Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ONA ANO

do kochanek zonatych mezczyzn

Polecane posty

nie planowalem zeby cokolwiek wskorac. badz nadal luzakiem i sie nie ciskaj.poinformowalem tylko ze xyzed to pajoonk i ze xyzed to salut na dzisiaj dosc. znudzony juz jestem. pojawie sie wkrotce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co chuda ..ja mysle ze facet cos tegez do Ciebie .. dlatego te farmazony wypisuje ..by miec wolne pole ..:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszalałeś facet ma 7 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudzina tylko
nie mów do niego w liczbie mnogiej, no proszę cię:P:P:P i ciebie już bierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ci sie chce
:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o prosze jak pomaranczkek brak ..jak tylko ty sie pojawiles..:D:D heheh sam jestes psychol ..tworzysz pojechane teorie .. które poparcia nie maja ..i sie tego trzymasz .. jak dzieciak cyca matki mysle ze chuda rozsadna jest i wie co z czym sie je .. a tobie biedaku radze inaczej podrywc ..:D:D: buziak chudziutka .. i juz mnie nie ma ...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ci sie chce
xyzed na bank:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ci sie chce
na bank:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ci sie chce
xyzed:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A JA MAM NA ODWROT
hej Blondynka!u mnie problem rozwiazany ciezko byloale juz jest ok no w miare...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A JA MAM NA ODWROT
bo to nie bylo mile,dla mnie ,ani dla niego!a nawet nie musialam mowic mu prawdy inaczej to rozegralam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A JA MAM NA ODWROT
ale mam wyrzuty sumienia ,bo jestem wredna...!Xyed witaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozbądź się wyrzutów sumienia bo lepiej nie mieć sumienia :) Witaj w klubie wredniaków,bo ja także wrednym jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A JA MAM NA ODWROT
XYZED-przepraszam za przejezyczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A JA MAM NA ODWROT
Xyzed on nic nie zrozumial!wlasnie ,ze nic bo nie powiedzialam prawddy rozumiesz?co do sumienia-jak sie go pozbyc?jak podchodzic dotakich zwiazkow nie emocjonalnie,bo nie chce by to byla moja jedyna przygoda ,alle tez nie chce sie potem meczyc bo mi kogos zal bo go bardzo polubilam lub on mnie,wredniacy pomozcie!jak to z tym pozbywaniem sie wyrzutow bylo u was?byly?jak sie ich pozbyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to proces długotrwały i u mnie trwał ok 20 lat i tak chyba naprawdę jeszcze się nie zakończył.Zależny też jest od pokładów egoizmu,im go więcej tym proces przebiega dłużej. Jeśli nie zrozumiał to dowód na to ,że nie jesteś skuteczna więc lepiej będzie jak wywalisz z grubej rury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny przeczytałam Wasze wypowiedzi i chyba potrzebuję Waszej pomocy, parę lat temu poznałam żonatego faceta ale już niebył z żoną, ich małżeństwo rozpadło się troche wcześniej, zaczelismy sie spotykac, rozwiół sie i było fajnie po paru latach wzięliśmy ślub i było wszystko super, a niecały rok po ślubie zdradziłam go z innym żonatym facetem, poznałam go przypadkiem zaczeło się od rozmów przypadkowych spotkań a potem wyladowalismy w łóżku i nadal co jakis czas tam lądujemy, niema żadnych rozmów o byciu razem o rozpadzie naszych małżeństw, oboje jesteśmy w nich szczesliwi i zakochani. Sama nieiwem co ja mam o tym myślec ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoje życie ,twoje decyzje i Twoje pojmowanie szczęścia a co inni o tym myślą,to już niebawem się dowiesz więc życzę mocnych nerwów :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A JA MAM NA ODWROT
caly Xyzed jak zawsze dowcipny,ale niestety ma racje!mnie tez tu niektorzy niezle objechali.Xyzed bylam skuteczna on juz nie pisze!ja tez jestem cicho i mam nadzieje ,ze wygasnie to po cichu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A JA MAM NA ODWROT
Xyzed buziaki dla Ciebie!jestesSuper facet dzielisz sie doswiadczeniem i nie krytykujesz,tego nam trzeba ,prawda dziewczyny?mamy dosc wiecznego opluwania jadem tylko dlatego ze mamy odwage spelniac nasze marzenia i pragnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam na odwrót wredniakiem się trzeba urodzić..czasem uczy nas tego życie obawiam się, ża nawt xyzed Ci nie udzieli super skutecznego sposobu.. jeśli męczą Cię wyrzuty sumienia, to może znajdź sobie inną zabawę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×