Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miłośnik Fotka.pl ...

*** JAK DOŚĆ POWSZECHNIE WIADOMO, FOTKA.PL SŁUŻY DO ... ***

Polecane posty

Gość Miłośnik Fotka.pl ...

... masturbacji pod foty :classic_cool: Kiedy na Kafeterii pozdro600 odmawia pokazania zdjęcia w bikini, a jestem deską przegrałam życie nie chce pokazać cycków nawet w bluzeczce, wówczas znaczenie serwisu fotka.pl dla mojego życia seksualnego gwałtownie rośnie :classic_cool: Oto moje ostatnie partnerki: http://www.fotka.pl/profil/xxxxxKociaczekxxxx/ http://www.fotka.pl/profil/milusiaMonisia/ http://www.fotka.pl/profil/wisienka010/?z=2839889 http://www.fotka.pl/profil/iizuska/ Lubię sobie wyobrażać, że się im spuszczam na brzuch - zwłaszcza iizuska i wisienka010 są pod tym względem super :classic_cool: A tutaj ciacha dla was, drogie panie: http://www.fotka.pl/ranking/mezczyzni_wszystkie_.html :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłośnik Fotka.pl ...
czasem tez wchodze na strone osiedlowego zwiazku kombatantow i patrzac na zdjecia 80-cio letnich weteranow bez konczyn dolnych ostro i namietnie zajezdzam swoj wale z koldry 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta panna z łodzi :classic_cool: ale bym ja ..... a potem jeszcze 7 razy :classic_cool: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłośnik Fotka.pl ...
No, tej z Łodzi to mam nawet zdjęcie wydrukowane - walę pod Nią przed snem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha fajne podejście. Mnie jakoś ich samouwielbienie nie pozwala spojrzeńć na nich jak na obiekty kipiące sexem a pozujące lansujące sie plastiki ( znaczy o mezczyznach mowie tych z list fotkowych... ale pewnie facet patrzac na te dziewczyny jest zadowolony:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłośnik Fotka.pl ...
szkoda tylko ze moj fiutek ma 7 cm i w celu zwalenia go musze uzywac wyspecjalizowanych urzadzen takich jak pęseta:( i jem kupy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłośnik Fotka.pl ...
Tak w ogóle to ta Wisienka010 (z Łodzi) i iizuska to chyba najlepsze laski, jakie kiedykolwiek widziałem na fotce. Super są! 8===🖐️===o - - -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłośnik Fotka.pl ...
Nieee... Laskę trzeba zapraszać do kina, restauracji, na imprezy (koszty), może zajść w ciążę (to dopiero koszty! i to przez wiele lat...), może też zdradzić lub zostawić, może również nie dać się poderwać (tyle kwiatów na marne... a każdy kosztuje), no i ogólnie sporo problemów z nimi jest. Lepiej walić do monitora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i nastala cisza hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena98765
jedynie wisienka jest ładna z tych wszystkich dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłośnik Fotka.pl ...
Są też inne zalety: laski z Fotka.pl nie pobiją się o to, że walę pod dwie z nich jednocześnie, nie są zazdrosne, gdy trzymam kilka z nich w tym samym folderze, zawsze wybaczają, gdy na jakiś czas porzucę je dla innych i wrócę, nie mogę się od nich niczym zarazić, nie przeszkadza im, że uprawiam z nimi seks pod wpływem alkoholu, nie domagają się ślubu... Kurde, po co facetom prawdziwe dziewczyny? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa w miescie prawdziwa
niektorzy faceci (czy tez chlopcy) sa niczego sobie;) szkoda tylko ze wiekszosc wyglada na zapatrzonych w sobie narcyzow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłośnik Fotka.pl ...
@ -> marzena98765 Nie gadaj, iizuska też - ma świetny, płaski brzuszek... Ależ bym się na niego... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłośnik Fotka.pl ...
Ma też cudowne usta - prawe zdjęcie, przedostatni rząd od góry - ależ bym się w nie... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda tylko ze to malowane lale :-O tylko nadmuchać i do użytku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, mozę mają promocje obciag za max ocene :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłośnik Fotka.pl ...
Lubią, lubią... Faceci nie chcą mieć takich modelek za żony (za duża potencjalna konkurencja innych facetów w przyszłości, a co za tym idzie - ryzyko zdrady), ale na jedną noc, czy żeby tylko sobie popatrzeć - owszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłośnik Fotka.pl ...
A poza tym na fotka.pl panuje zasada "dyszka za dyszkę" - wystawisz np. 8, to w odwecie dostaniesz 1... A wtedy nici z miejsca rankingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rankingi :-O o bosze :P piszesz do takiej pacynki : czesz ssaku :P i patrz co odpisze :p dopiero wtedy wystaw ocene :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzecia i czwarta to bardzo ładne dziewczyny. Na ulicy nie często sie spotyka takie ładne jak np. ta trzecia:oDwie pozostałe to straszne:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfd
`` Co więcej- widziałam ją nago `` ' wiem.Wszyscy znamy twoją orientacje .Lubisz dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×