac sklady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez amoniaku? To do głowy przychodzi mi tylko Biokap. Farba dostępna jest w dobrych aptekach, a w połączeniu z szamponem i odżywką włosy mają zapewnioną niebywałą pielęgnację i ochronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biokap jest skuteczną farbą, pokrył nawet moje włosy, gdzie myślałam że nie zjadę już skutecznego na nie sposobu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrzcie tutaj - https://www.pro-sprzet.pl/blog/?p=1279 Patrzcie na jakość, tym bardziej jeśli same farbujecie. Jakość jest najważniejsza dla solidnego efektu. Jego uzyskanie też nie jest proste. U mnie to wszystko wymagało czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobaczcie tutaj - https://www.pro-sprzet.pl/blog/?p=1279 Bardzo dobrej jakości kosmetyk musi kosztować, to normalne, ale robiąc samodzielnie sobie włosy, tym bardziej warto postawić na jakość. Kwestia taka, jak podejdziecie do tematu. Ale byle jakimi środkami dobrego efektu nie uzyskacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Próbujcie farb bez amoniaku, patrzcie - https://www.pro-sprzet.pl/blog/?p=1279 Bardzo dobrej jakości. Jeśli farbujecie się samodzielnie, to dopilnowanie tych kwestii tym bardziej ma znaczenie. Zwracajcie na to uwagę. Nie powinno się stosować kiepskiej jakości kosmetyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×