Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vitalia

kobiety rocznik ...1981 .....macie dziecko ?

Polecane posty

a ja slodkosci musze miec codziennie :P inaczej umieram :O ale wczoraj dalam faze :O ale o tym pozniej Isia lap paczka ;) i nie zalamuj sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weronika weszła do pokoju, pytam jej: Będziesz robić siku? A ona na to: Tak! Poszłam, posadziłam na nocniku i faktycznie się wysikała! Pochwaliłam, odtańczyłam wręcz taniec radości.. Pokazałam że tak właśnie trzeba robić, pokazałam że majteczki suche. Zaprowadziłam do kuchni i dałam dwie nagrody. Myślicie, że takie postępowanie zadziała? Może to było jednorazowe, ale szanse chyba są... Pączek pycha!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratki Irenko ;) tylko mysle zebys za czesto za te sikanie w nocnik jej nie nagradzala, bo sie przyzwyczaji i pozniej bez nagrody nie zrobi siusiu do nocniczka :P wytlumacz jej, ze juz sama nagroda dla niej bedzie to, ze bedzie miec suche majtusie i mama bedzie szczesliwa, bo ma juz prawie dorosla kobietke w domu ;) ale na razie wiem ze bez nagrody sie nie da :) dzieciaki to bystre bestie :P takze zycze wytrwalosci ;) Kinia pracowita mrowka z ciebie ;) a co do pracy to zawsze na umowie probnej trzeba sie wykazac, co by przyjeli na dluzej, takze przez pierwsze miesiace nie ma co liczyc na jakies urlopy...:O a zobaczysz ze jak juz bedziesz miala dzidzie u boku, to czas bedzie szybciej lecial, nawet sie nie obejrzysz jak twoj misiek bedzie mogl wziasc urlop i siedziec z wami w domku ;) a jak bedzie pracowal? na zmiany tak jak w starej pracy, czy na jedna okreslona zmiane, np. ranna? Madziu spokojnego dnia w pracy ;) po stosunkowym wieczorze chyba szybko minie :P Gosia ci tez milego dnia zycze, co by dzieciaki za bardzo w kosc nie daly :P a ja jestem totalna pierdola :O wiecie co wczoraj zrobilam?! z wozka malego - wanne :O wrocilam ze spaceru z dzieciakami i poszlam do domu a wozek na podworku zostawilam :O pozniej calkiem o nim zapomnialam i jak slubny wrocil z pracy to sie dowiedzialam ze padal deszcz i wozek caly mokry 😭 teraz sie suszy, ale co z tego jak to bedzie trwalo ze 2 dni, bo nie ma slonca :O dobrze ze stary wozek jeszcze stoi w komorce, bo nie mialabym czym wyjsc z dzieckiem na spacer :O ehhh gapa :O no to tyle moich zali jutro mamy grila u mlodej w klasie o 16 :) taki zapoznawczy mam nadzieje ze pogoda choc troche dopisze, ale sadzac po dzisiejszym, to watpie :( a i w piatek przywioza nam nowa lodowke ;) hehe w koncu ;) no to chyba tyle na razie milego dzionka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tym razem było bez nagrody.. A jak mi się majtki skończą to co? Do dupy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz znowu było do nocnika ale sama nie zawołała tylko odpowiedziała twierdząco na moje pytanie.. Może załapie.. A jak mi się majteczki skończą to będę ubierać co leci na pupkę. Spodenki, dresy.. Do bólu, zawzięłam się! Tylko do spania ubiorę pampersa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbowałam już.. Ale tak na raty.. A dziś jest taki dzień że nie wyjdziemy raczej na spacer i jest szansa przeprowadzić \"operację\" konsekwentnie... Ale mój słomiany zapał i chęć założenia pampersa dla świętego spokoju miesza się z duchem bojowym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej no nie ma mowy o zalozeniu pampka, tylko na noc ;) jak juz popuscisz sobie to bedziesz sie dluzej meczyc, a tak 2 dni walki a pozniej juz luuuzzz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniko, dziękuję serdecznie że mnie mobilizujesz.. Znowu było siusiu do nocnika ale po mojej namowie żeby tam zrobiła. Sama nadal nie sygnalizuje..Choć wie co ma wołać i umie to zawołać.. Dobijamy na 27 stronkę? I tak mąż mnie zabije za zużycie prądu.. Irenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko ty mnie bedziesz mobilizowac, jak bede uczyc na nowo mlodego zasypiac samemu ;) a u mnie komp chodzi prawie 24 h na dobe :O rachunki za prad okropne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi26
Witam. Irenka ja nauke synka siadania na nocnik mam już za soba. Nauczył sie sam jak widział ze inne dzieci robia do nocnika albo na trawke. Tak mu sie spodobało na trawke ze teraz obowiazkowo jak jestesmy na spacerku. Strach pomyslec co bedzie zima, mam nadzieje ze mu to przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!! chyba mi się faktycznie 25 strona zacięła!!!!!!!!!!! 😠 Isia gratulacje dla Wroniki :D:D super!!!! :D:D a w nocy sika? tzn czy pampers mokry?? mój młody nie sikał w nocy prawie w ogole wiec ja zaryzykowałam i podłozyłam folię i gruby stary koc na materac a na to dopiero prześcieradło a rano pierwsze co to nocnik- był pełny a młody dumny:D:D może warto zaryzykowac? właśnie usłyszałam na korytarzu ze szef się drze :O coś czuje ze będzie ciekawy dzień- nie wychodzę z pokoju!! ale po tym gadaniu o pieluchach to teraz mi by isę przydała skoro mam tu siedziec:/ a droga do kibelka prowadzi koło jaskini lwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet mnie nie dobijaj.. A Weronika teraz chodzi i nadaje \"Aniele Boży stróżu mój...\" Po swojemu oczywiście. Dumam co jej przyszło do głowy. OK, będę po dwunastej, jak ją uśpię. Teraz trzeba się zakrzątnąć koło obiadku. To tymczasem borem lasem! Irenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny komp nie zuzywa prądu wcale dużo!! Mona jak przywiozą nową lodówkę to zobaczysz jak ci tamta zżerała prądu- moja koleżanka po nowej lodówce dostała rachunek za prąd niższy o ok. 60 zl!!!!!!!!!!!!!!!! Domi przypomnij mi proszę w jakim wieku jest twój syn? a co do zasypiania- mój zaypiła sam- i bylismy na najlepszej dordze w starym mieszkniu a tu mamy 1 pokój i nei ma jak zostawić go samego- zawsze ktoś jest w pokoju a poza tym to przyzywczaiłam go ze siedze obok albo leżę- ale juz odzwyczajam i idzie spoko-w końcu duzy chłop!! tylko tego pokoju brakuje osobnego dla niego :( ale nic to! nie zawsze tak będzie! na razie trzeba trochę się pomeczyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi26
w sierpniu skończył dwa latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi26
Własnie go karmie i dostaje goraczki. Jak zreszta codziennie przy karmieniu, bo to straszny niejadek. Wykończe sie chyba przez to karmienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik moj spal sam do 6 miesiaca zycia, ale jak musialam gdzies wyjsc, a pilnowal go slubny lub moja mama to nauczyli go lulania, teraz inaczej nie zasnie :O musze go oduczyc sama :O tego sie boje bo jak ten maly gnojek wpada w histerie to sie krztusi :O a ja nie mam serca zeby on atk sie zanosil :O wiem wiem jestem niekonsekwentna :( ale co zrobisz, a ja juz mam dosc lulania go, bo przy cycu juz nawet nie chce zasnac, tylko po trzeba lulac :O a rachunki wiem ze beda nizsze ;) na szczescie hehe no nic spadam go uspic i obiadzik jakis wymyslec, a mlody wlasnie raczkuje do pokoju mlodej, zaraz jej tam sajgon zrobi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nieźle! a siusia na stojącą? pytam bo mój miał opory się przełamać...tzn nie umiał choć bardzo chciało mu się siku- a gdy kucnął albo go podtrzymałam to bez problemu...na stojąco nauczył się w przedszkolu :D w domu miał trochę za wysoki kibelek..a teraz to juz sam sobie światło zapali- dostanie do kontaktu bez problemu- i nawet zaczał drzwi zamykać na klucz- tzn zasuwkę taką łazienkową- zeby było ze sam i prywatność :D a ja się ciesze i nie wchodzę mu a nawet jak coś to pukam i pytam czy mogę wejsc- i wtedy widze jak on sięcieszy ze go traktuję jak dorosłego- no w końcu ma juz 5,5 roku:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi- mamy coraz więcej wspólnego- moj też nei przepada za jedzeniem...i ja niestety do tej pory karmię chłopa..tzn głównie zupę bo sam to nie zje- najwyżej parę łyżek :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej no a walsnie- mam pytanie- lecisz po młoda a mały sam śpi w domu?? zostawiasz go czy ktoś jest jeszcze?? zawsze obawiałam sie takiej sytuacji.... że będę musiała wyjsc a junior śpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak slubny jest w pracy to przychodzi moja mama, nigdy nie zostaje sam, nawet spiac, no chyba, ze musze wyjsc do kibla :P a teraz slubny ma na popoludnie wiec wtedy z nim siedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja bym tez nie umiała zostawic dziecka- stąd moje pytanie :) nie rozumiem jak niektórzy tak po prostu wychodza :O nawet te 10 minut do sklepu to nie wiadomo co sie może stać.... Isia jak nocnikowe postępy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×