Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vitalia

kobiety rocznik ...1981 .....macie dziecko ?

Polecane posty

i juz mnie nie ma :( ide spac, jakos zimno, nie chce mi sie na slubnego czekac, zagotuje tylko wode na mleko i sie klade, jutro znowu czeka mnie wczesne budzenie :O papa kochane milej nocki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja łypię jednym okiem na wspólną :P a tak w ogóle to mi się coś chce.... mam ochotę na : piwo, jogurt, ser bały ze śmietanką...heh...... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dobra- to była ostatnia z pudelka :P 4 dni później miałam okres :P:P spoko lussssss aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa nie stras!!!! ;) ale jogurt to sobie zjem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej a juz myslalam ze bede internetowa ciocia ;) a tu klops...:( dobrze ze jest jeszcze Kinia :D smacznego jogurtu, choc na o2 ostatnio byl artykuł ze sa niezdrowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee zdrowe niezdrowe...lubię i już :P ciocia mi to zostaniemy i to już niedługo :D Kinia to chyba nerwy juz faktycznie traci.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i sam fakt że teoretycznie juz powinno być \"po\" :O fizycznie i psychicznie wyczerpana będzie kompletnie :O ale radość życia to ona w sobie ma- da radę :) no i mała da jej kopa niezłego- juz sobie to wyobrażam :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc, idę już do łózia, bo już niedługo wraca moja fruzia, a jak spac nie będę to kurka wodna jeśc mu robic będę :P dobranoc😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FRUZIA!!!!!!!????????????!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D no nam tajemnic alkowy naprawdę nie musisz zdradzać buahahahaha :D:D:D:D:P:P:P:P:P to idz udawaj, że śpisz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no faze to ja chyba od ciebie pożyczyłam :D powinnaś zamiast prozacu sprzedawać na allegro ;) na mnie działa rewelacyjnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytalyscie czy jestem? jestem,jestem-miałam kompa w naprawie,mam nadzieje ze jużbedzie dobrze a co do tego gdzie mieszkam to kolo wronek-zaklad amica, kiedys zespol pilkarski pierwszoligowy i slynny zaklad karny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA! UWAGA! w dniu 5.11.roku pańskiego 2007 zaginęła na placu boju matka polka Irena poszła z dzieckiem i wsiąkła ktokolwiek widział ktokolwiek wie proszony jest o kontakt!! IRENO WRÓć!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś wymarzłam i zaraz zmykam pod kołdrę grzać cztery litery.. bo mi odpadną i będę głupawo wyglądać A poza tym ten dzień jest gupi :) i mógłby się wreszcie skończyć. Proszę nie pytać dlaczego bo nie powiem. Dobranoc, laseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isia- grzej literki grzej- moze minister ci pomoże?? a mi kołderka została do grzania.........ale juz niedługo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do amici to jeszcze opochłaniaczach nie zapominać i nie wiem co jeszcze bo chca robić wszystko ale im to nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×