Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vitalia

kobiety rocznik ...1981 .....macie dziecko ?

Polecane posty

ech...daj spokój....:O zaraz pogrzebię w poczcie i poszukam twoich zdjęć...miałam gdzieś te z chrzcin małego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ok! walić diety :P sałatka jest z tuńczyka, koreczki śledziowe, lecę po tą colę do auta :P (Mona wczoraj to mi się nie chciało) chlebuś świeży z popołudniowej zmiany w piekarni (Fafik zjadł 2 kromki z jajecznicą z 2 jajek i 2 kubki kakao :O) wódeczka no i wina trochę też..... czym chata bogata :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za śledzika to piękne dzięki.. ale reszta jest interesująca.. ja dostawiam ogóreczki na stół i sok jabłkowy.. przepitka musi być, kultura!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mienia paszteciki, barszczyk, kanpki z nutella tudziez wedlinka wedzona i kielbaska na goraco moze byc, do tego zolty serek, wodeczka, cola i winko :) ktos chetny ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dajcie tego sera, bo i tak za chwilę będę się chichrać jak przysłowiowy głupi do... No to zdrowie pięknych pań! Może przyjdą.. :P Aaaaa, dla Kini soczek, ale w gustownym kieliszku prosto z KHSu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dałam tam wyżej, ale wskoczył ze spacją- spację zlikwidować i można czytać ;) a gadu to ostatnio cos często szwankuje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×