Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vitalia

kobiety rocznik ...1981 .....macie dziecko ?

Polecane posty

Gość sratypieratya
to znaczy ze jutro masz dzień próbny :D:D:D:D a to znaczy ze w poniedziałek idziesz do pracy :D:D:D:D:D:D:D:D:D a to znaczy ze po 21 PIJEMY !!!! no to za godzinkę- obecność obowiązkowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JASNY GWINT!! znowu walę jakieś dziwne nicki :/ chyba mi nawet nie trzeba imprezki zakrapianej zeby miec fazę :O buahahahahah :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isia, chyba możemy Ci już gratulować:) 🌻 Co będzie z małą? gdzie będzie??? Całuję mocno i chwilkę tu pobędę:) Madzia:) 🌻 nie pij tyle hehehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet mi nie mów, wszystko ok, mąz z dzieckiem teraz u szwagra a ja jak głupia układam sprawdziany, jaka idiotka wymysla żeby sprwadzian był w piątek , no ja of cors:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie masz czkawki albo piekących uszu?? ze też ci uczniowie cię jeszcze nie przklnęli :P sprawdzian w piatek?? a w której klasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe W gimnazjum oraz ostatniej technikum:) będą sobie pisać a co:) Ja przynajmniej troszkę odsapnę, tylko trzeba ich baaardzo pilnować:) ściągacze jedne:) Mąż wrócił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej!! jest tu kto?? właśnie wróciłam spod gorącego prysznica, zażyłam aspirynę i pod kocyk....jeszcze mi trzeba żebym się rozłożyła...a coś mnie pobiera- nos mam lekko zapchany, głowa zaczyna pobolewać, a do tego gardło...:O heh chyba zaraz zaciągnę młodego do spania...- a on dziś zasnął po południu u dziadka i klops- nie ma teraz ochoty na sen :/ ale to nic- ja idę to on tez- nie ma wyjścia :P no to jak?? jesteście??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łomatko.. co to jest dzień próbny? Co z Wiki- nie wiem, teściowa jeszcze nic nie wie :D Czyste jaja, co? No ale trzymajcie kciuki, kto wierzący niech się modli.. Ja tymczasem idę zrobić kanapki Wielkiemu Wodzowi, potem trzeba się odstresować stosunkowo i iść spać, bo łeb mi pęka... Trzymajcie się laseczki. Jutro, jak będę \"PO\" to dam znać i w ogóle mam nadzieję że będzie co opisywać... Buziaki słodkie, dziękuję za wsparcie.. Irenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh....pranie w koncu raczyło wyschnąć, od 2 dni w łazience:/ grrr... Pogoda pod psem, ale nie martwię się, bo dzis ok 14 przyjadą na weekend moi rodzice i zostają do niedzieli:D jupi jupi...ostatnia wizyta przed porodem:) No nie gadajcie o tym chłopcu...:P Mój lekarz ma podobno jedną z najnowszych aparatur do USG, już 2 albo 3 razy mówił, że dziewczynka:P i z tego co wiem od pacjentek raczej się jeszcze nie pomylił w ocenie płci:D (chociaż podobno wyjątki stanowią regułę:P) Ale jakby co, jakby był chłopiec to przecież go bede kochać z całego serducha, jak i dziewczynkę...najważniejsze żeby było zdorwe, płeć nieważna:) Dziś robię obiadek, kotlety mielone dla rodzinki...Misiek od wczoraj na tabletkach przeciwbólowych, ząb go boli...a do pracymusiał iść, jak wam mówiłam nie ma zwolnień w ciągu tego miesiąca, nie ma takiej opcji, więc poszedł z opuchniętą buzią:/ A boi się dentysty (ja zresztą panicznie też)...chociaż nie bedzie wyjścia i jak wróci i bedzie nadal go bolało to jedziemy na pogotowie, nie ma rady...jakby mu zęba wyrwali, to przynajmniej ma weekend na zaleczenie, a tak jak mu wyrwie w ciągu tygodnia to nie może zjechać na dół do pracy, takie są przeciwwskazania...eh, widzicie...same problemy u nas:( Zaraz lecę z psem, po zakupy...bede chodzić chyba z 5 razy żeby nie dzwigać...ło masakra:D kupię mleko i kawkę zrobię sobie...wreszcie...:) ciekawe cóż bedziemy robić w weekend...tata z pewnoscia przywiezie gitarkę i bedą śpiewy:)chciał sie z Miskiem pivka napić, ale jak on na tabletkach...no i jakby szedł do stomatologa to nici z picia:P wczoraj Misiu się spisał i muszę go pochwalić:umył ładnie okno i balkon, poodkurzał, wytrzepał koce...ile mógł to zrobił więc jestem zadowolona z niego:)tym bardziej, że z bólem zęba... To pozdrawiam....pisać kobietki, poczytam Was i odezwę się po weekendzie:)Buziaki słodziaki...na osłodę tego wstrętnego dnia, oczywiście z powodu pogody:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w koncu i ja sie do kompa dostalam :D Isiu gratki, mam nadzieje ze ci sie uda w nowej pracy ;) Gosiu sprawdzian w piatek??? lol hehe Madziu jak jestes chora to szybo do lekarza, bo familie zarazisz :P Kiniu milego likendu z rodzinka ;) ja wczoraj jak wrocilam z tego ogniska z mloda to padlam jak przecinak :O troche zmarzlam, ale bylo bardzo przyjemnie ;) mloda pojezdzila na kucykach, plywali lodka, nawet ja sie zalapalam :P no i oczywiscie gril ;) a co najwazniejsze moja corka zjadla z grila kielbaski :D nawet 2 :P bo to ogolnie jest straszny niejadek, ale wczoraj przeszla sama siebie ;) jestem z niej dumna :D jak wrocilismy byla 19 a musialam mlodego polozyc spac i jeszcze dopilnowac, co by mloda lekcje skonczyla odrabiac, ze tez pani pomimo tego spotkania tyle im zadala :O no ale jak juz odrobila, wykapala sie i zjadla kolacje to polozylysmy sie w koncu spac ;) mialam obejrzec film \"informator\" ale bylam tak zjechana, ze zasnelam po 20 minutach filmu :P a dzis znowu noc mialam przewalona, mlody budzil sie non stop do cyca i oczywiscie o 5 pobudka :O jestem totalnie niewyspana i jak na razie kawa na mne nie dziala :( no nic tyle na razie ode mnie slubny pojechal po opal na zime w koncu wiec troche kasy pojdzie na to :O ale bedzie cieplo :D a i niedlugo lodowke przywioza ;) to trzeba bedzie troche mieszkanie rozgracic :P bede sie odzywac jak bede miala wolna chwile ;) milego dzionka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ale mam zakręt od rana- a jeszcze koleżanka zadzwoniła ze je ne będzie i szef kazał jej kogoś znaleźć w zastępstwo i mnie wkręciła / i mam dziś do obsługi dwa kompy :/ i sprawy z 2 dziedzin- a pokoje na 2róznych piętrach :( od rana pokonałam ileś tam razy już klatkę schodowa :( przeczytałam- popiszę w wolnej chwili ;) na razie miłego dnia przed łiekndem się jeszcze odezwę- chyba ;) ale jutro wesele więc nie wiem jak z czasem wyjdę ;) tymczasem papa 👄 czesc 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki... U mnie nerwy i rozdwojenie jaźni. Niby chcę żeby mi się udalo, a z drugiej strony takie odcięcie pępowiny boli bardziej mnie niż Wiki.. Z jednej strony myśl- pokażę wszystkim, że mi się uda! a z drugiej chęć zakopania się po uszy wśród pieluch i nie wystawiania nosa.. Powinnam robić żółte papiery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki. śledzika nie jem w takim razie, coby chuchem nie zabić kobitki.. I za chwilę się odmeldowuję żeby się lekko wypindrować.. Czas zdjąć kombinezon kury domowej.. Ale będzie bolało, bo przyrósł do...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie w ten pochmurny sobotni poranek 🌻 ja tylko na momencik życzyć udanego łikendu:D:D koszule juz wiszą i czekają na prasowanie, kwiaty zamówione, buty wypastowane, fryzura zaraz się będzie robic ;) wesle!! no mam nadzieję, ze to zawołanie będzie dziś poruszać do zabawy całą ekipę ;) buziaki i wypiję wasze zdrowie :P do poniedziałku papa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu tak pusto? Gosia, Isia gdzie sie podziewacie? my niedlugo jedziemy na kregle :D a dzieciaki do tesciow, trzeba sie troche rozerwac :) pozdrawiam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×