Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vitalia

kobiety rocznik ...1981 .....macie dziecko ?

Polecane posty

:D:D ten prezent to JEJ dżinsy -spadła z nr 36 na 34 i wisiały jej więc mi dała :D a ja przyjęłam z otwartymi rękami ;) a winko to mi mąż kiedyś z Włoch przywiózł- właśnie w sobotę je dokończyłam :O może dostanie jakąs trasę na południe to znowu coś mi kapnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedobre ?? a jakie lubisz wina? ja uwielbiam czerwone półwytrawne...czasami wytrawne...lubię jak w język piecze mniam... no i na przekąskę serki - rózne rodzaje.... MNIAM :D ale sobie apetyt robię :) a twoja siostra jeździ tak po świecie czy mieszka gdzieś hen hen daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubie tylko polslodkie, ew. polwytrawne, ale to juz z braku laku :P te co dostalismy jest wytrawne, moge ci oddac, bo slubny tez nie chce tego pic :P a siora 2 razy jezdzila na cypr na pol roku do pracy :) juz nie jezdzi bo ma bobka malego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom 4 miechy roznicy :P w zasadzie nie cale :) bregovica sobie slucham, i wyginam smialo cialo i horilka :P klimatyczna muza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mykaj mykaj! i skłon! i przysiad! prawa ręka ! lewa ręka!! i hop!! ja bym poszła na aerobik...tak się poruszać...bo 4 piętro zaliczam i zadycha :O jak staruszka :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj spokoj ja do rodzicow na 4 pietro tez ledwie wchodze, a jeszcze jak niose mlodego, to juz wogole masakra :P a co do cwiczen, nie chce mi sie :P wole basen :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh mi tam zimno, ciemno nie przeszkadza, jak mam isc na basen to chocby sie walilo i palilo pojde :P takie juz moje zboczenie :P a kiedys cwiczylam bardzo zawziecie i mialam super wyrzezbione cialo, ale teraz...😭 no coment :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej!!! no co ty !! trochę ćwiczeń i wraca się do formy...moze nie az tak jak przed ciążą ale tez nieźle może byc! poza tym masz małego bajtla to jak masz miec JUŻ super sylwetke ;) a trenowałas coś ? tak półzawodowo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys w podstawowce gralam w kosza :P nawet wygrywalysmy niektore zawody :) a po pierwszej ciazy w tv znalazlam zawalisty program z cwiczeniami i 2 razy dziennie cwiczylam z gosciem :P mowie efekty byly zaje-biste :D a teraz mi sie nie chce cwiczyc, choc juz skonczylam karmic wiec moge przejsc na jakas diete :) ale nie wiem na jaka :O w sumie nie jestem jakos wybitnie gruba, ale przeszkadza mi troche moj brzuszek, jednak moja \"silna wola\" doprowadzila do tego, ze od 10 miesiecy zrobilam brzuszki 2 razy po 15 :P :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja się wzięłam i znowu zaczynam- wczorja była pierwsza seria- brzuszki 2 x 30 ( 1 x na pewno, drugi jak tam mi się chce :P ) trochę :pseudo-pompek\" i takie tam wyginania...chciałbym coś nabiust, własnie męczę \"mikołaja\" o hantelki :D aaaaa w gazecie Shape jest jakas seria streapteas-aerobic na płycie- układy cwiczeń muzyka i inne....moze to mnie zmobilizuje i potem się jeszcze przyda?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papa- miłego usypiania- ty sobie tez odeśpij :) ciekawa jestem jak tam Kinia..... no ja jeszcze pół godzinki i myk do domku :D a dziś przyjechałam autem i mam nadzieję, że nie będzie korków zbyt wielkich :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zwijam kramik i zawijam kiecę i lecę :P będę wieczorem- najprawdopodobniej :D więc do sklikania :) miłego popołudnia 👄 paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Madzia idzie do domu, to ja dzierżę tutaj wałek.. to znaczy klawiaturę.. Właśnie wcinam pyszne ciacho od mamy.. to tak a propos waszych brzuszków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ty!! I Iśka!! czekałaś z tym plackiem aż sobie pójdę :P no i dobrze... byłoby ciężko się powstrzymać ;) a mój kochany małżonek dzwonił po południu, że juz jutro ładuje się na firmę, czyli w czwartek będzie w domu :D a najlepsze jest to, że TAM wiózł stężony kwas octowy, rozładował sie i 30 km dalej ładuje jutro co?? stężony kwas octowy, który wiezie na firmę do Oświęcimia :O:O:O ktos coś z tego rozumie?? bo ja nie :P ale ok- nie mój cyrk nie moje małpy ;) ważne że jemu płacą za jazdę :D Paula? gdzie jesteś? zamilkłaś nagle? Isia, Mona- zlot czarownic dzisiaj po 21?? Kinia- jak tam przygotowania do przemeblowania??a potomka zdecydowała się czy chce juz zrobić coming out??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pięknie :D mój młody jeszcze pogromców mitów na dicscovery ogląda...to do 20 potem szybki prysznic- ostatnio SAM wszystko robi- i do łóżka :) a mały już śpi? jak rano? dosypia dłużej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spi, :) ufff bo mialam z nim ciezko :( mloda sie kapie i zaraz do wyrka :) a noce...no coz bez zmian, tylko dzis wstal o 6 a nie o 5 jak zwykle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to miłego grania!! ja zaraz młodego pacyfikuję i sama lecę pod pod prysznic :) za godzinkę powinnam się pojawić ponownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to miłego grania!! ja zaraz młodego pacyfikuję i sama lecę pod pod prysznic :) za godzinkę powinnam się pojawić ponownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×